Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna familijna.forumoteka.pl
Forum familijne - wszystko wokół rodziny
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

tłumaczenia techniczne cena

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Pogaduszki na różne tematy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
deborah
Familijniak VIP


Dołączył: 21 Lip 2020
Posty: 371

PostWysłany: Pon Sie 31, 2020 8:27 am    Temat postu: tłumaczenia techniczne cena Odpowiedz z cytatem

tłumaczenia techniczne cena - orientujecie się ile trzeba zapłacić za przetłumaczenie instrukcji obsługi z j.angielskiego?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Gogolas
Ekspert na forum


Dołączył: 07 Paź 2019
Posty: 187

PostWysłany: Pią Paź 09, 2020 4:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy ceny jakoś bardzo się różnią w różnych biurach tłumaczeń, tylko raz korzystałam z pomocy przy tłumaczeniach, wydaje mi się, że wyszło to całkiem tanio, ale nie mam też porównania. Wybrałam biuro tłumaczeń Zielona Góra do pomocy - słuszny wybór.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
komina
Ekspert na forum


Dołączył: 21 Maj 2019
Posty: 172

PostWysłany: Sro Maj 05, 2021 8:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może Ci się przyda ten namiar, bo jak przeczytałem wątek pomyślałem o Translation Street. To biuro realizowalo nam tłumaczenia techniczne. Na https://www.translationstreet.pl/przemysl/ znajdziesz ich ofertę. Nie mam uwag co do jakości przekładu wszystko jak należy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Michael
Bywalec


Dołączył: 20 Maj 2021
Posty: 23

PostWysłany: Czw Maj 20, 2021 8:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobrego tłumacza technicznego mogę polecić https://www.duplikatydowodow.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
skriv
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 23 Cze 2021
Posty: 5

PostWysłany: Pią Cze 25, 2021 12:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To zależy od kilku czynników – długości tekstu, jego charakteru (jak bardzo specjalistyczne słownictwo tam występuje), terminu realizacji, formatu pliku itd., więc ciężko jednoznacznie podać jakąś konkretną kwotę. Jeśli szukasz miejsca, w którym można taką usługę zamówić, to warto się skontaktować z biurem tłumaczeń Skrivanek, które przygotuje bezpłatną wycenę. W zespole agencji są takie osoby jak właśnie tłumacz angielsko-polski, ale też m.in. tłumacz polsko rosyjski czy szwedzko-polski – wybór języków jest naprawdę duży.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
lambada
Familijniak VIP


Dołączył: 18 Mar 2021
Posty: 1117

PostWysłany: Sob Sie 28, 2021 12:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy tak bez zobaczenia dokumentu ktoś jest w stanie napisać jaka będzie kwota za takie tłumaczenie. Moim zdaniem na pewno warto jest skontaktować się z biurem tłumaczeń https://dogadamycie.pl/ które właśnie w profesjonalny sposób zajmuje się tłumaczeniami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Pogaduszki na różne tematy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum