Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna familijna.forumoteka.pl
Forum familijne - wszystko wokół rodziny
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

biuro tłumaczeń niemiecki

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Pogaduszki na różne tematy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
deborah
Familijniak VIP


Dołączył: 21 Lip 2020
Posty: 371

PostWysłany: Pią Paź 02, 2020 2:38 pm    Temat postu: biuro tłumaczeń niemiecki Odpowiedz z cytatem

biuro tłumaczeń niemiecki - szukam firmy, która profesjonalnie wykona tłumaczenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
lambada
Familijniak VIP


Dołączył: 18 Mar 2021
Posty: 1118

PostWysłany: Wto Sie 24, 2021 4:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

akurat ja zlecam tłumaczenia z innego języka obcego ale najważniejsze jest to, że przede wszystkim są one bardzo rzetelne oraz dokładne. Muszę przyznać, że bardzo fajnie sprawdzają się właśnie tłumaczenia prawnicze https://turbotlumaczenia.pl/tlumaczenia-prawnicze/ i jak najbardziej ja właśnie z tego typu usług najczęściej korzystam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
borys
Ekspert na forum


Dołączył: 06 Paź 2018
Posty: 208

PostWysłany: Nie Sie 29, 2021 10:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jaki konkretnie rodzaj przekładu Cię interesuje? Prowadząc firmę wiele razy potrzebne były tłumaczenia symultaniczne i w tej kwestii zawsze wybierałem biuro https://www.translationstreet.pl/tlumaczenia-ustne/. Swoje usługi realizują na naprawdę wysokim poziomie i nigdy mnie nie zawiedli. Gdyby nie ich fachowa pomoc, to nadal moje produkty by były dostępne tylko na Polskim rynku, a chciałem się rozwinąć także na zagraniczny, co dzięki ich usługom się udało.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Pogaduszki na różne tematy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum