Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna familijna.forumoteka.pl
Forum familijne - wszystko wokół rodziny
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Rozwój osobisty
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Pogaduszki na różne tematy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
webber11
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 09 Cze 2020
Posty: 5

PostWysłany: Sob Cze 13, 2020 2:57 pm    Temat postu: Rozwój osobisty Odpowiedz z cytatem

Cześć wszystkim. Uczestniczycie w warsztatach z dziedziny rozwoju osobistego? Jeśli tak to, jak często i gdzie zapisujecie się na takie szkolenia? Osobiście najbardziej lubię kursy i warsztaty od Myworkshopping.com. Jest to bardzo profesjonalny portal, gdzie prowadzący mają rzetelną wiedzę i potrafią przekazać ją innym. Polećcie, proszę Wasze ulubione spotkania Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fring
Familijniak VIP


Dołączył: 24 Maj 2017
Posty: 438

PostWysłany: Czw Lip 09, 2020 11:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie spotkania to fajna sprawa, jednak istnieje wiele sposobów na rozwój osobisty. Dla mnie zdrowy styl życia, suplementacja https://www.bodypak.pl/pl/odzywki-bialkowe/12625-formotiva-muscle-brick-whey-2100g.html, dieta i trening to też jest forma rozwoju osobistego. Też tak myślicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
duff231
Ekspert na forum


Dołączył: 11 Sty 2019
Posty: 174

PostWysłany: Wto Sie 04, 2020 9:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawiło mnie to też jednak raczej będę celowała w szkolenia z programowania co mnie ostatnio bardzo interesuje. W internecie można znaleźć wiele pomocy naukowych co do programowania własnie. Jest wiele portali tematycznych np. http://www.programowaniepython.pl/.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
daniel36Wilk12
Bywalec


Dołączył: 14 Maj 2020
Posty: 39

PostWysłany: Pią Sie 07, 2020 12:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od dłuższego czasu bardzo dokucza mi ból. Znalazłam firmę, która wykonuje takie szkolenia on line ale i stacjonarnie. Ból utrzymuje się u mnie od miesięcy, a był spowodowany wypadkiem na motorze. Co co sądzicie czy warto zapisać się na tego typu szkolenia aby samemu móc sobie z nim radzić https://med-coach.pl/szkolenia-kursy/terapia-wisceralna-w-praktyce-fizjoterapeuty/22. Specjaliści powiedzieli mi, że niestety będzie on trwał u mnie latami. A nie ukrywam, ze rehabilitacja w ośrodkach jest dla mnie za droga.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Jolieye
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 10 Sie 2020
Posty: 1
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Pon Sie 10, 2020 2:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gry online pozwalają ludziom zacząć myśleć racjonalnie, logicznie, obliczać przebieg działań i analizować je. To są cechy pełnej gry wypełnionej grą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
jopel
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 23 Wrz 2020
Posty: 5

PostWysłany: Wto Lis 03, 2020 9:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O rozwoju firmy i pracowników też należy pamiętać. Mogę wam polecić bezpłatne warsztaty z zarządzania produkcja i logistyki poprzez System ERP - https://www.informatykawprodukcji.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Agnieszka78
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 05 Lis 2020
Posty: 2

PostWysłany: Czw Lis 05, 2020 9:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozwój osobisty jest bardzo ważny dla każdego człowieka Smile pozwala mu się spełniać zawodowo, a spełniony człowiek to szczęśliwszy człowiek Smile
_________________
St croix legend x- gwarancja najwyższej jakości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Virginia
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 10 Lis 2020
Posty: 1
Skąd: Kraków

PostWysłany: Wto Lis 10, 2020 2:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy któryś z tych kursów komuś pomógł? Jest ich teraz tak wiele, że trudno jest monitorować nowe i wybrać coś.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
komedyjka
Stały bywalec


Dołączył: 16 Sty 2020
Posty: 149

PostWysłany: Wto Lis 17, 2020 11:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nam firma organizuje rozne szkolenia, ja osobiscie bardzo milo wspominam szkolenia miekkie Smile https://hutchinson.org.pl/oferta/szkolenie/szkolenia-miekkie/ zerknijcie sobie, poruszana jest rozna tematyka , glownym celem jest wlasnie efektywnosc osobista
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
stella93
Stały bywalec


Dołączył: 19 Paź 2018
Posty: 126

PostWysłany: Nie Gru 20, 2020 9:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W dużej mierze rozwój osobisty to właśnie jakieś szkolenia, ale trzeba powiedzieć, że wlicza się w to również rozwój własnego ciała, czyli na przykład dieta czy na przykład trening. Jeśli nie macie na to żadnego sposobu, to możecie na przykład tutaj https://dietly.pl/blog/kategoria/trening o tym poczytać. To w pełni darmowy blog, który dla Was został stworzony.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
daniel36Wilk12
Bywalec


Dołączył: 14 Maj 2020
Posty: 39

PostWysłany: Sob Sty 02, 2021 3:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja praca ciągle wymaga szkoleń, a że czasy są jakie są to zacząłem interesować się kursami przez internet. Jak dla mnie to bardzo wygodne rozwiązanie. Komfortowo w domku przed tabletem, nie trzeba nigdzie jeździć. Wiem, że pewnie wiele osób uważa, że tradycyjnie szkolenie nie zastąpi takiego on-line jednak warto spróbować . Ja korzystam np. z takich szkolenia z terapii manualnej i muszę powiedzieć że jestem bardzo zadowolony z jakości i profesjonalizmu zajęć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
yoreczek
Stały bywalec


Dołączył: 07 Lip 2019
Posty: 73

PostWysłany: Sro Sty 13, 2021 11:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja codziennie stawiam na rozwój osobisty, dlatego też zdecydowałam się na to, że po prostu będę kierować się rozwiązaniami, które mnie zbogacają. Czyli zaczynam coraz częściej czytać takie https://venus-and-mars.com/ właśnie blogi. Wierzę, że to mi pomoże poznać świat i nie tylko.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karolinaiwanska
Ekspert na forum


Dołączył: 27 Sie 2019
Posty: 176

PostWysłany: Sob Sty 16, 2021 5:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajne teksty o rozwoju pracowniczym czytałam na http://strefapracownicza.pl/. Sporo przydatnych artykułów. I o pracy zdalnej i o zawodach, które będą przyszłością. Czasami wydaje się że wszystko o tym wiemy, ale czasami tam zawarte informacje są nieoczywiste. Fajnie się czyta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bożena
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 16 Sty 2021
Posty: 4

PostWysłany: Sob Sty 16, 2021 10:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Shocked Shocked Shocked
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
okularnica
Bywalec


Dołączył: 27 Lut 2020
Posty: 53
Skąd: z lasku przy rzece

PostWysłany: Pon Sty 25, 2021 4:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozwój osobisty,to coś w co warto inwestować i rozwijać go przy każdej nadarzającej się okazji.Nasz rozwój to nasza przyszłość.Wielu ludzi dopiero w starszym wieku decyduje się na zdobycie wykształcenia,warto iść w tym kierunku,warto zdobywać wiedzę i osiągać wyznaczony cel.Chcąc studiować zarządzanie warto skorzystać z oferty uczelni WSZiB w Krakowie,mieście otwartym i przyjaznym studentom w każdym wieku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Pogaduszki na różne tematy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 1 z 8
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum