Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna familijna.forumoteka.pl
Forum familijne - wszystko wokół rodziny
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Ubrania
Idź do strony 1, 2, 3 ... 16, 17, 18  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Pogaduszki na różne tematy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
papaja5
Familijniak VIP


Dołączył: 29 Mar 2019
Posty: 385

PostWysłany: Pią Paź 04, 2019 12:48 pm    Temat postu: Ubrania Odpowiedz z cytatem

To ważna części codzienności, więc wielu mężczyzn stawia na prostotą i elegancję. Dlatego też modne garnitury męskie wciąż cieszą się tak wielką popularnością oraz całkowitym zaangażowaniem! Każdy facet chcę wyglądać po prostu modnie i z klasą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dajmond
Familijniak VIP


Dołączył: 29 Cze 2019
Posty: 292

PostWysłany: Sob Paź 05, 2019 11:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak zamawiacie online to warto tez zwrocic uwage jakie sklepy biora udzial w konkursie https://www.payback.pl/loteria - zawsze przy okazji zakupow mozna cos wygrac Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
orchidea
Bywalec


Dołączył: 10 Wrz 2019
Posty: 37

PostWysłany: Wto Paź 22, 2019 10:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A gdzie kupujecie buty do garnituru? Mój mąż niestety musi na co dzień chodzić w garniturze, ma ich sporą kolekcję. Z butami trochę gorzej lubi klasyczne, dla mnie powiewają nudą, stąd kupiłabym mu coś z lekka szczyptą szaleństwa. Może jakiś kolor, nietypowy fason jakaś ozdoba? W sieciówkach wszystko takie klasyczne, może znacie jakiś fajny sklep online z męskim obuwiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anabelka
Familijniak VIP


Dołączył: 18 Wrz 2018
Posty: 617

PostWysłany: Sob Lis 09, 2019 1:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz to już z dnia na dzień coraz zimniej. Trzeba zmienić garderobą na cieplejszą. Ja też myślę o zakupie kilku nowych sweterków. W sklepie merg.pl mają fajne. Ten spodobał mi się najbardziej
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marcyskaa
Familijniak VIP


Dołączył: 04 Sty 2019
Posty: 3760

PostWysłany: Nie Lis 17, 2019 12:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja myślę już o świętach, dlatego rozglądam się za jakimiś eleganckimi ciuszkami. Znalazłam bardzo ładną bluzkę w sklepie https://molton.pl/bluzka-468111.html . Idealnie nada się na taką okazję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
famka8
Familijniak VIP


Dołączył: 23 Paź 2018
Posty: 364

PostWysłany: Wto Gru 10, 2019 2:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ubrania właśnie bez problemu można dostać w sklepach internetowych. Co jakiś czas patrzę w moich ulubionych na coś wyjątkowego. Także Figi damskie można wybrać, jakie się tylko lubi. W sklepach można dostać różności, więc każdy coś znajdzie dla siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
szotek
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 10 Gru 2019
Posty: 5

PostWysłany: Wto Gru 10, 2019 5:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie każdy mężczyzna na co dzień chodzi w garniturze. Chodzą tak osoby, które pracują w biurze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
sewila
Stały bywalec


Dołączył: 28 Gru 2018
Posty: 64

PostWysłany: Pią Mar 13, 2020 9:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno warto odwiedzić ten sklep https://supersklep.pl . Mają tam spory wybór i gwarancję najniższej ceny. Nie wiem jak wy, ale ja lubię wygodne ubrania, w których mogę czuć się sobą. Nie podążam za modą czy tez chwilowymi trendami. Nie ma to najmniejszego sensu. Pomyślcie o tym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
staszekk
Familijniak VIP


Dołączył: 21 Wrz 2017
Posty: 345

PostWysłany: Pon Mar 23, 2020 11:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moda męska wcale gorzej nie wypada teraz jak damska. Mamy możliwości by się ubierać modnie, wygodnie. I butów też to się tyczy, na https://butymodne.pl/sandaly-meskie-c19912.html wygodne sandały adidasa mają najtaniej. Na lato najwygodniejsze buty a marka godna polecenia, z butem nic a nic się nie dzieje nawet jak codziennie nosisz. I łatwo można wyczyścić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ganaska
Stały bywalec


Dołączył: 02 Gru 2018
Posty: 113

PostWysłany: Pią Kwi 10, 2020 7:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio przeglądałam wiele stron z modą, byłam ciekawa co obecnie jest na topie, jak widzę kwiaty nadal sa modne, widziałam też że skurzane płaszcze na wiosnę sa na topie https://kraina-stylu.pl/moda-trendy-wiosna-lato . Ale w grochy ciuszki też wyglądają super, no ale nie wszystkie te modne ciuszki będa na mnie pasować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czekoladka
Ekspert na forum


Dołączył: 26 Lis 2018
Posty: 228

PostWysłany: Pon Kwi 20, 2020 6:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój mąż bardzo nie lubi zakupów, dlatego wszystko każe mi zamawiać przez internet. Czasami to nawet ja muszę wszystko za niego wybierać, bo on zbytnio za tym nie przepada. Ostatnio znaleźliśmy stronę z świetnymi ciuszkami męskimi. Może ktoś już zamawiał z https://modini.pl , Chciałabym zacząć tam robić zakupy, ale nie wiem czy warto. Czy ubrania są dobrej jakości. Może ktoś tam coś kupił i może mi dać opinie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sansa
Stały bywalec


Dołączył: 25 Maj 2020
Posty: 59

PostWysłany: Pon Cze 08, 2020 8:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas jest tak samo, robię zakupy zarówno dla siebie jak i męża, najczęściej właśnie przez internet, bo tak najwygodniej. Kupiłam mu ostatnio koszule, a sobie śliczne niebieskie sukienki. Mam swój ulubiony sklep z odzieżą i zwykle tam kupuję wszystko czego potrzebujemy, sprawdźcie same https://born2be.pl/odziez-damska/sukienki/letnie/niebieski.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fiona
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 24 Lut 2019
Posty: 8

PostWysłany: Wto Cze 23, 2020 1:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co sądzicie o modzie plus size?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MartaKik
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 23 Cze 2020
Posty: 8

PostWysłany: Pią Cze 26, 2020 10:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fiona napisał:
Co sądzicie o modzie plus size?


Szczupłe dziewczyny nie wiedzą co to znaczy mieć problem z doborem takich rzeczy jak strój kąpielowy. Praktycznie w każdym będą wyglądały dobrze. Niestety panie o nieco bradziej krągłych kształtach nie mają już tyle szczęścia i muszą brać pod lupę wszystkie niedoskonałości figury przy wyborze. Najważniejszy cel jaki musimy osiągnąć to w miarę możliwości zatuszowanie miejsc powodujących kompleksy oraz podkreślenie tego co w danej kobiecie jest wartościowe. Pytanie jakie się nasuwa to jakiej marki produkt wybrać? Z tego co udało mi się dowiedzieć od znajomych to świetnie sprawdzają się stroje kąpielowe Gatta - https://www.gatta.pl/pl/stroje-kapielowe/plus-size/ Dzięki nim każda z nas może czuć się pewnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fring
Familijniak VIP


Dołączył: 24 Maj 2017
Posty: 438

PostWysłany: Sro Sie 05, 2020 7:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kupujemy różnego rodzaju ubrania, czasami mniej ważny jest wygląd, a dużo większą wagę ma funkcjonalność. Jest tak w przypadku odzieży medycznej, która powinna być wygodna i łatwa do utrzymania w czystości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Pogaduszki na różne tematy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 16, 17, 18  Następny
Strona 1 z 18
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum