Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna familijna.forumoteka.pl
Forum familijne - wszystko wokół rodziny

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Brama wjazdowa

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Wspólny czas
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sisi8
Stały bywalec

PostWysłany: Pią Sie 02, 2019 2:28 pm    Temat postu: Brama wjazdowa Odpowiedz z cytatem

Mam do Was pytanie , jaką bramę możecie mi polecić . Nie umiem się zdecydować , jaką firmę wybrać . Bardzo spodobała mi się oferta tej firmy https://marciniakogrodzenia.pl/bramy-i-furtki/ ta brama jest sliczna nowoczesna i ma w sobie to coś . Co mi radzicie ? Wiele osób bardzo chwali sobie te bramy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sylwia

PostWysłany: Sro Sie 12, 2020 11:10 am    Temat postu: Może Cię zaciekawi... Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
stella93
Stały bywalec

PostWysłany: Sro Sty 22, 2020 5:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jedną z przewodnich firm na rynku jest marka Wiśniowski http://www.grodex.pl/bramy/wisniowski , dlatego też może ich bramę kupicie? Wiem, że nie należy do najtańszych, ale kochani, coś za coś. Nie da się całkowicie obniżyć kosztów, a z ich bramą możecie mieć pewność, że nikt Wam nie zagrozi. Ciężko je zniszczyć, coś o tym wiem ;p .
Powrót do góry
mona
Czytający

PostWysłany: Pon Mar 09, 2020 7:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybraliśmy bramę przesuwną z napędem Wiśniowski, która zaproponowano nam w Sampre w Bydgoszczy. Jesteśmy bardzo zadowoleni zwłaszcza kiedy pada, a my nie musimy wysiadać z auta by wjechać na posesję. Mechanizm działa bez zastrzeżeń i jest ukryty w słupku więc nikt z osób trzecich nie ma do niego dostępu.
Powrót do góry
Zosia26
Czytający

PostWysłany: Sob Maj 23, 2020 6:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

stella93 napisał:
Jedną z przewodnich firm na rynku jest marka Wiśniowski http://www.grodex.pl/bramy/wisniowski , dlatego też może ich bramę kupicie? Wiem, że nie należy do najtańszych, ale kochani, coś za coś. Nie da się całkowicie obniżyć kosztów, a z ich bramą możecie mieć pewność, że nikt Wam nie zagrozi. Ciężko je zniszczyć, coś o tym wiem ;p .

Ja również ich polecam, u mnie ciągle dzieciaki kopią w nią piłką itd. Do tej pory nic jej nie jest, dają też 10 lat gwarancji. Według mnie jeżeli coś jest dobre to musi kosztować. Można kupić tanio ale wiąże się to z ryzykiem podwójnego kupowania.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Wspólny czas Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: