Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna familijna.forumoteka.pl
Forum familijne - wszystko wokół rodziny
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Walka ze stresem i złym nastrojem
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Pogaduszki na różne tematy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
duff231
Ekspert na forum


Dołączył: 11 Sty 2019
Posty: 174

PostWysłany: Sob Mar 21, 2020 10:00 pm    Temat postu: Walka ze stresem i złym nastrojem Odpowiedz z cytatem

Cześć, co robicie gdy czujecie się gorzej? Macie jakieś swoje sposoby na takie uczucia? Ja myślę ostatnio właśnie nad jakąś terapią u psychiatry. Znajomi polecali mi PsychoMedic w Łodzi, podobno są tam super specjaliści.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tośka21
Familijniak VIP


Dołączył: 16 Gru 2020
Posty: 324

PostWysłany: Czw Kwi 22, 2021 2:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faktem jest, że takich kwestii nie wolno bagatelizować. Ja na pewno mogę Wam zasugerować, byście zajrzały już teraz do https://psychomedic.online/ i pomyślały o zastosowaniu takiej terapii w kontekście Waszych problemów ze stresem. W ten sposób będziecie w stanie o wiele skuteczniej poradzić sobie z takimi wyzwaniami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marrly
Familijniak VIP


Dołączył: 04 Lut 2018
Posty: 531

PostWysłany: Sob Lip 10, 2021 6:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stres działa negatywnie na cały organizm człowieka. Może nawet powodować bóle głowy i inne. Warto jak się ma problem iść do psychologa albo skorzystać z takich wyzwań https://www.silnapsychika.pl/produkt/pokonaj-stres/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dajmond
Familijniak VIP


Dołączył: 29 Cze 2019
Posty: 300

PostWysłany: Nie Sie 22, 2021 4:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niektorym pomaga sluchanie muzyki relaksacyjnej Smile na mnie tak wplywa muzyka klasyczna. Czesto nawet w trakcie pracy robie sobie kilka minut przerwy i zagladam ze sluchawkami na uszach na https://pendereckisgarden.pl/pl/ - jeden utwor i chwila w wirtualnym ogrodzie a faktycznie pomaga uspokoic gonitwe mysli Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tośka21
Familijniak VIP


Dołączył: 16 Gru 2020
Posty: 324

PostWysłany: Wto Lis 23, 2021 12:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pytanie tylko, co realnie mogłoby zadziałać w Waszym przypadku. Jeśli nie potraficie sobie poradzić z takimi emocjami, to na pewno warto byłoby pomyśleć o skorzystaniu ze wsparcia specjalistów z https://psychomedic.pl/psychiatra-lodz/ W ten sposób będziecie w stanie o wiele skuteczniej rozwiązać Wasze problemy. 
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oslo
Ekspert na forum


Dołączył: 15 Mar 2018
Posty: 167

PostWysłany: Pią Sty 07, 2022 12:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrym pomysłem będzie skontaktowanie się poprzez aplikację HH24. Oferuje ona wsparcie psychologiczne online w postaci spotkań zdalnych i wysokojakościowych materiałów - warto sobie obczaić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rycina
Bywalec


Dołączył: 27 Mar 2020
Posty: 42
Skąd: z sąsiedniej wioski

PostWysłany: Czw Sty 13, 2022 11:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie najlepszym sposobem na chandrę,gorszy nastrój czy mnożące się kłopoty jest kawa.Nic mnie tak nie pobudza,uspokaja,relaksuje jak filiżanka specjalnej,świeżo palonej kawy od elgatocafe.pl/kawa-speciality/
Kiedy czuję,że stres zaczyna mnie zżerać,siadam i piję na spokojnie kawę,bywa,że jedna filiżanka nie wystarcza,ale zawsze potem mam więcej dystansu,bo emocje zdąża opaść.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kiki32
Stały bywalec


Dołączył: 02 Paź 2021
Posty: 80

PostWysłany: Pią Mar 04, 2022 7:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na długotrwały stres i zły nastrój najlepiej poszukać jakiegoś naturalnego produktu, zamiast zażywać jakieś suplementy z apteki. Na stres pomagają nasiona konopi indyjskich. Redukują stres i pomagają się zrelaksować. Poza tym pozytywnie wpływają na koncentrację. Mają one szerokie zastosowanie. Takie nasiona dostępne są na tej stronie https://nasionamarihuany.pl/ .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lorejn
Stały bywalec


Dołączył: 04 Lut 2022
Posty: 61

PostWysłany: Wto Mar 08, 2022 7:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiecie, co sprawia mi największą przyjemność jak mam podły nastrój i brakuje mi sił? Masaż i to najchętniej czekoladowy Smile To czysta przyjemność i gwarancja lepszego humoru, taki masaż ma wspaniałe działanie energetyzujące i regeneracyjne a wysokiej jakości czekolada z zawartością kakao 90 % doskonale pielęgnuje skórę, nawilża ją i natłuszcza, pięknie wygładza, także skóra jest po tym masażu aksamitna w dotyku. Taki boski masaż czekoladowy dobrej jakości czekoladą możecie mieć w Body & Mind massage by Hanka Kraszczyńska w Warszawie https://www.lomilomi.waw.pl/oferta/masaze/masaz-goraca-czekolada to doskonały salon masażu, ja często tam wpadam, bo nigdzie nie mają lepszych masażystów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
slonecznypatrol
Ekspert na forum


Dołączył: 06 Lip 2021
Posty: 201

PostWysłany: Sro Mar 09, 2022 8:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli czujesz, że musisz iść do specjalisty, to idź, nikt nie ma prawa tego kwestionować
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Annika
Stały bywalec


Dołączył: 26 Lut 2022
Posty: 83

PostWysłany: Nie Mar 27, 2022 11:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli problem jest poważniejszy niż tylko chwilowy zły nastrój to na pewno warto pomyśleć o pomocy psychologa, szkoda naszego zdrowia. Tu macie artykuł o tym, kiedy skorzystać z konsultacji psychologicznej https://www.otopsychologia.pl/artykul/kiedy-skorzystac-z-konsultacji-psychologicznej-89328 może pomoże wam to podjąć decyzję. Na portalu jest też baza adresowa psychologów i psychiatrów z całej Polski.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czem
Stały bywalec


Dołączył: 27 Lut 2022
Posty: 76

PostWysłany: Sro Mar 30, 2022 10:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obecnie ze stresem walczę na terapii, kiedyś myślałam, że wszystko przezwyciężę sama, ale tym się tylko dobijałam. Korzystam z pomocy w pracowni psychologicznej Kontra w Garwolinie. Oni mają bardzo dobrych specjalistów, zdecydowanie mogę wam ich polecić. Terapia faktycznie przynosi świetne skutki, mogę omówić wszystkie swoje wątpliwości, problemy, rzeczy, które mnie stresują, uczę się, jak sobie z tymi problemami radzić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Quolupir23
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 30 Mar 2022
Posty: 4

PostWysłany: Sro Mar 30, 2022 7:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajnie brzmi to co napisałeś.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agnes
Stały bywalec


Dołączył: 12 Kwi 2022
Posty: 59

PostWysłany: Czw Kwi 14, 2022 2:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

By poradzić sobie ze sterem trzeba dowiedzieć się dlaczego go odczuwasz. Pomocny może być tez wpis na wetalk, są tam opisane sposoby jak sobie z nim radzić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marcyskaa
Familijniak VIP


Dołączył: 04 Sty 2019
Posty: 3820

PostWysłany: Nie Kwi 24, 2022 11:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam, skora od stresu jest wiotka i zmęczona. Chciałabym poprawić jej stan. Co myślicie o tym https://sowoman.pl/jak-dobrac-odpowiednie-kosmetyki-do-nawilzania-skory/ ? Jak wy nawilżacie skórę? Macie jakieś sposoby nakładania kosmetykow nawilżających? Będę wdzięczna za wasze polecenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Pogaduszki na różne tematy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum