Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna familijna.forumoteka.pl
Forum familijne - wszystko wokół rodziny
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

dobry krem na otarcia

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Rodzina, dziecko, my
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
public
Stały bywalec


Dołączył: 27 Cze 2019
Posty: 106

PostWysłany: Czw Kwi 02, 2020 9:18 am    Temat postu: dobry krem na otarcia Odpowiedz z cytatem

Hej. Od jakiegoś czasu zmagam się z otarciami naskórka dlatego też szukam jakiegoś dobrego i polecanego krem na otarcia który bardzo łatwo poradzi sobie z tym ale także dodatkowo będzie nawilżał oraz chronił skórę. Próbowałam już kilku kremów, ale działały na krótko gdyż nie nawilżały dobrze i dogłębnie mojej już i tak suchej skóry
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
staszekk
Familijniak VIP


Dołączył: 21 Wrz 2017
Posty: 345

PostWysłany: Sro Lip 22, 2020 8:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja żona jakiś czas temu na takie problemy odkryła Octenicare. Przyznaję, że jak zdarzy mi się jakieś zadrapanie, otarcie czy skóra po prostu jest sucha i podrażniona to zaraz smaruje i od razu czuję że działa. Łatwo się wchłania, nie ma barwników, zapachu, nic mnie nie uczula (a ja mam skłonności). Przy dzieciach też się często przydaje, nawet na odparzenia od pieluszki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
missa
Ekspert na forum


Dołączył: 08 Cze 2019
Posty: 201

PostWysłany: Wto Gru 01, 2020 11:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim każdą taką rankę, otarcie, skaleczenie to trzeba dobrze zdezynfekować. U mnie się sprawdza Octenisept, wystarczy popsikać bo to spray. Nie zawiera alkoholu więc nie ma obaw, że zacznie szczypać. Tym to moje dziecko zawsze sobie da zdezynfekować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
okularnica
Bywalec


Dołączył: 27 Lut 2020
Posty: 53
Skąd: z lasku przy rzece

PostWysłany: Czw Gru 03, 2020 5:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobry krem na otarcie powinien być w każdym domu,bez względu na to czy w domu są małe dzieci czy osoby starsze.Każdemu z nas zdarzają się różne wypadki,mniejsze,większe,wtedy pod ręka warto mieć kosmetyk dobrej firmy hipp
Firma znana i ceniona na świecie,oferuje przebadane i sprawdzone kosmetyki,sprawdzające się w każdej sytuacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
yoreczek
Stały bywalec


Dołączył: 07 Lip 2019
Posty: 73

PostWysłany: Sob Sty 30, 2021 10:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faktycznie, ja mam sporo z tym problemów, ale to sobie można poradzić kremem dla dzieci. Gorzej ze zmarszczkami. Czytałam jednak, że z tym pomoże kolagen naturalny https://www.kolagen.pl/i52,kolagen-naturalny.html , muszę spróbować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
parch
Familijniak VIP


Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 1105

PostWysłany: Pon Lut 01, 2021 10:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie znam lepszego niż Octenicare. lekko się rozprowadza, dobrze nawilża, odkaża i przynosi wyraźną ulgę. Staram się zawsze go mieć przy sobie, bo super radzi sobie zarówno w przypadku otarć, odparzeń jak i oparzeń słonecznych. Już nie raz uratował mi dzień Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JoaU
Ekspert na forum


Dołączył: 24 Sie 2021
Posty: 202

PostWysłany: Pią Cze 10, 2022 12:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

yoreczek napisał:
Faktycznie, ja mam sporo z tym problemów, ale to sobie można poradzić kremem dla dzieci. Gorzej ze zmarszczkami. Czytałam jednak, że z tym pomoże kolagen naturalny kolagen.pl/i52,kolagen-naturalny.html , muszę spróbować.



Też o tym czytałam: https://www.14konferencja.edu.pl/kolagen-w-kosmetykach-pielegnujacych-skore/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KalinaOs
Familijniak VIP


Dołączył: 21 Kwi 2022
Posty: 277

PostWysłany: Wto Cze 28, 2022 10:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W takim razie jeśli chcecie skutecznie i w miarę szybko uporać się z problemem pieluszkowym odparzeń skóry u maluszka to mogę polecić jeden z lepszych kremów które przetestowałam i przynosi bardzo dobre efekty, czyli Sudocrem https://sudocrempolska.pl/kiedy-pieluszkowe-odparzenie-skory-wystepuje-najczesciej/ do tego na podanej stronie będziesz mogła dowiedzieć się kiedy takie problemy występują najczęściej. Pozdrawiam serdecznie i oby udało się z tym uporać!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klockhhhjb
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 28 Cze 2022
Posty: 4

PostWysłany: Wto Cze 28, 2022 10:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie znam takiego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
paula98
Stały bywalec


Dołączył: 26 Kwi 2021
Posty: 70

PostWysłany: Wto Paź 11, 2022 7:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na różnego rodzaju podrażnienia u mojego niemowlaka stosowałam regeneracyjny krem https://www.mustela.pl/cicastelar-krem-regeneracyjny . Przynosi natychmiastowy efekt ukojenia i nawilżenia Wink Ma dobry skład więc idealnie nadaje się dla delikatnej skóry dziecka Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marcyskaa
Familijniak VIP


Dołączył: 04 Sty 2019
Posty: 3761

PostWysłany: Wto Lis 22, 2022 10:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam, mam problemy z suchą skórą na dłoniach. Często robią mi się rany, nawet od zmywania naczyń. Co myślicie o zainwestowaniu w krem do rąk znanej marki? https://ziaja.com/p/5901887044895/marshmallow-krem-do-rak-533 Z chęcią poznam wasze opinie i wskazówki, które pomogą mi podjąć decyzję o kremie, który zregeneruje mi skórę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vinnie.durgan
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 23 Lis 2022
Posty: 4
Skąd: Komorów

PostWysłany: Sro Lis 23, 2022 5:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jaki krem polecacie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gbatz
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 25 Lis 2022
Posty: 4
Skąd: Lublin

PostWysłany: Pią Lis 25, 2022 11:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co za ciężki temat!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Rodzina, dziecko, my Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum