Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna familijna.forumoteka.pl
Forum familijne - wszystko wokół rodziny
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Smart Kid Belt

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Rodzina, dziecko, my
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ursacheba
Ekspert na forum


Dołączył: 21 Sie 2019
Posty: 237

PostWysłany: Czw Sie 22, 2019 7:53 pm    Temat postu: Smart Kid Belt Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś z Was używał tego adaptera do pasa bezpieczeństwa dla dziecka? Wiem że to dla starszych (nasz ma Cool więc nie będzie problemu. Wydaje się to bardzo małe i mobilne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mona
Ekspert na forum


Dołączył: 25 Sie 2019
Posty: 159

PostWysłany: Nie Sie 25, 2019 1:42 pm    Temat postu: Re: Smart Kid Belt Odpowiedz z cytatem

ursacheba napisał:
Czy ktoś z Was używał tego adaptera do pasa bezpieczeństwa dla dziecka? Wiem że to dla starszych (nasz ma Cool więc nie będzie problemu. Wydaje się to bardzo małe i mobilne.


Smart Kid Belt jest rzeczywiście, małe przez co bardzo mobilne i bezpieczne. W naszej rodzinie jest wykorzystywane już od roku podczas wakacyjnego podróżowania, czy to autokarem czy przy wynajmowaniu auta za granicą. Muszę przyznać, że jest na naszej liście must have gdy zaczynamy pakowanie bagażu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Beata
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 25 Sie 2019
Posty: 2

PostWysłany: Nie Sie 25, 2019 8:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My zakupiliśmy to urządzenie niedawno.Długo zastanawialiśmy sie nad zakupem,bo niedługo wyjeżdzamy na urlop i takie urządzenie ułatwiłoby nam bardzo życie.Przekonali nas znajomi ,którzy zakupili taki adapter w zeszłym roku i od tego czasu używają go i są zadowoleni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karolinaiwanska
Ekspert na forum


Dołączył: 27 Sie 2019
Posty: 176

PostWysłany: Wto Sie 27, 2019 2:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Beata napisał:
My zakupiliśmy to urządzenie niedawno.Długo zastanawialiśmy sie nad zakupem,bo niedługo wyjeżdzamy na urlop i takie urządzenie ułatwiłoby nam bardzo życie.Przekonali nas znajomi ,którzy zakupili taki adapter w zeszłym roku i od tego czasu używają go i są zadowoleni.


Widziałam testy. Robią wrażenie. Nie jest to co prawda fotelik ale rozwiązanie na pewno warte zastosowania. Nie zawsze mamy pod ręką fotelik i nie zawsze zmieścimy się z nimi w aucie. Smart Kid Belt doskonale uzupełnia to.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
isarnia
Ekspert na forum


Dołączył: 07 Lut 2019
Posty: 247

PostWysłany: Sro Sie 28, 2019 9:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mamy, wozimy sie, polecam. fajne jest to ze producent niczego nie ukrywa i na stronie mozna zobaczyc testy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ursacheba
Ekspert na forum


Dołączył: 21 Sie 2019
Posty: 237

PostWysłany: Czw Sie 29, 2019 6:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wielkie dzięki za wszystkie odpowiedzi. Teraz wiemy o wiele więcej. Jak na razie te pasy wyglądają dla nas bardzo ok.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Andzia
Bywalec


Dołączył: 03 Paź 2019
Posty: 46

PostWysłany: Czw Paź 03, 2019 6:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest idealnym rozwiązaniem przy trójce dzieci. Komfortowo usadzisz je na tylnej kanapie, zapewniając im bezpieczną podróż. Do tego w każdej chwili możesz wziąć je ze sobą i użyć np. w taksówce.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ursacheba
Ekspert na forum


Dołączył: 21 Sie 2019
Posty: 237

PostWysłany: Wto Paź 22, 2019 5:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Andzia napisał:
Jest idealnym rozwiązaniem przy trójce dzieci. Komfortowo usadzisz je na tylnej kanapie, zapewniając im bezpieczną podróż. Do tego w każdej chwili możesz wziąć je ze sobą i użyć np. w taksówce.


Właśnie mobilność tego rozwiązania jest dla nas największym atutem. Foteliki to dobre rozwiązanie ale ich mobilność i wygoda montażu są bardzo odległe od satysfakcjonującego rozwiązania. A tutaj wpięcie dwóch klamer i gotowe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Teka123
Bywalec


Dołączył: 10 Lis 2019
Posty: 22

PostWysłany: Pon Lis 11, 2019 5:24 pm    Temat postu: Smart Kid Belt Odpowiedz z cytatem

Mam pasy Smart Kid Belt i bardzo sobie chwalę. Mam trójkę dzieci i wszystkie mieszczą się z tyłu samochodu. Jedno jest jeszcze malutkie i korzysta z fotelika do jazdy tyłem, a dwójka starszych podróżuje komfortowo w pasach. Przekonałam się do nich czytając recenzje i opis na stronie: https://smartkidbelt.com/pl/ . Mąż nie wierzył mi, że takie coś może być bezpieczne. Teraz sam chętnie dzieci zapina.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mona
Ekspert na forum


Dołączył: 25 Sie 2019
Posty: 159

PostWysłany: Pon Gru 09, 2019 7:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

karolinaiwanska napisał:
Beata napisał:
My zakupiliśmy to urządzenie niedawno.Długo zastanawialiśmy sie nad zakupem,bo niedługo wyjeżdzamy na urlop i takie urządzenie ułatwiłoby nam bardzo życie.Przekonali nas znajomi ,którzy zakupili taki adapter w zeszłym roku i od tego czasu używają go i są zadowoleni.


Widziałam testy. Robią wrażenie. Nie jest to co prawda fotelik ale rozwiązanie na pewno warte zastosowania. Nie zawsze mamy pod ręką fotelik i nie zawsze zmieścimy się z nimi w aucie. Smart Kid Belt doskonale uzupełnia to.


W podróży gdy wypożyczamy auto lub chociażby korzystamy z taksówek do przemieszczania się już wielokrotnie przekonaliśmy się, że gdyby nie SKB utknęlibyśmy w miejscu gdyż taksówkarze czy wypożyczalnie rozkładały ręce, że aktualnie nie posiadają fotelika. Tak dzięki jego obecności w plecaku podróże te były piękniejsze gdyż mogliśmy zobaczyć więcej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ursacheba
Ekspert na forum


Dołączył: 21 Sie 2019
Posty: 237

PostWysłany: Sro Mar 04, 2020 6:08 pm    Temat postu: Re: Smart Kid Belt Odpowiedz z cytatem

Teka123 napisał:
Mam pasy Smart Kid Belt i bardzo sobie chwalę. Mam trójkę dzieci i wszystkie mieszczą się z tyłu samochodu. Jedno jest jeszcze malutkie i korzysta z fotelika do jazdy tyłem, a dwójka starszych podróżuje komfortowo w pasach. Przekonałam się do nich czytając recenzje i opis na stronie: https://smartkidbelt.com/pl/ . Mąż nie wierzył mi, że takie coś może być bezpieczne. Teraz sam chętnie dzieci zapina.


Ja się nie dziwię. Do tego jak jeszcze się spojrzy przez te inne testy, niezależne, to juz inaczej ocenia się ten produkt. Najlepszym przykładem jest właśnie ten ostatni wykonany w Hiszpanii na zlecenie fundacji Jestem Potrzebny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Rodzina, dziecko, my Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum