Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna familijna.forumoteka.pl
Forum familijne - wszystko wokół rodziny
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj siÄ™, by sprawdzić wiadomoÅ›ciZaloguj siÄ™, by sprawdzić wiadomoÅ›ci   ZalogujZaloguj 

Okna do domu

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Pogaduszki na różne tematy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastÄ™pny temat  
Autor Wiadomość
dytka73
Bywalec


Dołączył: 04 Paź 2022
Posty: 23

PostWysÅ‚any: Sro Kwi 19, 2023 8:22 am    Temat postu: Okna do domu Odpowiedz z cytatem

Hej! Robiłam ostatnio wycenę okien tarasowych w firmie Debesto https://debesto.com/pl/okna/produkty/okna-aluminiowe-reynaers-slimline-38/ i powiem szczerze, że wyliczyli mi spoko ceny. Czy ktoś korzystał z ich usług?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karolinaiwanska
Ekspert na forum


Dołączył: 27 Sie 2019
Posty: 176

PostWysÅ‚any: Sro Wrz 20, 2023 10:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może coś z oknoplastu? Bo maja całkiem fajne patrząc na parametry. A to jest najważniejsze. W Sampre oglądałam i zrobiły na mnie wrażenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Korsa
Ekspert na forum


Dołączył: 08 Kwi 2021
Posty: 155

PostWysÅ‚any: Czw Wrz 21, 2023 11:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze warto porównać kilku producentów i sprawdzić też, co jest dostepne w okolicy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kassulke.meghan
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 21 Wrz 2023
Posty: 4
SkÄ…d: Warszawa

PostWysÅ‚any: Czw Wrz 21, 2023 12:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co sÄ…dzicie o oknach z klamkÄ… z zamkiem?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fring
Familijniak VIP


Dołączył: 24 Maj 2017
Posty: 455

PostWysÅ‚any: Sro Wrz 27, 2023 7:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Okna muszą być przede wszystkim solidne i ładne. Swoje mam od firmy Atos, którą polecam każdemu z okolic Lublina.
_________________
Domy szkieletowe Trzebinia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
NATX
CzytajÄ…cy


Dołączył: 30 Paź 2023
Posty: 10

PostWysÅ‚any: Czw Lis 30, 2023 9:10 am    Temat postu: producent okien wielkopolskie Odpowiedz z cytatem

Cześć!

Jeśli szukasz firmy, która oferuje solidne okna tarasowe, to polecam sprawdzić ofertę Lanko to producent okien wielkopolskie. Sama skorzystałam z ich usług i jestem mega zadowolona. Mają nie tylko fajny wybór, ale też dbają o jakość i detale. Miałam okazję porównać kilka firm i ta akurat wyróżniała się na plus, zarówno pod kątem jakości, jak i podejścia do klienta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
morti
Familijniak VIP


Dołączył: 12 Sie 2021
Posty: 802

PostWysÅ‚any: Pon Sty 22, 2024 6:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem, firma Drutex to absolutny lider w dziedzinie okien i drzwi! Moja koleżanka miała przyjemność korzystać z ich produktów i jest bardzo zadowolona. Nie tylko prezentują się świetnie, ale także gwarantują doskonałą izolację termiczną, co przekłada się na niższe rachunki za energię.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
NATX
CzytajÄ…cy


Dołączył: 30 Paź 2023
Posty: 10

PostWysÅ‚any: Pon Mar 11, 2024 7:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej, ja ostatnio korzystałam z usług producenta okien dolnoślaskie Dekorplast. To był strzał w 10. Okna są solidne, a firma ma dobrą politykę cenową, dzięki czego zapłaciłam tyle ile chciałam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Urszulka20
Familijniak VIP


Dołączył: 13 Sty 2023
Posty: 252

PostWysÅ‚any: Nie Mar 17, 2024 10:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak się ostatnio zastanawialiśmy o jakiej porze roku kupować okna? Na https://wielkopolanka.com/aktualnosc?tx_news_pi1%5Baction%5D=detail&tx_news_pi1%5Bcontroller%5D=News&tx_news_pi1%5Bnews%5D=22&cHash=e683c7d359a82beacaee7b485a4d7f68 piszą, że najlepiej robić to zimą. Trochę się obawiam, ale w sumie zimy teraz dość łagodne. Pewnie w przyszłym roku się zdecyduję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adamka
Ekspert na forum


Dołączył: 13 Maj 2017
Posty: 223

PostWysÅ‚any: Czw Kwi 25, 2024 4:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno solidne i wytrzymałe są okna Wiśniowski, nawet jak chcesz się starać o dofinansowanie na termomodernizację możesz je zakupić bo one spełniają rygorystyczne normy tego programu i są polecane nawet do domów pasywnych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WyÅ›wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Pogaduszki na różne tematy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum