Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna familijna.forumoteka.pl
Forum familijne - wszystko wokół rodziny
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jakie problemy miałyście podczas ciąży?
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Ciąża i poród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mamma
Site Admin


Dołączył: 20 Sie 2014
Posty: 41

PostWysłany: Sro Maj 13, 2020 10:43 am    Temat postu: Jakie problemy miałyście podczas ciąży? Odpowiedz z cytatem

Jakie problemy miałyście podczas ciąży?
Co wasm najbardziej przeszkadzało i z czym trudno wam się było pogodzić?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lynette
Ekspert na forum


Dołączył: 30 Sie 2014
Posty: 158
Skąd: Kraina Trufli:)

PostWysłany: Pią Maj 15, 2020 6:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście nie miałam żadnych problemów na szczęście.
Moje znajoma miala wyzwanie z prawidłowym rozwojem zarodka,
ale to ja się niespecjalnie znam na tym, wiem że korzystała w tej sprawie z pomocy kliniki: https://www.gyncentrum.pl/blog/pl/dlaczego-zarodek-nie-rozwija-sie-prawidlowo
oni tam wiele problemów ciążowych poruszają, więc warto sobie poczytać, czy zadzwonić nawet jak masz jakieś konkretne wyzwania...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niko32
Stały bywalec


Dołączył: 17 Wrz 2018
Posty: 120

PostWysłany: Pon Lip 06, 2020 10:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hej, u mnie po ciąży pojawił się problem z nietrzymaniem moczu, na początku bardzo się przejęłam ale już wzięłam się w garść, udało mi się to osiągnąć dzięki znalezieniu doskonałego środka na moje problemy, chodzi mi o tampony Uritam są to łatwe w aplikacji tampony, które doskonale sprawdzają się przy wysiłku i nie tylko. Używam ich gdy chodzę do jumper parku z dziećmi lub na zajęcia fitness z koleżanką. Jeden tampon starcza na długi czas i dodatkowym plusem jest to, że nie trzeba ich usuwać przy pojsciu do toalety.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
komedyjka
Stały bywalec


Dołączył: 16 Sty 2020
Posty: 149

PostWysłany: Pon Lip 27, 2020 7:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dla mnie najwiekszym dylematem podczas ciazy bylo to, na który szpital zdecydowac sie jesli chodzi o poród, ostatecznie wybralam szpital Medicover i nie zaluje, personel super, bardzo dbaja o pacjentki i to, zeby czuly sie dobrze, poród przebiegl bezproblemowo Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Alaiza
Stały bywalec


Dołączył: 17 Cze 2020
Posty: 62

PostWysłany: Czw Gru 03, 2020 3:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W moim przypadku ciąża przebiegała pomyślnie, jednak po porodzie zmagałam się z depresją. Miałam ciągłe obawy, że nie podołam nowej roli, byłam bardzo przygnębiona. Mój mąż zauważył pogorszenie mojego samopoczucia i postanowił zabrać mnie do gabinetu specjalisty. Odwiedziliśmy klinikę psychomedic.pl/psychiatra-lodz, rozmowa ze specjalistą bardzo mi pomogła. Terapia przyniosła niesamowite skutki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niezapominajka09
Czytający


Dołączył: 16 Gru 2020
Posty: 15

PostWysłany: Czw Sty 21, 2021 7:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim największym problemem było popadnięcie w tokofobię. Bardzo bałam się porodu i nie potrafiłam sobie wyobrazić, że urodzę w sposób naturalny. W https://psychomedic.pl/tokofobia-zaswiadczenie-cesarskiego-ciecia/ lekarz pomógł mi uporać się z moimi lękami oraz uzyskać zaświadczenie do cięcia cesarskiego. To była dla mnie duża pomoc, inaczej nie wiem jak przetrwałabym dalszy czas trwania ciąży i sam poród.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hart
Familijniak VIP


Dołączył: 15 Cze 2019
Posty: 257

PostWysłany: Pon Lut 08, 2021 11:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja to jestem ogólnie chorobowa, dlatego dla mnie ważne jest to, żeby moje dziecko było zdrowe. Stąd staram się brać multum leków i witamin. A co będzie, kto wie. Jednak w moim okręgu jest jedna porodówka i znając moje szczęście, będę musiała skorzystać z czegoś takiego https://ewa-mazurkiewicz.pl/services/opieka-po-wypisie-na-zadanie/ . Tam nie ma dobrej opieki, na tym oddziale.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Terry
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 11 Lut 2021
Posty: 4

PostWysłany: Czw Lut 11, 2021 10:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co sądzicie o porodach domowych?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jendza
Bywalec


Dołączył: 17 Lut 2021
Posty: 43

PostWysłany: Sob Lut 20, 2021 10:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyznam że podczas ciąży to nie miałam żadnych problemów Smile ale o dziwo zaczęły się po porodzie Sad , nikt mi nawet nie wspomniał że może być tak nieprzyjemnie. Miałam dziwne boleści i suchości pochwy mój lekarz od razu wiedział co mi pomoże . Polecił mi globulki dopochwowe Cicatridina które w krótkim czasie odbudowały moja błonę śluzową i dolegliwości zniknęły.

Ostatnio zmieniony przez Jendza dnia Wto Lut 23, 2021 9:23 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MalwinaSieradzka
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 21 Lut 2021
Posty: 8

PostWysłany: Nie Lut 21, 2021 2:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo cenne informacje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
komedyjka
Stały bywalec


Dołączył: 16 Sty 2020
Posty: 149

PostWysłany: Wto Lut 23, 2021 9:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u mnie ogolnie sama ciaza okej, ale kilka razy lapala mnie infekcja dróg moczowych i przeszlo dopiero jak zaczelam stosowac Urolact, ktory jest calkowicie bezpieczny dla kobiet w ciazy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tośka21
Familijniak VIP


Dołączył: 16 Gru 2020
Posty: 324

PostWysłany: Czw Kwi 22, 2021 2:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W takich kwestiach zawsze warto korzystać z jak najlepszego wsparcia psychologicznego. Ja na pewno mogę Wam zasugerowć, byście w pierwszej kolejności zajrzeli do https://psychomedic.pl/psychiatra-warszawa/ i właśnie tam poszukały odpowiedniego wsparcia w leczeniu Waszych problemów. To ważna rzecz, na którą powinnyście zwrócić uwagę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
beatawolska
Stały bywalec


Dołączył: 26 Kwi 2021
Posty: 69

PostWysłany: Pią Kwi 30, 2021 10:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie największym problemem były ciągłe mdłości...jeśli zastanawiacie się, jakie dolegliwości czekają Was w ciąży to polecam https://mamanaetacie.pl/najczestsze-dolegliwosci-kobiet-w-ciazy/. Zapoznajcie się z najczęstszymi dolegliwościami i objawami ciąży.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
szkolna
Stały bywalec


Dołączył: 21 Sty 2019
Posty: 120

PostWysłany: Pon Maj 24, 2021 5:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogólnie moja ciąża przebiegała prawidłowo, jedynie co to odczuwałam dyskomfort podczas tych wszystkich badań ginekologicznych, czasem było to już naprawdę mało przyjemne. Dlatego zakupiłam żel intymny feminum, który jest bezpieczny i neutralny, także mogłam być spokojna o siebie i swoje dziecko.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dell
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 28 Maj 2021
Posty: 4

PostWysłany: Pią Maj 28, 2021 1:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o ciążę to ja po ciąży zaczęłam cierpieć na nietrzymanie moczu Sad Czy któraś jeszcze z was to ma?

https://uritam.com/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Ciąża i poród Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum