Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna familijna.forumoteka.pl
Forum familijne - wszystko wokół rodziny
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kosmetyki

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Pogaduszki na różne tematy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marcyskaa
Familijniak VIP


Dołączył: 04 Sty 2019
Posty: 3835

PostWysłany: Czw Lis 02, 2023 6:06 pm    Temat postu: Kosmetyki Odpowiedz z cytatem

Decyzja o przejściu na kosmetyki naturalne jest dla mnie ważna, ale trochę przerażająca. Czy ktoś miał podobny etap w swoim życiu i może mi doradzić, jak zacząć? Zastanawiam się, czy https://ziaja.com/ jest dobrym wyborem i jakie konkretne produkty warto wypróbować. Oczywiście, jestem otwarta na sugestie odnośnie innych marek i produktów. Chcę, aby moja pielęgnacja była przyjazna dla skóry i środowiska. Dziękuję za Waszą pomoc!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krodriguez
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 03 Lis 2023
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Lis 03, 2023 10:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co używacie do mycia twarzy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
abby
Familijniak VIP


Dołączył: 09 Gru 2020
Posty: 511

PostWysłany: Sob Lis 11, 2023 3:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli interesują was wartościowe kosmetyki do pielęgnacji twarzy , czy ciała - to nasuwa mi się jedna myśl - 4 Szpaki. Słyszałam, że ta firma oferuje produkty kosmetyczne o najróżniejszym pokroju, które są naturalne i wartościowe. Także według mnie warto się im przyjrzeć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dlugonoga
Ekspert na forum


Dołączył: 06 Lut 2019
Posty: 171

PostWysłany: Sro Sty 31, 2024 10:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja sobie bardzo chwale kosmetyki z bielendy, maja kilka fajnych serii a sklad jest super bo w wiekszosci naturalny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marcyskaa
Familijniak VIP


Dołączył: 04 Sty 2019
Posty: 3835

PostWysłany: Czw Lut 01, 2024 2:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trend antyperspirantów bez aluminium wreszcie dociera do większej publiczności! Fascynujące, jak branża kosmetyczna reaguje na rosnące zainteresowanie zdrowymi alternatywami. Ten artykuł https://www.laskonline.pl/art1701074477,kulki-aerozole-kremy-j zainspirował mnie do poszukiwań nowych, bardziej naturalnych produktów. Dzięki za inspirację!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Malwa
Familijniak VIP


Dołączył: 01 Sie 2021
Posty: 816

PostWysłany: Nie Lut 18, 2024 6:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kupuję od jakiegoś czasu profesjonalne kosmetyki, mam zaufanie do tych, które są dostępne w https://perfectlook.clinic
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
morti
Familijniak VIP


Dołączył: 12 Sie 2021
Posty: 802

PostWysłany: Wto Lut 20, 2024 5:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zastanawiam się, czy serum od https://www.hadalabotokyo.pl/ jest tak dobre, jak twierdzą moje koleżanki z pracy. Widziałam, że mają wiele interesujących produktów, więc chyba zdecyduję się na małe testowanie. Mam nadzieję, że nie będę żałować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
morty
Familijniak VIP


Dołączył: 01 Gru 2022
Posty: 518

PostWysłany: Nie Lut 25, 2024 3:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukasz kosmetyków, które mogą spełnić twoje oczekiwania, może warto odwiedzić femi Ta marka oferuje szeroką gamę produktów pielęgnacyjnych, które wydają się być stworzone z myślą o różnych potrzebach skóry. Możesz odkryć ich unikalne formuły i zobaczyć, czy przyniosą oczekiwane efekty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dlugonoga
Ekspert na forum


Dołączył: 06 Lut 2019
Posty: 171

PostWysłany: Czw Lut 29, 2024 10:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

z naturalnych najfajniejsza jest bielenda, w biedrze jest cala seria skin academy solution za 19.99 a zas w rossmanie lip protect z SPF 50 balsam do ust
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Natka456
Familijniak VIP


Dołączył: 08 Lis 2021
Posty: 570

PostWysłany: Czw Lut 29, 2024 11:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Muszę pochwalić rozświetlacz Eveline Variete. Jest bardzo wydajny i wystarczy niewielka ilość, aby wydobyć naprawdę piękny błysk. Polecam z czystym sumieniem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Pogaduszki na różne tematy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum