Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna familijna.forumoteka.pl
Forum familijne - wszystko wokół rodziny
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

drukarka
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Pogaduszki na różne tematy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
magdap
Stały bywalec


Dołączył: 07 Lut 2020
Posty: 69

PostWysłany: Czw Lip 09, 2020 8:49 am    Temat postu: drukarka Odpowiedz z cytatem

Cześć, zastanawiam się nad zakupem drukarki zebra 420d. Być może ktoś z Was posiada to urządzenie i poleca?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Violla
Familijniak VIP


Dołączył: 15 Gru 2019
Posty: 547

PostWysłany: Czw Paź 22, 2020 2:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie też szukam do użytku domowego niedrogiego sprzętu i nie wiem na co najlepiej się zdecydować... Może tanie drukarki atramentowe byłby dobrą opcją, może postawić na innego typu sprzęt. A wy na co się ostatecznie zdecydowaliście? Czy jesteście zadowoleni ze swojego sprzętu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marzenka22Walc1
Bywalec


Dołączył: 06 Maj 2020
Posty: 46

PostWysłany: Wto Lis 03, 2020 6:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W ostatnim czasie poszukiwałam sklepu internetowego z modelami anatomicznymi. Zaznaczę że jestem nauczycielka w liceum i nasza klasa poszukiwała takich rzeczy do nauki. Nie jest ich tak dużo jak mogłoby się wydawać. Jeśli były ktos zainteresowany tego typu przedmiotami to można je znaleźć w atrakcyjnych cenach. Nasza klasa kupiła Wałki rehabilitacyjne Szybko został wysłany i jego wykonanie również jest bardzo dobre. Polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Sony
Stały bywalec


Dołączył: 01 Lip 2020
Posty: 57

PostWysłany: Sro Kwi 21, 2021 2:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do drukarek to teraz jest ich bardzo duży wybór. Wszystko zależy od tego do czego ta drukarka będzie nam potrzebna. Bo my w swojej pracowni mamy taką drukarkę 3d. I w związku z tym poszukujemy gdzie możemy znaleźć takie filamenty do drukarki 3d . Także zaczęłam przeszukiwać internet aby dowiedzieć się gdzie takiego typu rzeczy można dostać praktycznie od ręki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
abby
Familijniak VIP


Dołączył: 09 Gru 2020
Posty: 511

PostWysłany: Pon Lip 05, 2021 4:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A przykładowo jakie macie sprawdzone sklepy, gdzie kupujecie dobre tusze do swoich drukarek? Ja słyszałam ostatnio o firmie https://www.drukuj24.pl/kategoria/tusze-do-drukarek.html , która w swojej ofercie ma tusze do najpopularniejszych modeli tusze. Z tego co mi wiadomo to mają oni naprawdę dobre produkty i stosunkowo tanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fartusznik
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 05 Lip 2021
Posty: 4
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon Lip 05, 2021 9:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Drukarki 3d mnie ciekawiły ostatnio i to bardzo. Kolega zakupił na aliexpress i trochę poprzerabiał i teraz działa perfekt. Niestety ja się aż tak na tym nie znam ale wiedzę pogłębiam.
https://seriale.best/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
borys
Ekspert na forum


Dołączył: 06 Paź 2018
Posty: 208

PostWysłany: Pon Lip 19, 2021 11:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Posiadam drukarkę 3D w swojej firmie, ale sklep, w którym została kupiona już nie istnieje i nie mam gdzie kupić materiałów do druku. Interesuje mnie konkretnie sklep z akcesoriami 3D na terenie Krakowa. Znacie jakiś? Będę wdzięczny za pomoc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
izraelita100
Familijniak VIP


Dołączył: 05 Paź 2018
Posty: 261

PostWysłany: Sro Lip 28, 2021 9:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja firma ma w planach zakup drukarek 3d. Długo zastanawialiśmy się, jaki sprzęt zakupimy i zdecydowaliśmy się na wysokiej klasy drukarki 3D od firmy Ubot. Jesteśmy bardzo zadowoleni, bo jakość i szybkość wydruku jest satysfakcjonująca, a w porównaniu do produktów konkurencji cena jest bardzo niska.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maryla22
Czytający


Dołączył: 01 Paź 2020
Posty: 14

PostWysłany: Czw Wrz 23, 2021 11:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jesteś na etapie poszukiwanie przemysłowych drukarek? Drukarki Linx mogą tobie pozwolić na oszczędność znakowania i maksymalna wydajność produkcji. Takie drukarki przeznaczone są do nanoszenia oznaczeń na produkty oraz opakowania. Z ich pomocą z łatwością zamieścisz na kartonie, pojedynczym produkcie termin przydatności do spożycia, numer partii, kody kreskowe czy inne dane.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pat D.
Bywalec


Dołączył: 16 Wrz 2020
Posty: 40

PostWysłany: Wto Paź 26, 2021 2:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od kilku dni przeszukuję Internet, aby znaleźć jak najlepszą (i dogodną cenowo) firmę zajmującą się drukiem 3D. Przez panującą obecnie sytuację w kraju pracuję głównie zdalnie i nie ukrywam, że bardzo ułatwiłoby mi to moje działania. Czy słyszał ktoś o https://nowetechnologie.grupaazoty.com/? Jeśli macie już jakieś doświadczenie z tą firmą, dajcie znać!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zakochanapouszy
Familijniak VIP


Dołączył: 09 Maj 2019
Posty: 685

PostWysłany: Sro Paź 26, 2022 10:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobry sklep, jakim jest Vobis - https://vobis.pl/poradnik/drukarka-dla-studenta-przeglad-modeli publikuje ostatnio bardzo ciekawe poradniki. To bardzo pomaga w wyborze, odpowiedniego sprzętu oraz akcesoriów. Tym razem, wzięli na tapetę, temat drukarek, takich których potrzebujemy w domu do nauki, na rynku jest cała masa urządzeń, warto wiedzieć na co zwrócić uwagę, przy ich wyborze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
parker.derek
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 27 Paź 2022
Posty: 4
Skąd: Niepołomice

PostWysłany: Czw Paź 27, 2022 12:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy tylko ja mam wielkiego pecha do drukarek?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Malwina44
Ekspert na forum


Dołączył: 24 Maj 2021
Posty: 209

PostWysłany: Wto Lis 22, 2022 6:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W każdym domu i biurze przyda się dobrej jakości drukarka. Warto zwracać uwagę na jakość i markę, bo dobra drukarka może służyć przez wiele lat, a niektóre z nich zużywają mniej tuszu. Dobrym rozwiązaniem będą drukarki atramentowe. W tym sklepie możecie je kupić https://everprint.pl/drukarki/atramentowe . Są one wytrzymałe i można drukować dokumenty czarno-białe albo w kolorze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Franczesław
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 04 Lut 2023
Posty: 1
Skąd: orzysz

PostWysłany: Sob Lut 04, 2023 1:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy tylko ja mam wielkiego pecha do drukarek?
Pozdrawiam
https://trendfilms.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM Yahoo Messenger MSN Messenger
zhickle1
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 06 Lut 2023
Posty: 4
Skąd: Tychy

PostWysłany: Pon Lut 06, 2023 7:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zastanawiam się nad zamiennikiem tuszu. Czy jest sens kupować tusz nieoryginalny?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Pogaduszki na różne tematy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum