Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna familijna.forumoteka.pl
Forum familijne - wszystko wokół rodziny
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

obróbka CNC
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Pogaduszki na różne tematy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
hannak
Ekspert na forum


Dołączył: 06 Paź 2021
Posty: 154

PostWysłany: Wto Mar 08, 2022 1:32 pm    Temat postu: obróbka CNC Odpowiedz z cytatem

obróbka CNC - Chciałabym podjąć współpracę ze specjalistą zajmującym się obróbką CNC. Moglibyście mi kogoś polecić?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
champion
Stały bywalec


Dołączył: 14 Lut 2022
Posty: 112

PostWysłany: Sro Mar 09, 2022 5:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z czystym sumieniem mogę Ci polecić Firmę CNC | Producenta elementów metalowych | FMT działającej niedaleko Poznania. Byłem bardzo zadowolony ze współpracy ponieważ dzięki nowoczesnym maszynom i świetnym fachowcom precyzyjnie i przed ustalonym terminem wykonali dla mnie zlecenie frezowania CNC. Zajrzyj na ich stronę https://frezowaniecnc.eu/uslugi-cnc/ a dowiesz się wszystkiego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rodzinka
Stały bywalec


Dołączył: 15 Mar 2022
Posty: 93

PostWysłany: Wto Mar 15, 2022 7:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Łódzka firma https://kelmet.pl/ od wielu lat zajmuje się profesjonalną obróbką cnc. Produkuje również różnego rodzaju narzędzia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Warta
Ekspert na forum


Dołączył: 20 Gru 2021
Posty: 209

PostWysłany: Pią Kwi 01, 2022 12:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obróbek metalu jest kilka. Jeśli chcecie zrobić obróbkę plastyczną to powinniście mieć odpowiednią stal. Chodzi dokładnie o stal do obróbki plastycznej , która ma konkretne właściwości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
filmoteka
Ekspert na forum


Dołączył: 14 Sty 2019
Posty: 196

PostWysłany: Sob Cze 04, 2022 4:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o obróbkę CNC to na jeśli chcesz zakupić odpowiednie części zamienne i akcesoria do nich to możesz skorzystać z tej oferty https://stmech.eu/kontakt/ Mają wszystko czego potrzebuje nowoczesny przemysł i w atrakcyjnych cenach. Przejrzyj a na pewno się nie zawiedziesz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
schroeder.kiarra
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 15 Lis 2022
Posty: 4
Skąd: Katowice

PostWysłany: Wto Lis 15, 2022 6:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zaletą mechanicznego wykonywania detali jest wysoka precyzyjność działania maszyn. W odróżnieniu od manualnego opracowania surowca, w tym przypadku można spodziewać się szybkich rezultatów i możliwości wyprodukowania określonej serii w krótkim czasie. Czy ktoś z Was korzystał z opcji wielkogabarytowej obróbki cnc https://www.zre.com.pl/pl/oferta/obrobka-mechaniczna/obrobka-mechaniczna-na-maszynach-cnc/?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hobart.romaguera
Czytający


Dołączył: 23 Mar 2023
Posty: 11
Skąd: Grudziądz

PostWysłany: Czw Mar 23, 2023 1:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli rozmawiamy już o obróbce CNC to chciałbym wam zadać pewne pytanie - jakie sklepy narzędziowe z narzędziami do obróbki CNC według was są godne polecenia? Z góry dzięki za pomoc!
_________________
Sklep narzędziowy Grudziądz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ania77
Familijniak VIP


Dołączył: 29 Sty 2018
Posty: 458

PostWysłany: Sro Mar 29, 2023 9:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto także wymienić https://www.nova-trading.com/pl - lidera na rynku dystrybucji, który posiada globalne rozwiązania w łańcuchu dostaw stali nierdzewnej i aluminium
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bradford03
Czytający


Dołączył: 30 Mar 2023
Posty: 11
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Czw Mar 30, 2023 3:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stal należy obecnie do najczęściej wykorzystywanych materiałów konstrukcyjnych. Stanowi ona podstawowy budulec konstrukcji stalowych, jest wzmocnieniem (np. jako zbrojenie konstrukcji betonowych), wykonuje się z niej elementy układów infrastrukturalnych (rurociągi itp.).
_________________
Wykonanie konstrukcji stalowych Gliwice
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lea.terry
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 30 Paź 2023
Posty: 1
Skąd: Maków Podhalański

PostWysłany: Pon Paź 30, 2023 11:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obróbka CNC wykorzystywana jest do tworzenia niezwykle precyzyjnych elementów wykonywanych z metalu, drewna bądź tworzyw sztucznych. Tego rodzaju obróbka materiału przeprowadzana jest przy użyciu specjalnych urządzeń sterowanych komputerowo. Wśród nich wymienia się przede wszystkim frezarki i tokarki. Jakie są zalety tego rozwiązania i czy posiada ono jakiekolwiek wady?
_________________
Frezowanie CNC
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
yska
Ekspert na forum


Dołączył: 28 Paź 2020
Posty: 219

PostWysłany: Czw Sty 25, 2024 11:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro już rozmawiamy na ten temat to powiedzcie mi proszę, czy orientujecie się, które firmy oferują profesjonalne cięcie stali laserem? zależy mi nie tylko na porządnej jakości usług ale też sprawnej realizacji. Co sądzicie na temat firmy Fasanio Laser? Ktoś już korzystał z ich usług?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
parch
Familijniak VIP


Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 1137

PostWysłany: Wto Mar 19, 2024 10:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Współcześnie usługi związane z obróbką metali przy użyciu maszyn CNC cieszą się ogromną popularnością. Elementy wykonane z różnych metali, obrabiane za pomocą takich maszyn, znalazły zastosowanie w wielu sektorach przemysłu oraz w branży budowlanej. Zastosowanie zaawansowanych maszyn, takich jak frezarki 5-osiowe czy tokarki, może być znacznie łatwiejsze i efektywniejsze jeśli zostanie wprowadzone specjalistyczne oprogramowanie CAD CAM. W sieci dostępnych jest wiele firm oferujących tego rodzaju programy, a jedną z nich może być https://camtechnology.pl/ Warto przejrzeć dostępne opcje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
patinka
Ekspert na forum


Dołączył: 16 Paź 2022
Posty: 220

PostWysłany: Czw Mar 21, 2024 5:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukałam ostatnio informacji o obróbce profili aluminiowych i trafiłam na ten artykuł https://aluminiowe-profile.pl/obrobka/ljsg/jaki-rodzaj-obrobki-jest-stosowany-dla-profili-aluminiowych.html Znalazłam tutaj informacje, których szukałam , więc i wam zostawiam namiar.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zuzula12
Familijniak VIP


Dołączył: 24 Mar 2021
Posty: 449

PostWysłany: Sro Mar 27, 2024 9:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam Wam wszystkim sprawdzić stronę, na której znajdziecie ofertę nowoczesnej odlewni metali kolorowych i obróbka CNC - odlewnia PERA . Wielokrotnie korzystałem z ich oferty i nigdy nie było najmniejszego problemu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
isarnia
Familijniak VIP


Dołączył: 07 Lut 2019
Posty: 258

PostWysłany: Pon Kwi 01, 2024 12:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jesli chcecie wypromowac swoją firmę,dodawac zlecenia lub szukac wykonawców, to warto sobie zalozyc konto tutaj https://prod100.com/ Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Pogaduszki na różne tematy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum