Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna familijna.forumoteka.pl
Forum familijne - wszystko wokół rodziny
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

studio tatuażu w Wawie

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Pogaduszki na różne tematy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
maagiera
Stały bywalec


Dołączył: 28 Paź 2020
Posty: 135

PostWysłany: Sro Lis 10, 2021 11:56 am    Temat postu: studio tatuażu w Wawie Odpowiedz z cytatem

Witajcie Smile Jakie studio tatuażu w Warszawie polecacie ? to będzie moja pierwsza wizyta w takim miejscu i nie ukrywam, ze mam pewne obawy przed samym zabiegiem dlatego zależy mi by trafić do kogoś, kto ma doświadczenie w tym temacie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
taami
Ekspert na forum


Dołączył: 30 Paź 2020
Posty: 184

PostWysłany: Czw Lis 18, 2021 2:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gdzie jak gdzie ale akurat w Warszawie takich miejsc nie brakuje Smile ja mam bardzo pozytywne doświadczenia z wizyty w Jah Love Tattoo Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
yska
Ekspert na forum


Dołączył: 28 Paź 2020
Posty: 219

PostWysłany: Pią Lis 26, 2021 12:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja też bez dwóch zdań polecam jah love na Wilczej Smile w ekipie pracuje kilka osób, każda z nich specjalizuje się w innej technice ale generalnie wszyscy mają duży talent Smile a Ty już masz jakiś konkretny motyw na tatuaż wybrany ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maagiera
Stały bywalec


Dołączył: 28 Paź 2020
Posty: 135

PostWysłany: Pią Lis 26, 2021 12:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

yska napisał:
ja też bez dwóch zdań polecam jah love na Wilczej Smile w ekipie pracuje kilka osób, każda z nich specjalizuje się w innej technice ale generalnie wszyscy mają duży talent Smile a Ty już masz jakiś konkretny motyw na tatuaż wybrany ?


wiesz co myślę na pewno o czymś w kolorze Smile chociaż oglądałam ostatnio jakiś katalog prac i największe wrażenie zrobiły na mnie takie mocno realistyczne motywy, no te dziary wyglądały dosłownie jak żywe!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
yska
Ekspert na forum


Dołączył: 28 Paź 2020
Posty: 219

PostWysłany: Pią Gru 03, 2021 10:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kolorowe dziarki robi m.in Aneta czy Pomidor Smile a jeśli chodzi o realizm to zdecydowanie Michał, jest w tym mistrzem Smile zadzwoń na recepcje, Klaudia i Kacper są mega pomocni i na pewno Ci doradzą Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maagiera
Stały bywalec


Dołączył: 28 Paź 2020
Posty: 135

PostWysłany: Pon Gru 13, 2021 5:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzięki dzięki, poszłam za Twoją radą i tak zrobiłam,. Rozmawiałam z Klaudia ( bardzo sympatyczna dziewczyna) podpowiedziała co i jak i umówiła mnie do Anety właśnie Smile po nowym roku działam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Pogaduszki na różne tematy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum