Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna familijna.forumoteka.pl
Forum familijne - wszystko wokół rodziny
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Przygotowania do ślubu
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Rodzina, dziecko, my
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zakochany.kundel
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 27 Cze 2018
Posty: 2

PostWysłany: Sro Cze 27, 2018 8:45 am    Temat postu: Przygotowania do ślubu Odpowiedz z cytatem

Cześć! Przygotowuję się do ślubu i chciałabym, żebyście podzieliły się ze mną swoimi doświadczeniami Smile Chciałabym stworzyć taką listę rzeczy do zrobienia, żebym o niczym nie zapomniała, takie małe ślubne ABC Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tribble
Stały bywalec


Dołączył: 04 Gru 2017
Posty: 118

PostWysłany: Sob Lip 07, 2018 1:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kochana przed Toba sporo pracy, ale jak sobie solidnie poukladasz działania to spokojnie ogarniesz. Zwlaszcza ze teraz tak naprawde wiekszosc rzeczy robi sie przez kogos. Powiem ci ze u mnie ta cala organizacja poszla jakos bardzo gladko. Jesli dobrze dobierzesz sobie restauracje to tak naprawde zrobia wiekszosc rzeczy za ciebie jak sie dobrze dogadasz ;D Skad w ogole jestes? Z moich okolic polecam ci nasza knajpke weselną tutaj http://www.karczma-paradise-wadowice.pl/ mielismy i piekna klimatyczna goralska chate biesiadna jako sale, muzyke od nich, menu ustalilismy z ich kucharzem to samo obsluga, a dotego jeszcze tort i ciasta. Wszystko z nimi. Uderz do nich - doradza i powiedza co pokolei robic bo maja doswiadczenie ;p
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adamtkocz
Czytający


Dołączył: 28 Maj 2018
Posty: 17
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pon Lip 09, 2018 1:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zaproszenia to podstawa Smile Jakbyś chciała się wyróżnić i zadbać o to by były niepowtarzalne to polecam kupić materiały tutaj: https://scrapshop.com.pl/slub, a następnie samemu zacząć tworzyć zaproszenia metodą scrapbookingu. Jednak jeżeli myślisz, że przerasta to Twoje umiejętności lub nie masz na to czasu, znajdziesz w sieci dużo artystek, które zrobią to dla Ciebie. Gwarantuje Ci, że efekt jest naprawdę WOW!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marrly
Familijniak VIP


Dołączył: 04 Lut 2018
Posty: 525

PostWysłany: Sro Lip 18, 2018 3:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My jesteśmy na etapie wybierania sali. W sumie to mamy wybraną i zarezerwowaną - Zajazd Kwadrat w Dabrowie Smile świetne miejsce, od razu wiedzielismy że tak chcemy zrobić imprezę. Teraz trzeba jeszcze fotografa i dja znaleźć
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fatimka2
Stały bywalec


Dołączył: 03 Sie 2018
Posty: 80

PostWysłany: Pią Sie 03, 2018 4:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas teraz sezon weselny w pełni i co chwilę na jakieś imprezy jeździmy. Byliśmy nie dawno u kuzynki męża w Chmielnie - piękną salę wybrali. W Krzewim Rogu organizowali. Jedzenie tez bardzo dobre, wszystko świeże. No ja się wybornie bawiłam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kokpit
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 28 Wrz 2018
Posty: 1

PostWysłany: Pią Wrz 28, 2018 1:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

najlepiej poszukaj sobie na internecie są takie planery-kalendarze ślubne. moja narzeczona to ma. mnie osobiście to irytuje ale ją strasznie cieszy jak sobie tam wszystko notuje itd
_________________
Chcesz wiedzieć jak okreslić klasę karetki w wózku widłowym? Kliknij tutaj: www.koscierzyna24.info/wiadomosci/s/1864,kompleksowy-poradnik-jak-okreslic-rodzaje-karetek-
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fring
Familijniak VIP


Dołączył: 24 Maj 2017
Posty: 438

PostWysłany: Sro Paź 03, 2018 11:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim trzeba znaleźć odpowiednią salę weselną. My zdecydowaliśmy się na zorganizowanie wesela w restauracji Kolorowa w Olsztynie i była to świetna opcja, bo wszystko udało się w stu procentach Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Trenos
Ekspert na forum


Dołączył: 19 Maj 2017
Posty: 224

PostWysłany: Czw Lis 15, 2018 9:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto też odpowiednio wcześniej pomyśleć nad jakimiś dekoracjami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
familiada
Czytający


Dołączył: 06 Gru 2018
Posty: 20

PostWysłany: Czw Gru 13, 2018 10:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Super pomysł z tym ABC! Ja zaczynam raczkować w temacie organizacji wesela, bo jesteśmy świeżo po zaręczynach. Wybraliśmy już datę i powoli szukamy sali. Na stronie http://www.hotelwitek.pl/pl jest napisane, że zimą wesele jest tańsze. W sumie byłoby ciekawe: ja w bieli, on w czerni i do tego wszystko pokryte białym puchem. Ale śniegu nie da się zamówić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ganaska
Stały bywalec


Dołączył: 02 Gru 2018
Posty: 113

PostWysłany: Sro Lut 06, 2019 8:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moi drodzy chciałabym iść na naukę tańca( chciałabym coś szczególnego przygotować na pierwszy taniec) do szkoły tańca. Upatrzyłam sobie szkołę http://sosalsa.pl/ gdyż to szkoła z wieloletnim doświadczeniem, czytałam o nich same pozytywne opinie i widać, że tańcem się zajmują profesjonalnie. Powiedzcie mi czy ktoś miał już styczność z tą szkołą i jakie są wasze wrażenia, opinie... będę bardzo wdzięczna za pomoc:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dlugonoga
Ekspert na forum


Dołączył: 06 Lut 2019
Posty: 168

PostWysłany: Sro Lut 06, 2019 5:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdy ja rozpoczynalam poszukiwania wszystkiego co weselne, najpierw zaczelam od rezerwacji sali (wybralam Dworek Kurowski w Kurowie koło Szczecina) i zespołu jazzowego. Potem pod to wzielam fotografa z kamerzystą,kwiaciarnie do dekoracji kościola i auta i zamowilam zaproszenia. Dekoracją kwiatowo balonową sali zajal sie menager sali w Dworku. Z perspektywy czasu powiem ze wesele bylo idealne pod kazdym względem ! Organizacja perfekcyjna, wyborne menu, przemila atmosfera i duze zaangazowanie ze strony obsługi Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
parch
Familijniak VIP


Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 1105

PostWysłany: Sro Lut 13, 2019 4:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A gdzie organizujecie wesele? Ja szukam miejsca, znalazłem ofertę hotelu http://windsorhotel.pl/ pod Warszawą i widzę że jest atrakcyjna. Zależy mi na wysokiej jakości obsłudze i pięknym wnętrzom a z tego co widzę i czytam ten hotel spełnia oba te wymagania. Co o nim myślicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
famka8
Familijniak VIP


Dołączył: 23 Paź 2018
Posty: 364

PostWysłany: Wto Mar 12, 2019 11:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybór miejsca musimy sporo wcześniej przemyśleć, bo jednak ma on spore znaczenie. Upatrzyliście już sobie jakąś salę weselną? Jak daleko ją macie? Dom Weselny Astoria w Kaniach oferuje sporą salę, pomoc obsługi podczas całego wesela. Miejsce jest też bardzo urokliwe. Może tutaj?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anabelka
Familijniak VIP


Dołączył: 18 Wrz 2018
Posty: 617

PostWysłany: Nie Mar 17, 2019 7:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przygotowania często bardziej męczą niż samo wesele Wink Dopięcie wszystkiego na ostatni guzik wymaga naprawde dużo czasu. Swoją drogą - mieliście może na weselu barmana? Ile Was taka przyjemnosć kosztowala? Mnie interesuje barman na wesele Rzeszów może moglibyście mi kogoś polecic?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
staszekk
Familijniak VIP


Dołączył: 21 Wrz 2017
Posty: 345

PostWysłany: Sob Mar 30, 2019 10:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Atrakcje zaplanowane? o tym sporo młodych zapomina, a dobre jedzenie i muzyka to teraz dla gości za mało. Standardy i wymagania rosną. Można na fotobudkę na przykład postawić, szczególnie smove jak zależy Wam na jakości zdjęć. Goście docenią, kto nie będzie miał życzenia to wiadomo korzystać nie musi, ale średnio 80% chwali. Na kilka godzinek to się bierze, nie ma potrzeby na całe wesele. I gdzieś w spokojnym miejscu postawić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Rodzina, dziecko, my Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 1 z 9
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum