Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna familijna.forumoteka.pl
Forum familijne - wszystko wokół rodziny
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Prowadzenie ciąży
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Pogaduszki na różne tematy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MniejszaNiz
Familijniak VIP


Dołączył: 05 Sty 2019
Posty: 516

PostWysłany: Pon Lip 06, 2020 5:39 am    Temat postu: Prowadzenie ciąży Odpowiedz z cytatem

Szukasz profesjonalnej opieki i lekarze specjalisty, który poprowadzi Twoją ciążę? Polecam https://medfemina.pl/
Oferują pełny zakres badań
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
komedyjka
Stały bywalec


Dołączył: 16 Sty 2020
Posty: 149

PostWysłany: Sro Lip 15, 2020 7:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moją ciąze prowadzilam w szpitalu Medicover i tam tez chciałam rodzic ze wzgledu na to, ze w tym ciezkim czasie epidemii jest opcja na poród rodzinny, partner moze ze mna przebywac nawet podczas cesarki, a jego wsparcie, nie ukrywam, jest dla mnie mega wazne Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
missa
Ekspert na forum


Dołączył: 08 Cze 2019
Posty: 201

PostWysłany: Wto Gru 08, 2020 7:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdej przyszłej mamie zależy na tym, żeby ciąża przede wszystkim przebiegała bez problemów. Do tego była prowadzona przez dobrego lekarza. Miałam ten komfort, że u mnie wszystko było jak należy. Z resztą mojego lekarza znam już trochę. To taka osoba, która wysłucha, wytłumaczy, rozwieje wątpliwości, a takich w ciąży nie brakuje. Za najważniejszą decyzję jaką podjęłam z moim Tomkiem było pozyskanie krwi pępowinowej z Diagnostyka Bank Komórek Macierzystych. Przyda się czy nie przyda, ale mamy to poczucie, że w razie czego będzie można skorzystać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marcyskaa
Familijniak VIP


Dołączył: 04 Sty 2019
Posty: 3761

PostWysłany: Czw Gru 17, 2020 2:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hej, pytanko. Jak myślicie czy będąc w ciąży można korzystać z zabiegów spa? taką mam zagwozdkę.
Znalazłam artykuł na ten temat
https://www.hotelstbruno.pl/blog/spa-dla-kobiet-w-ciazy-na-jakie-zabiegi-moga-wybrac-sie-kobiety-w-ciazy
Ale bym chciała wiedzieć co myślicie na ten temat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tośka21
Familijniak VIP


Dołączył: 16 Gru 2020
Posty: 324

PostWysłany: Nie Maj 23, 2021 10:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tak ważnych tematach nie powinno być miejsca na jakiekolwiek odstępstwa od najwyższych standardów. Ja na pewno mogę Wam podpoiedzieć, że na pewno byłoby warto ze wszelkimi obawami wybrać się do Psychomedic. Na stronie https://psychomedic.pl/tokofobia-zaswiadczenie-cesarskiego-ciecia/ znajdziecie do nich kontakt, więc właśnie tam warto przepracować mentalne przygotowanie do ciąży.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
szkolna
Stały bywalec


Dołączył: 21 Sty 2019
Posty: 120

PostWysłany: Pon Maj 24, 2021 5:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem już w końcówce swojej ciąży i nie ukrywam, że czasem już nie mam siły na nic. Są dni kiedy bym wolała przeleżeć je od rana do wieczora w łóżku. A jeszcze ostatnio mam zaczęłam odczuwać suchość w miejscu intymnym, także zbliżenia z moim facetem stają się coraz mniej przyjemne. Z polecenia mojego ginekologa zakupiłam w aptece żel intymny feminum i mam nadzieję że faktycznie mi pomoże.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Annnka
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 25 Maj 2021
Posty: 3

PostWysłany: Wto Maj 25, 2021 6:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy ma inne odczucia w ciąży. U mnie było naprawdę kiepsko. Natomiast trafiłam na świetną panią ginekolog: dr. Ilonę Guzińską. Mogę zdecydowanie polecić. Kontakt tutaj
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
miska91
Ekspert na forum


Dołączył: 13 Lip 2020
Posty: 202

PostWysłany: Czw Sie 26, 2021 5:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wiele pozytywnych opinii słyszałam ostatnio o Miositogyn - https://miositogyn.pl/ Mam zamiar zapytać mojego ginekologa o ten suplement dla kobiet. Z tego co wiem pomaga on unormować gospodarkę hormonalną i poprawia częstotliwość wystąpienia owulacji. Kobietom po 30-tce dzięki niemu jest łatwiej zajść w ciążę. Pomaga również w walce z trądzikiem i nadmiernym owłosieniem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Violla
Familijniak VIP


Dołączył: 15 Gru 2019
Posty: 533

PostWysłany: Pon Wrz 27, 2021 9:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jak już będziecie na dalszym etapie ciąży to i warto tutaj http://www.polozna.com.pl/kursy-on-line-hybrydowe/ zapisać się na zajęcia, ponieważ jest to atrakcyjna szkoła rodzenia warszawa dzięki, której możecie świetnie się przygotować do narodziny maleństwa. Możecie praktycznie dowiedzieć się wszelkie najważniejsze rzeczy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
morti
Familijniak VIP


Dołączył: 12 Sie 2021
Posty: 790

PostWysłany: Pon Paź 04, 2021 6:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukalibyście dobrego sklepu internetowego dla dzieci oraz mam, to koniecznie sprawdźcie sobie sklep internetowy formommy.pl. Udało mi się znaleźć tam ostatnio wanienki dla niemowląt w dobrych cenach. Polecam wam ten sklep!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
waer
Stały bywalec


Dołączył: 27 Lut 2022
Posty: 57

PostWysłany: Nie Mar 27, 2022 7:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też szukałam takiego specjalisty i znalazłam, nie było to wcale trudne Smile. Zdecydowałam się skorzystać z usług ginekologa-położnika Antoniego Kubiaka z Kubiak Clinic w Koninie na ulicy Szarych Szeregów. On potrafi doradzić w sprawie antykoncepcji, wykonuje dokładne badania, także świetnie sprawdza się podczas prowadzenia ciąży. Byłam pod doskonałą opieką, nawet mój mąż cały czas powtarzał, że z ginem trafiłam super. Badania miałam wykonywane regularnie, miałam badanie genetyczne, usg 4D dziecka, na którym widzieliśmy naszego maluszka naprawdę dobrze, polecam serdecznie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mich
Stały bywalec


Dołączył: 04 Lut 2022
Posty: 97

PostWysłany: Wto Mar 29, 2022 2:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja pytałam moich koleżanek, kogo mogą zarekomendować, no i na tej podstawie poszłam do swojego ginekologa-położnika. Korzystałam z usług gina z przychodni Medica w Będzinie. Mają wielu świetnych lekarzy, ginekolog trafił mi się naprawdę kompetentny, robił mi dokładne badania, był całkowicie profesjonalny. Uważam, że warto skorzystać z ich usług.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kaska
Stały bywalec


Dołączył: 28 Paź 2020
Posty: 137

PostWysłany: Wto Mar 29, 2022 4:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A w jaki sposób przygotowujecie się do przyjścia na świat maluszka? Czytacie sobie czasami na temat ciąży i macierzyństwa? Ja ostatnio trafiłam na ciekawy artykuł na temat tego, jak przebiega 39 tydzień ciąży na stronie internetowej https://www.mustela.pl/mustela-blog/39-tydzien-ciazy-kalendarz-ciazy-jakie-zmiany-w-organizmie-objawy-rozwoj-dziecka-i. Jeśli i Was to ciekawi, to polecam zajrzeć Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lorejn
Stały bywalec


Dołączył: 04 Lut 2022
Posty: 61

PostWysłany: Sro Kwi 27, 2022 1:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli o mnie chodzi to jestem zadowolona z prowadzenia ciąży w MediLuxClinic w Szczecinie, trafiłam tam na dobrą opiekę medyczną doktor Karoliny Chudeckiej i bardzo jestem z wyboru pani doktor zadowolona, to świetna specjalistka i empatyczna osoba. Tu podrzucam konkrety: https://mediluxclinic.com.pl/uslugi/prowadzenie-ciazy Jeśli jesteście z okolicy to zdecydowanie mogę wam tę lekarkę doradzić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
carolit
Bywalec


Dołączył: 30 Mar 2022
Posty: 29

PostWysłany: Czw Kwi 28, 2022 1:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moją ciążę prowadził bardzo dobry ginekolog, który kompleksowo się mną i moją dzidzią zajmował. Zdecydowanie mogę wam polecić ginekologa-położnika Jerzego Florjańskiego, on ma swój gabinet we Wrocławiu. Przede wszystkim wykonywał mi wszystkie potrzebne badania, doskonale się przy tym spisał. Jest to lekarz z doświadczeniem, który bezpiecznie doprowadził mnie do porodu. Obecnie wciąż do niego chodzę, jest moim sprawdzonym ginekologiem z super podejściem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Pogaduszki na różne tematy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum