Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna familijna.forumoteka.pl
Forum familijne - wszystko wokół rodziny
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Domofon

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Pogaduszki na różne tematy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Floriana
Czytający


Dołączył: 23 Sty 2015
Posty: 14

PostWysłany: Pon Lis 02, 2015 8:03 pm    Temat postu: Domofon Odpowiedz z cytatem

Chce zamontować u siebie domofon. Myślałam, ze sama sobie z tym poradze, jednak okazało się że nie bardzo potrafie. Dowiedziałam się że ten elektryk http://www.elektryk-krakow.pl/instalacje-elektryczne . Zajmuje się takimi rzeczami. Zastanawiam się czy nie poprosić go o pomoc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
parch
Familijniak VIP


Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 1105

PostWysłany: Wto Mar 26, 2019 12:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że z założeniem to sobie poradzę Wink Tylko najpierw muszę kupić. Przeglądałem ofertę sklepu Inter Blue https://interblue.pl/domofony,c,13/ , jest z czego wybrać. Większy wybór niż w stacjonarnych sklepach jak patrzyłem i taniej zdecydowanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
papaja5
Familijniak VIP


Dołączył: 29 Mar 2019
Posty: 385

PostWysłany: Pią Wrz 18, 2020 11:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może wideodomofony będą dobrym rozwiązaniem? Bez wątpienia jest to opcja bardzo korzysta, a przy okazji bardzo dobra jakościowo. Warto więc wybrać dla siebie coś odpowiedniego, co spełni wszelkie wymagania. Na stronie https://www.somfy.pl/produkty/bramy-i-akcesoria/wideodomofony znajdziesz jakość i dopasowanie na najwyższym poziomie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Alaiza
Stały bywalec


Dołączył: 17 Cze 2020
Posty: 62

PostWysłany: Wto Gru 22, 2020 11:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój mąż zna się na takich rzeczach, więc poradził sobie z tym bez problemu, większy problem stanowił dla nas wybór odpowiedniego sprzętu, ostatecznie zdecydowaliśmy się na domofon urmet. Zależało nam na domofonie w przystępnej cenie i taki też udało nas się kupić, a jakoś jest całkiem dobra, także jesteśmy bardzo zadowoleni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
daniel36Wilk12
Bywalec


Dołączył: 14 Maj 2020
Posty: 39

PostWysłany: Wto Cze 22, 2021 9:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam bardzo duży wybór symulator do laparoskopii sklep online atrakcyjne ceny. Ja sam u nich kupowałem i jestem bardzo zadowolony.

Ostatnio zmieniony przez daniel36Wilk12 dnia Wto Wrz 07, 2021 12:31 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mateusz_81
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 06 Sie 2021
Posty: 1

PostWysłany: Pią Sie 06, 2021 6:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja akurat ostatnio wybrałem domofon z firmy ACO i naprawdę, wysoki standard w całkiem fajnej cenie.
_________________
domofony
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
madulka
Familijniak VIP


Dołączył: 17 Lut 2017
Posty: 448

PostWysłany: Pon Lip 31, 2023 9:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Komunikacja jest kluczowa dla każdej firmy, a https://ascs.pl/ pomaga znaleźć idealny system interkomowy dla Twoich potrzeb! Od niezawodnego i bezpiecznego połączenia po nowoczesną technologię, możesz mieć pewność, że Twoje potrzeby komunikacyjne zostaną z łatwością zaspokojone.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Pogaduszki na różne tematy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum