Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna familijna.forumoteka.pl
Forum familijne - wszystko wokół rodziny
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

niepłodność

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Pogaduszki na różne tematy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
michalinkax
Ekspert na forum


Dołączył: 21 Kwi 2021
Posty: 223

PostWysłany: Wto Gru 28, 2021 2:42 pm    Temat postu: niepłodność Odpowiedz z cytatem

Dzień dobry. Czy miałyście kiedyś problem z zajściem w ciążę? U mnie ten problem trwał niestety wiele lat, powoli już nawet traciłam nadzieję. Na szczęście znajoma zaproponowała mi klinikę https://parens.pl/ , tutaj leczenie jest o wiele bardziej skuteczniejsze i przede wszystkim w końcu zostałam mamą!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KalinaOs
Familijniak VIP


Dołączył: 21 Kwi 2022
Posty: 281

PostWysłany: Sro Wrz 21, 2022 12:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to w takim razie jeżeli jesteście na etapie poszukiwań konkretnych informacji na temat tego jak skutecznie poradzić sobie z płodnością po 40 roku życia to mogę jak najbardziej wymienić tutaj świetny artykuł https://termometrowulacyjny.pl/plodnosc-po-40-roku-zycia-czy-w-tym-wieku-mozna-zajsc-w-ciaze/ z którego dowiecie się więcej i co najważniejsze także na temat komórek jajowych, owulacji oraz dni płodnych. Pozdrawiam serdecznie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
borys
Ekspert na forum


Dołączył: 06 Paź 2018
Posty: 208

PostWysłany: Pią Paź 21, 2022 4:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podczas nieudanych starań o dziecko stwierdziliśmy z żoną, że trzeba się przebadać, bo coś musi być nie tak. Z moimi wynikami było wszystko jak należy, a u żony wykryto endometriozę i musieliśmy znaleźć odpowiednią klinikę leczenia niepłodności. Po przeglądzie klinik, na https://klinika-artemida.pl/ umówiliśmy się na spotkanie ze specjalistą, który wytłumaczył żonie jak będzie przebiegało leczenie i po jakim czasie będziemy mogli podjąć próbę zapłodnienia - w naszym przypadku in vitro tylko i wyłącznie może poskutkować. Póki co czekamy na efekty terapii i jak będą pozytywne, to od razu działamy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
papcia
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 11 Lut 2023
Posty: 4

PostWysłany: Sob Mar 11, 2023 8:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak są problemy z zajściem w ciąże to warto zrobić diagnostykę owulacji, drożność jajowodów, zbadać nasienie... Trochę tego jest. Wykonacie te badania w klinice Olmedical w Częstochowie. Tam zajmują się diagnostyką i leczeniem niepłodności.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dlugonoga
Ekspert na forum


Dołączył: 06 Lut 2019
Posty: 171

PostWysłany: Nie Kwi 02, 2023 5:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Proponuje brac suplement NMN NAD + booster z Zarapharm miałam problemy zajść dzięki niemu po miesiacu kuracji udaało sie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
baretka
Stały bywalec


Dołączył: 25 Cze 2017
Posty: 58

PostWysłany: Sob Sty 20, 2024 10:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

może to zadziała ale ja bym sie na badaniach skupiła
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adamka
Ekspert na forum


Dołączył: 13 Maj 2017
Posty: 223

PostWysłany: Sob Sty 20, 2024 10:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Często przyczyną niepłodności jest endometrioza. Warto skorzystać z sonovaginografii czyli usg endometriozy głęboko naciekającej. Taką diagnostykę można zrobić w szpitalu medicover, są tam też specjaliści którzy zajmują się tą chorobą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lambada
Familijniak VIP


Dołączył: 18 Mar 2021
Posty: 1138

PostWysłany: Nie Lut 11, 2024 11:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Diagnostyka niepłodności w ośrodku medycznego wspomaganego rozrodu jest pierwszym krokiem na drodze do rodzicielstwa dla wielu par. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technik i urządzeń, możliwe jest precyzyjne ustalenie przyczyn problemów z płodnością. Informacje na temat dostępnych badań diagnostycznych można znaleźć na stronie https://www.novum.com.pl/diagnostyka-nieplodnosci/ co jest cennym zasobem dla osób rozpoczynających swoją drogę leczenia. Taka wiedza pozwala parom na lepsze zrozumienie swojej sytuacji i aktywne uczestnictwo w procesie leczenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Pogaduszki na różne tematy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum