Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna familijna.forumoteka.pl
Forum familijne - wszystko wokół rodziny
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Sklep z płytkami

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Zakupy do domu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MniejszaNiz
Familijniak VIP


Dołączył: 05 Sty 2019
Posty: 528

PostWysłany: Sob Lis 06, 2021 12:32 pm    Temat postu: Sklep z płytkami Odpowiedz z cytatem

Poszukujesz sklepu z płytkami najleszych marek?
Jeśli tak, to oferta sklepu Eurołazienki jest dla Ciebie Smile
Sklep Eurołazienki oferuje płytki włoskich oraz hiszpańskich producentów w bardzo atrakcyjnych cenach Smile
Sprawdź sam - płytki Katowice
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hart
Familijniak VIP


Dołączył: 15 Cze 2019
Posty: 257

PostWysłany: Pon Lis 22, 2021 12:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak to mówią, szukajcie, aż znajdziecie. Ja sama doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że można różnorako kombinować, ale prawda jest taka, że nie za bardzo wiem, jak to zrobić. Dlatego może poradzicie mi, czy płytki z cegły rozbiórkowej to dobry plan na wykończenie? Co jeszcze ogólnie byście polecali, jeśli ktoś nie ma pomysłów? Widziałam kilka aranżacji z nimi tutaj https://e-ceglanafantazja.pl, ale jednak nie mam pewności, co wybrać. Możecie mi pomóc?

Ostatnio zmieniony przez hart dnia Sro Mar 16, 2022 1:36 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czem
Stały bywalec


Dołączył: 27 Lut 2022
Posty: 76

PostWysłany: Sob Mar 12, 2022 2:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My w łazience mamy płytki ze szkła lakierowanego, z kolekcji Colorimo Hexi, które mają heksagonalny kształt, idealnie się łączą i bardzo dobrze wyglądają. Je zamawialiśmy prosto od producenta Colorimo z Opola. To firma z doświadczeniem, mają bardzo dobre ceny, a przy tym wysokiej jakości, trwałe i bardzo dobrze wykończone produkty. Z zakupów tam jesteśmy zadowoleni i możemy tego producenta wszystkim szczerze polecić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ivonrueden
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 14 Mar 2022
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Mar 14, 2022 1:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Czem możesz coś więcej opowiedzieć o tych szklanych płytkach? Powiem szczerze, że temat mnie zainteresował.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Annika
Stały bywalec


Dołączył: 26 Lut 2022
Posty: 83

PostWysłany: Sob Mar 19, 2022 11:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Warszawie na mega fajne płytki traficie w Domeko, wybór jest ekstra, płytki od uznanych producentów i to jeszcze w całkiem rozsądnych cenach, także warto tam sobie zajrzeć http://www.domeko.com.pl/kategoria-produktu/plytki-ceramiczne/ Tym bardziej, że przy zakupie u nich płytek dostajecie gratis projekt łazienki, model 3D wraz z programem do oglądania na komputerze, także to super ułatwienie jeśli nie jesteście pewni aranżacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Barns
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 20 Mar 2022
Posty: 4

PostWysłany: Nie Mar 20, 2022 9:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Muszę tam do nich zajrzeć
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Zakupy do domu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum