Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna familijna.forumoteka.pl
Forum familijne - wszystko wokół rodziny
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Projektowanie łazienek
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Podróże małe i duże
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
czekoladka
Ekspert na forum


Dołączył: 26 Lis 2018
Posty: 228

PostWysłany: Nie Sty 01, 2023 7:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm, ja to z łazienką sobie jakoś poradziłam, ale nie mam pomysłu na przedpokój i korytarz, żeby jednak to było sensowne. No i pod tym względem zerkam na to, co jest i co warto zrobić. Dlatego w dużej mierze sprawdzam sobie różnego rodzaju opcje i na razie coś takiego jak farby do korytarza są mi potrzebne. Może jakieś wskazania od Was znajdę?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
grakia
Stały bywalec


Dołączył: 25 Cze 2022
Posty: 111

PostWysłany: Sob Sty 14, 2023 12:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o fajną i ładną łazienkę, to polecam zgłosić się do https://architetto.pl/ Powierzyłam im zaprojektowanie wnętrz mojego domu i jestem bardzo zadowolona z efektów tej współpracy. Wykonanie projektu pierwsza klasa, czas pracy jest bardzo szybki i wciągu maksymalnie tygodnia jest wszystko gotowe do zatwierdzenia. Myślę, że lepiej trafić nie mogłam, serdecznie polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Malwina44
Ekspert na forum


Dołączył: 24 Maj 2021
Posty: 209

PostWysłany: Sro Sty 18, 2023 10:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Łazienkę z powodzeniem można zaprojektować samodzielnie. Jest teraz mnóstwo sklepów z materiałami wykończeniowymi oraz wyposażeniem do łazienek. Jeśli chodzi o płytki to np. Matelier ma ponadczasowe wzory i kolory. Rzućcie okiem https://www.ekspercilazienek.pl/matelier . Jeśli nowoczesna i stylowa łazienka to tylko z takimi płytkami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kiki32
Stały bywalec


Dołączył: 02 Paź 2021
Posty: 80

PostWysłany: Czw Lut 16, 2023 6:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W internecie można znaleźć sporo inspiracji na aranżację łazienki. Warto przejrzeć blogi czy katalogi. Widziałam, że w Porcelanico można kupić baterie umywalkowe. Są eleganckie i funkcjonalne, bo pochodzą od znanych producentów. W ofercie są też różne wzory i kolory, m.in. złote. Baterie mają wpływ na regulację strumienia wody i na jej temperaturę, więc lepiej wybrać lepszą jakość.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
abudabi
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 16 Lut 2023
Posty: 8

PostWysłany: Pią Lut 17, 2023 2:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

łazienki to już takie drogie się robią, że cenowo można porównać remont łazienki do kupna samochodu. Ale jak już ktoś inwestuje w łazienki to warto zapatrzyć się w np. https://www.sklep.elar.com.pl/pompy-rozdrabniacze które stosuje się nie tylko w kuchniach pod zlewem ale również w WC.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ina83
Familijniak VIP


Dołączył: 01 Gru 2020
Posty: 299

PostWysłany: Czw Mar 02, 2023 12:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie tak. Warto też popatrzeć co jest dostępne w sklepach z wyposażeniem łazienek. To także źródło inspiracji. Tak jest na przykład w przypadku mebli. Tu na przykład https://home100.pl/polki-lazienkowe fajne i praktyczne półki łazienkowe. Można je wykorzystać u siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marcyskaa
Familijniak VIP


Dołączył: 04 Sty 2019
Posty: 3833

PostWysłany: Nie Lis 26, 2023 7:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem tu nowy, ale chciałem podzielić się z Wami moimi planami. Niedługo odbieram mieszkanie i już teraz zastanawiam się nad remontem łazienki. Trafiłem na ofertę firmy https://jazdzewski.com.pl/ ale zanim podejmę decyzję, chciałbym poznać Wasze opinie. Ktoś korzystał już z usług tej firmy? Jakie są Wasze doświadczenia? Dodatkowo, jeśli ktoś jest z okolic Kaszub i ma propozycje sprawdzonych wykonawców remontów, będę wdzięczny za podzielenie się informacjami. Z góry dzięki!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zakochanapouszy
Familijniak VIP


Dołączył: 09 Maj 2019
Posty: 684

PostWysłany: Czw Mar 14, 2024 1:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlaczego warto wybrać do łazienki bojler na ciepłą wodę ?Bojlery są zazwyczaj stosunkowo niewielkich rozmiarów i mogą być montowane w różnych miejscach, na przykład w szafce pod zlewem w kuchni lub w łazience. Dzięki temu są odpowiednie nawet dla osób mieszkających w niewielkich mieszkaniach lub domach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Podróże małe i duże Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum