Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna familijna.forumoteka.pl
Forum familijne - wszystko wokół rodziny
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

chore dziecko - co robić?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Wspólny czas
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pantu
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 06 Mar 2020
Posty: 1

PostWysłany: Pią Mar 06, 2020 1:46 pm    Temat postu: chore dziecko - co robić? Odpowiedz z cytatem

co robić z chorym dzieckiem w domu? Ma 7 lat, nie chce rysować, ani przeglądać książek. Z grami planszowymi na łóżku niewygodnie, a bawić zabawkami jakoś ja się nie potrafię już.
Co moglibyśmy porobić w ramach rozrywki, chciałabym ograniczyć mu telefon i tv do minimum

_________________
Platformy robocze - najważniejsze informacje: http://stalowemiasto.pl/artykuly/artykuly.php?&mode=pokaz&id=47469
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marcyskaa
Familijniak VIP


Dołączył: 04 Sty 2019
Posty: 3760

PostWysłany: Wto Sie 03, 2021 5:19 pm    Temat postu: Jak to u nas wygląda Odpowiedz z cytatem

Hej. Smile

Może Cię zainspiruję. Mam dwójkę dzieci, jedno 2 latka, a drugie 8. Miałam problem z zabawami w domu podczas lockdownu z młodszą córką. Przypadkowo trafiłam na blog na https://www.wioski.co/ . Czytałam niektóre artykuły i jednocześnie wdrażałam je w nasze życie. M.in zabawę przypadkowymi przedmiotami. Do czego zmierzam? do tego że starsza córka zaczęła się interesować naszymi zabawami i udało nam się wymyśleć super zabawę. Znajduję różne przypadkowe przedmioty w domu, kładę jej na stół i daję zadanie co ma z tego zrobić. Mega kreatywne, coś niby zwykłego a jednak innego. Młodsza obok się bawi i mam na godzinkę spokój Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anis
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 12 Sie 2021
Posty: 4

PostWysłany: Czw Sie 12, 2021 7:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no na pewno idź do lekarza Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
uner
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 23 Sie 2021
Posty: 4

PostWysłany: Pon Sie 23, 2021 9:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ciężko mi niestety powiedzieć co najlepiej zrobić w tym wypadku
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eram
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 23 Sie 2021
Posty: 4

PostWysłany: Pon Sie 23, 2021 10:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lekarz!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Wspólny czas Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum