Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna familijna.forumoteka.pl
Forum familijne - wszystko wokół rodziny
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Spędzacie czas przed TV?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Rodzina, dziecko, my
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
korneliusz10
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 10 Cze 2020
Posty: 2

PostWysłany: Sro Cze 10, 2020 9:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chcesz oglądać te nowe i nieco starsze filmy i seriale to zapraszam do portalu https://vod1.pl/ piszą tam gdzie najtaniej obejrzeć online film lub serial. Często korzystam z tego portalu i wychodzę na tym dobrze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Violla
Familijniak VIP


Dołączył: 15 Gru 2019
Posty: 547

PostWysłany: Nie Lip 12, 2020 4:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam rzadko oglądam przez internet filmy, czy seriale. Jakoś wszystko mi się zacina jak tylko coś lepszej jakości oglądam. No i generalnie wolę oglądać normalnie przez telewizor. Dlatego doszłam do wniosku, że teraz sprawdzę jakie pakiety ma canal plus bolesławiec . Myślę, że wykupię sobie jakiś typowo kinowy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Arktyczna
Bywalec


Dołączył: 25 Mar 2020
Posty: 28

PostWysłany: Czw Lip 23, 2020 6:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie to coraz mniej:) Telewizor często leci sobie w tle, a my coś robimy innego. Jeżeli chodzi o czas wolny to najczęściej stawiam na internet i portale takie jak https://niezalezna.pl/dzial/kultura Czytam co chce, kiedy chce, mogę sobie dobierać interesujące mnie artykuły. Tu jest tego sporo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zakochanapouszy
Familijniak VIP


Dołączył: 09 Maj 2019
Posty: 678

PostWysłany: Sob Wrz 12, 2020 9:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Telewizja to świetna rozrywka dla całej rodziny, jak się okazuje telewizja w Białymstoku również może być ciekawa jeśli chodzi o ofertę programową czy ceny. Ciekawą opcje może zaoferować nam lokalny dostawca Koba, zapewnia największą ilość kanałów w HD i bardzo atrakcyjny cenowo abonament.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ania77
Familijniak VIP


Dołączył: 29 Sty 2018
Posty: 458

PostWysłany: Pon Lis 09, 2020 8:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my pakietu tv nie zamawialiśmy, wzięliśmy najszybszy internet od http://panwybierak.pl możemy oglądać filmy i seriale bez problemów przez.Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
papaja5
Familijniak VIP


Dołączył: 29 Mar 2019
Posty: 385

PostWysłany: Wto Lis 10, 2020 12:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkie znane Ci programy i seriale obejrzane i nie wiesz na co postawić? Obecnie na Netfliksie możesz znaleźć naprawdę świetne propozycje, które na pewno umilą weekend czy wieczór. Jeśli więc szukasz okazji w tym obszarze, koniecznie zajrzyj na https://premium.ihuh.pl/pl/ i postaw na jakość i świetne dopasowanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
taami
Ekspert na forum


Dołączył: 30 Paź 2020
Posty: 176

PostWysłany: Pon Lis 16, 2020 4:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

spędzamy, lubimy wspólnie oglądać filmy czy mecze Smile Jesli chodzi o kablówkę to w Białymstoku polecam tą z Elpos. Korzystamy od kilku miesięcy, bez awarii. Mamy też u nich internet i tu tak samo okej. a przy tej jakości usług i ceny mają bardzo rozsądne Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pannttera
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 18 Lis 2020
Posty: 1

PostWysłany: Sro Lis 18, 2020 6:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie zbyt często. Prócz standardowej już oferty telewizji satelitarnej a mamy wszystkie z tej listy https://rankingsieci.pl/ranking-telewizji/ bo często się przeprowadzamy i czasem dane usługa nie działa. Aktualnie w Wawie działa nam Vectra i UPC. Do tego mamy oczywiście Netflixa i HBO Go, więc każdy wieczór spędzamy przy filmach. Całe szczęście dzień mamy z rodziną bardzo aktywny, więc to chyba nie jest aż tak źle biorąc pod uwagę, że u niektórych szczególnie teraz w dobie pandemii, telewizja gra cały dzień. Teraz jeszcze wykupiliśmy CDA i jest spoko, dużo filmów dokumentalnych, ale aplikacja beznadziejna, zjada nam cały internet. Rolling Eyes Embarassed Embarassed
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
karolinaiwanska
Ekspert na forum


Dołączył: 27 Sie 2019
Posty: 176

PostWysłany: Czw Lis 19, 2020 7:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

taami napisał:
spędzamy, lubimy wspólnie oglądać filmy czy mecze Smile Jesli chodzi o kablówkę to w Białymstoku polecam tą z Elpos. Korzystamy od kilku miesięcy, bez awarii. Mamy też u nich internet i tu tak samo okej. a przy tej jakości usług i ceny mają bardzo rozsądne Smile


Bo to taka telewizja. Działa sprawnie. Tez internet na światłowodzie mają o bardzo dobrych parametrach i w dobrej cenie. Elpos to jak ja kojarze to miał tylko jedną awarię jak i ktoś koparką właśnie w kable wjechał. Ale szybko ta awaria była usunięta. Było to jakiś czas temu. A tak to nic się nie dzieje. Wszystko działa tak jak powinno.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ania77
Familijniak VIP


Dołączył: 29 Sty 2018
Posty: 458

PostWysłany: Pią Lis 20, 2020 11:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie, u nas to nawet dzieci nie spedzaja czasu przed tv, jedynie co to własnie ukladają klocki plus plus
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
quyburn
Familijniak VIP


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1069

PostWysłany: Sob Gru 05, 2020 9:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jaki program z Małgorzata Rozenek najbardziej lubiliście oglądać? Ja bardzo lubię projekt Lady ale także ciekawe oglądało się Azję Express z jej udziałem Smile na stronie https://www.tvtu.pl/malgorzata-rozenek-majdan-3098/ możecie dowiedzieć się w jakich innych produkcjach brała udział, a także dowiedzieć się parę smaczków z jej życia prywatnego Smile jeśli ktoś lubi takie newsy, to ta strona będzie dla niego idealna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karolinaiwanska
Ekspert na forum


Dołączył: 27 Sie 2019
Posty: 176

PostWysłany: Pon Gru 28, 2020 6:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas sporo seriali się oglada. I to w TV i na Netflix. Kablówkę z HBO mamy od Elposu. Internet zresztą też. Daje radę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
komedyjka
Stały bywalec


Dołączył: 16 Sty 2020
Posty: 149

PostWysłany: Czw Sty 28, 2021 1:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak typowo przed tv to nie, ale duzo filmow z mezem ogladamy, zazwyczaj wieczorami jak juz wszystko w domu ogarniete Smile to dla mnie spory relaks. jesli tez lubicie, to obejrzyjcie sobie film Zieja, Glinskiego, bardzo dobry, ciezki, ale naprawde dobry
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Blondia
Familijniak VIP


Dołączył: 08 Paź 2019
Posty: 279

PostWysłany: Czw Kwi 15, 2021 5:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie to telewizor chodzi cały dzień, przy pandemii pracuje zdalnie, więc w salonie, przy telewizorze. Wieczorem jak już wszyscy wracają to też oglądamy filmy. Dlatego też zdecydowaliśmy się na nowy telewizor i to był bardzo dobry zakup. Tu na stronie https://www.taniomania.pl/t/telewizor-65-cali-4k można znaleźć świetne propozycje na 65-cio calowe telewizory.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tośka21
Familijniak VIP


Dołączył: 16 Gru 2020
Posty: 324

PostWysłany: Czw Maj 20, 2021 9:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NIe ukrywam, że zdarza się nam spędzać czas właśnie w ten sposób. Przy czym raczej nie oglądamy po prostu telewizji, tylko wybieramy coś na streamingach. To dużeo ciekawsze rozwiązanie, które na pewno mogę Wam polecić. Na stronie https://www.turbofikcja.pl/serial-cowboy-bebop-netflix-co-wiadomo/ pojawiła się już recenzja serialu Cowboy Bebop od Netflixa, więc na pewno powinniście ją poznać. To może okazać się dla Was świetnym wyborem Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Rodzina, dziecko, my Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 2 z 5
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum