Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna familijna.forumoteka.pl
Forum familijne - wszystko wokół rodziny
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Medycyna estetyczna
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
idda
Czytający


Dołączył: 01 Kwi 2023
Posty: 17

PostWysłany: Sob Kwi 01, 2023 10:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak szukacie kliniki gdzie dobrze wygładza wam zmarszczki polecam Łódzką klinike Dermed i dr Dorotę Żukowską
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maagiera
Stały bywalec


Dołączył: 28 Paź 2020
Posty: 135

PostWysłany: Sro Kwi 12, 2023 2:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a znacie może doktora Migała z kliniki Sfera w Warszawie ? na innym forum dziewczyny bardzo go polecały a ja sama nigdy takich zabiegów nie robiłam więc chciałabym trafić do kogoś z doświadczeniem i wiedzą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anabelka
Familijniak VIP


Dołączył: 18 Wrz 2018
Posty: 630

PostWysłany: Pon Kwi 24, 2023 12:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli Waszym problem są blizny to warto pomyśleć o zabiegu laserem. Laserowe usuwanie blizn warszawa możliwe jest w tej klinice - https://usuwanie-blizn.com/usuwanie-blizn-warszawa . Zapoznajcie się z ich ofertą. Warto rozważyć usuwanie blizn laserem w przypadku, gdy źle wizualnie czujemy się z bliznami, a także w przypadku, gdy blizny są wynikiem urazu lub operacji. W takich sytuacjach laserowe usuwanie blizn może być skuteczną metodą redukcji widoczności blizn.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Beata17
Stały bywalec


Dołączył: 27 Lip 2018
Posty: 132

PostWysłany: Sro Kwi 26, 2023 8:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z pewnością warto korzystać z zabiegów kosmetycznych. Jeśli jesteście właścicielami salonu to warto zakupić AQUASURE H2 do oczyszczania wodorowego od IFAPRO Klientki bardzo lubią te zabiegi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dorotha
Familijniak VIP


Dołączył: 30 Cze 2018
Posty: 609

PostWysłany: Pią Maj 12, 2023 11:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

maagiera napisał:
a znacie może doktora Migała z kliniki Sfera w Warszawie ? na innym forum dziewczyny bardzo go polecały a ja sama nigdy takich zabiegów nie robiłam więc chciałabym trafić do kogoś z doświadczeniem i wiedzą.


W Warszawie znam Klinikę Kosmetologii i Medycyny Estetycznej Beauty Address, którą bardzo chwalą moje przyjaciółki. Poza profesjonalnym podejściem do klienta dysponują nowoczesnym sprzętem oraz doświadczeniem, które ma ogromny wpływ na jakość wykonywanych zabiegów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
champion
Stały bywalec


Dołączył: 14 Lut 2022
Posty: 112

PostWysłany: Wto Maj 23, 2023 11:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o Warszawę, to przeglądałem niedawno ofertę Gabinetu Kosmetyki Lekarskiej Bella, który jest na branżowym przeszło 25 lat i cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem klientów. Dysponują nowoczesnym sprzętem do zabiegów a umiejętności oraz doświadczenie personelu gwarantują optymalny wynik zabiegu i całkowite bezpieczeństwo klienta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Malwa
Familijniak VIP


Dołączył: 01 Sie 2021
Posty: 816

PostWysłany: Sob Maj 27, 2023 7:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dość uniwersalnym produktem, jeśli chodzi o różnego rodzaju zabiegi jest kwas hialuronowy https://neonia.com.pl/medycyna-estetyczna/kwas-hialuronowy/ zerknijcie chociażby do kliniki Neonia, ile zabiegów z jego wykorzystaniem jest w ich ofercie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fafik
Familijniak VIP


Dołączył: 20 Lis 2021
Posty: 634

PostWysłany: Czw Wrz 21, 2023 3:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o mnie, to była przeze mnie poszukiwana opcja na usunięcie przebarwień i makijażu permanentnego, bo kompletnie nie wyszedł. Jeżeli chodzi o tego typu usługi, to to centrum medyczne innovationclinic.pl posiada w swojej ofercie wiele interesujących zabiegów w dobrej cenie. Moja znajoma mówiła mi, że korzystała z ich usługi była bardzo zadowolona.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
morty
Familijniak VIP


Dołączył: 01 Gru 2022
Posty: 518

PostWysłany: Pon Paź 02, 2023 9:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Medycyna estetyczna jest dziedziną, która wymaga profesjonalnego podejścia i doświadczenia. Według mnie warto korzystać z usług specjalistów, jeśli myślimy o wprowadzeniu jakichkolwiek zmian w naszym wyglądzie. Strona https://www.medestetic.com.pl/ zdaje się być idealnym miejscem dla tych, którzy poszukują takich rozwiązań.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anabelka
Familijniak VIP


Dołączył: 18 Wrz 2018
Posty: 630

PostWysłany: Nie Gru 17, 2023 7:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Modelowanie sylwetki za pomocą nowoczesnych zabiegów estetycznych staje się coraz bardziej popularne, dając możliwość osiągnięcia wymarzonych proporcji ciała bez konieczności chirurgicznej ingerencji. Zaawansowane technologie, takie jak elektromagnetyczne modelowanie sylwetki czy fale uderzeniowe, umożliwiają skuteczną redukcję tkanki tłuszczowej, jednocześnie poprawiając elastyczność skóry. Jeśli myślicie o którymś z tych zabiegów to polecam Wam zapoznać się z ofertą tej kliniki w Katowicach - https://ecoclinic.pl/oferta/modelowanie-sylwetki/ .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Malwa
Familijniak VIP


Dołączył: 01 Sie 2021
Posty: 816

PostWysłany: Sob Lut 17, 2024 12:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Duży wybór zabiegów na pewno znajdziecie też w klinikach https://perfectlook.clinic
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
quyburn
Familijniak VIP


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1073

PostWysłany: Sob Lut 17, 2024 12:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli zależy ci na wysokiej jakości sprzętu do gabinetu medycyny estetycznej, rozważ wynajęcie sprzętu jako alternatywę lub zakup tam nowe akcesoria do na przykład masażu podciśnieniowego. Ostatnio moja znajoma skorzystała z usług firmy https://shop.mrotex.com/pl/5-bodysuit i była bardzo zadowolona z jakości. Mają szeroki wybór sprzętu w atrakcyjnych cenach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
westton33
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 20 Lut 2024
Posty: 1

PostWysłany: Wto Lut 20, 2024 1:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem to bardzo ważna kwestia w dzisiejszych trudnych czasach
_________________
łóżko małżeńskie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
izraelita100
Familijniak VIP


Dołączył: 05 Paź 2018
Posty: 261

PostWysłany: Nie Mar 10, 2024 5:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Medycyną estetyczną zainteresowałem się podczas oglądania programu w telewizji i zrozumiałem, że to coś dla mnie. Od dziecka miałem problem z górnymi powiekami - były zbyt duże i nie wyglądało to zbyt estetycznie. Poddałem się zabiegowi blefaroplastyki i poza uzyskaniem pewności siebie, wyglądam też młodziej i widzę znacznie lepiej, bo odsłoniło to oczy w znacznym stopniu. Jeśli interesujecie się tym zabiegiem to warto się zagłębić w kwestię rekonwalescencji po zabiegu. Na https://glitter.pl/jak-wyglada-rekonwalescencja-po-zabiegu-korekty-powiek/ zostało to wyjaśnione szczegółowo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
koytek
Ekspert na forum


Dołączył: 31 Paź 2021
Posty: 172

PostWysłany: Sro Kwi 24, 2024 10:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co myślicie o operacji krzywej przegrody nosowej? Mówię o operacji typowo plastycznej. Ja mogę polecić Wam dr Annę Olender https://drolender.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Strona 7 z 7
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum