Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna familijna.forumoteka.pl
Forum familijne - wszystko wokół rodziny
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Olej

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Pogaduszki na różne tematy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
alicjast
Stały bywalec


Dołączył: 29 Sie 2019
Posty: 96

PostWysłany: Sro Lip 08, 2020 5:59 pm    Temat postu: Olej Odpowiedz z cytatem

Hej. Jakie olejki CBD sa wg was najlepsze? Chodzi mi o dostawce. Myslalem o tych olej konopny cbd Jak sadzicie? Spoko opcja? Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
stella93
Stały bywalec


Dołączył: 19 Paź 2018
Posty: 126

PostWysłany: Sro Gru 02, 2020 9:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie znam się na rodzajach i tak dalej, ale powiem szczerze, że to jest nieciekawe, jeśli my tak naprawdę nie sprawdzamy tego, co używamy. A co do olejków, to wiem, że kosmetyki konopne sklep https://polskicannabis.pl/kategoria-produktu/kosmetyki-konopne/ ma w ofercie, to na pewno i takie olejki tam znajdziesz. Dla mnie to jest zdecydowanie ważna sprawa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ina83
Familijniak VIP


Dołączył: 01 Gru 2020
Posty: 298

PostWysłany: Czw Sty 21, 2021 5:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie tak. Jeśli olejki to tylko od sprawdzonego dostawcy. Od siebie mogę zaproponować wyroby polskiego producenta - tutaj są dostępne https://kanabifarm.pl/. Wiem, że wyjątkowo starannie dbają o jakość olejków. Pozyskują je z ekologicznych konopi i nie mieszają ich ze sztucznymi dodatkami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lambada
Familijniak VIP


Dołączył: 18 Mar 2021
Posty: 1132

PostWysłany: Pią Kwi 01, 2022 8:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również od jakiegoś czasu zaczynam się przekonywać do tych rzeczy i muszę dodać, że jak najbardziej uważam, iż jest to bardzo mądre rozwiązanie. Zdecydowanie to właśnie cbd oil uk jest moim zdaniem mądrym wyborem i każdemu jak najbardziej go polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
parch
Familijniak VIP


Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 1131

PostWysłany: Pon Kwi 04, 2022 10:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zastanawiam się nad zakupem nasion bardziej. Interesują mnie nasiona marihuany medycznej, znalazłam takie w ofercie https://panpestka.pl/ . Z tego co czytam to mają wysokiej jakości produkty, wysyłają tak aby po opakowaniu nikt nie domyślił się co jest w środku. Mnie też na takiej dyskrecji właśnie zależy dlatego zainteresowałam się ofertą właśnie tego sklepu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Pogaduszki na różne tematy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum