Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna familijna.forumoteka.pl
Forum familijne - wszystko wokół rodziny
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj siÄ™, by sprawdzić wiadomoÅ›ciZaloguj siÄ™, by sprawdzić wiadomoÅ›ci   ZalogujZaloguj 

Szpital Medfemina

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Pogaduszki na różne tematy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastÄ™pny temat  
Autor Wiadomość
MniejszaNiz
Familijniak VIP


Dołączył: 05 Sty 2019
Posty: 516

PostWysÅ‚any: Pon Lip 06, 2020 5:34 am    Temat postu: Szpital Medfemina Odpowiedz z cytatem

Nie wiecie gdzie udać się na zabieg ginekologiczny? Polecam Szpital Medfemina https://szpital.medfemina.pl/
Specjalizują się w usuwaniu endometriozy, mięśniaków i torbieli oraz wielu innych zabiegach z tej dziedziny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adamka
Ekspert na forum


Dołączył: 13 Maj 2017
Posty: 216

PostWysÅ‚any: Pon Wrz 07, 2020 4:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie na szczęście ominęły inwazyjne zabiegi ginekologiczne. Miałam nieprawidłową cytologię prawdopodobnie w wyniku zakażenia hpv ale na szczęście leczenie żelem papilocare przyniosło efekty i obyło się bez konizacji
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
misia25
Ekspert na forum


Dołączył: 14 Maj 2019
Posty: 214

PostWysÅ‚any: Wto Wrz 08, 2020 12:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ja niestety nie pomogę, bo nie znam się na tym miejscu, bo jestem z Mokotowa. A tu mamy szpitale bardzo dobre, ogólnie w całej Warszawie takie są. Na pewno wiele osób poleca CM Gamma ze względu na miłą obsługę i rzetelne leczenie. Miejsce to specjalizuje się przede wszystkim w neurochirurgi oraz w zabiegach ortopedycznych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
daniela
Stały bywalec


Dołączył: 02 Mar 2019
Posty: 56

PostWysÅ‚any: Wto Wrz 08, 2020 2:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja miałam bardzo skomplikowany zabieg usuwania endometriozy w szpitalu medicover, dotąd myślałam że takie zabiegi robi się tylko za granicą za grube pieniądze a okazało się że i u nas mamy światowej klasy specjalistów od tej choroby
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WyÅ›wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Pogaduszki na różne tematy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum