Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna familijna.forumoteka.pl
Forum familijne - wszystko wokół rodziny
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zakładamy ogród
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Pogaduszki na różne tematy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
meredes
Ekspert na forum


Dołączył: 07 Sty 2020
Posty: 166

PostWysłany: Pią Sie 21, 2020 1:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kostka brukowa to świetne rozwiązanie. Ja swoją kostkę musiałem oczyścić metodą hydropiaskowania. Super ofertę znalazłem tutaj https://sco-cleanup.pl/hydropiaskowanie-cegly-i-kamienia-cennik/. Kostka wygląda przepięknie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gogolas
Ekspert na forum


Dołączył: 07 Paź 2019
Posty: 187

PostWysłany: Sob Sie 22, 2020 7:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie jest to nic takiego trudnego, tzn. aranżacja ogrodu, samo zakładanie ogrodu, pielęgnacja roślin, trawnika, to na pewno spore wyzwanie i trzeba dużo się nauczyć żeby robić to dobrze. Ja postawiłam na pomoc przy aranżacji, mnie to przerosło, ale może i dobrze, bo efekt jest piorunujący. Firmę od takich zadań znalazłam na https://fixly.pl/ sprawdzili się super, kontakt z nimi był bardzo przyjemny, a cenowo też to źle nie wyszło jak dla mnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
quyburn
Familijniak VIP


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1069

PostWysłany: Sob Sie 22, 2020 8:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam wszystkim serdecznie tą stronkę jacuzi ogrodowe - wystarczy kliknąć. W mojej opinii mają bardzo dobrą ofertę, dotyczącą basenów. Wystarczy kliknąć i sprawdzić. Jesteście w stanie dobrać pod siebie wszystkie elementy układanki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
izraelita100
Familijniak VIP


Dołączył: 05 Paź 2018
Posty: 261

PostWysłany: Sob Wrz 12, 2020 10:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas podobna sytuacja, Pani architekt z Kost-Bet zaproponowała nam kilka fajnych opcji, na które byśmy nie wpadli. Nie sądziłem, że mają tam tak kompleksową obsługę. Z samych produktów, które zamówiliśmy jestem bardzo zadowolony Smile Ogrodzenie, kostka, murki i palisady mamy od nich. Ogród wygląda pięknie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
papaja5
Familijniak VIP


Dołączył: 29 Mar 2019
Posty: 385

PostWysłany: Czw Wrz 17, 2020 2:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kochasz kwiaty, a szczególnie róże? Chcesz aby wyglądały pięknie a krzewy przetrwały do kolejnego sezonu silniejsze i jeszcze bardziej dopasowane? Postaw zatem na nawozy do róż które pozwolą uzyskać ten efekt bez większych problemów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adamka
Ekspert na forum


Dołączył: 13 Maj 2017
Posty: 216

PostWysłany: Wto Wrz 29, 2020 1:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kocham róże ale uwielbiam także swój trawnik w ogrodzie. Zawsze sprawiał mi sporo kłopotu i zajmował czas jeśli chodzi o koszenie. Koleżanka podpowiedziała mi że świetne są kosiarki automatyczne i że powinnam się także u siebie na coś takiego zdecydować
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oslo
Ekspert na forum


Dołączył: 15 Mar 2018
Posty: 167

PostWysłany: Czw Paź 01, 2020 1:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W ogrodzie świetnie sprawdzi się oczko wodne. Polecić wam mogę produkty do oczek wodnych, takie akcesoria usprawnią działanie ogrodowego stawu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
parch
Familijniak VIP


Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 1105

PostWysłany: Pią Paź 09, 2020 2:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W każdym ogrodzie przyda się solidny grill, najlepiej moim zdaniem jest kupić grilla gazowego, tutaj https://gardenspace.pl/duzy-grill-wolnostojacy macie dobrą ofertę na takie grille. Ja od nich zamawiałem i jestem zadowolony, grill jest pojemny i smaży jak trzeba.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barttis
Bywalec


Dołączył: 16 Paź 2020
Posty: 25

PostWysłany: Wto Paź 20, 2020 1:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przez Internet kupuję większość produktów ale z wyłączeniem żywności, też tak macie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
neapolitana
Stały bywalec


Dołączył: 18 Sie 2020
Posty: 143

PostWysłany: Wto Lis 10, 2020 10:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sama się zajmuję ogrodem i dużo frajdy mi to daje, teraz czas porządków, musiałam trochę drzewek pousuwać, przydała się pilarka łańcuchowa ryobi one+. Prace poszły migiem, tnie sprawnie i szybko chociaż to sprzęt na akumulator.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zakoppi
Bywalec


Dołączył: 23 Sie 2020
Posty: 26

PostWysłany: Pią Lis 13, 2020 11:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od paru lat jestem posiadaczką własnego ogródka, teraz już go szykuję do zimy, musiałem zrobić solidne przycinanie drzewek, bo niestety wiele było chorych Kupiłem na allegro w strefie marek pilarkę łańcuchową ryobi one+. Chociaż akumuatorowa to nie mogę narzekac na moc, poradziła sobie bez problemu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
domcio
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 16 Lis 2020
Posty: 7

PostWysłany: Pon Lis 16, 2020 11:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w ogrodzie warto wygospodarować miejsce na kociołek węgierski taki jak tutaj: https://gotowanienapowietrzu.pl/kociolki-wegierskie Zupy przygotowywane smakują wybornie. Bigos myśliwski też zajadamy też z smakiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barttis
Bywalec


Dołączył: 16 Paź 2020
Posty: 25

PostWysłany: Czw Lis 26, 2020 12:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marzy mi się taki kociołek, gulasz gotowany na żywym ogniu, podwędzony dymem musi smakować wyśmienicie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Blondia
Familijniak VIP


Dołączył: 08 Paź 2019
Posty: 279

PostWysłany: Czw Gru 10, 2020 8:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na spokojnie, powoli wszystkim się zajmiecie, a pracy jest tu dużo. Ja mam spory ogród więc coś o tym wiem. Warto postawić na zakupy internetowe, takie sklepy jak https://iglaco.com są bardzo pomocne przy urządzaniu ogrodu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marcyskaa
Familijniak VIP


Dołączył: 04 Sty 2019
Posty: 3760

PostWysłany: Nie Gru 20, 2020 10:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zakładając ogród na pewno warto również zadbać o porządne ogrodzenie, dlatego polecam zajrzeć na https://ogrodzenia-betonowe.com.pl/oferta/ogrodzenia-panelowe-zgrzewane/, gdzie znajdziesz świetne ogrodzenia panelowego zgrzewane, które mogą idealnie się sprawdzić, a i nie kosztują tak wiele jak inne rodzaje płotów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Pogaduszki na różne tematy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Następny
Strona 5 z 12
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum