Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna familijna.forumoteka.pl
Forum familijne - wszystko wokół rodziny
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Co byście zmienili w domu od zaraz?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Zakupy do domu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
morty
Familijniak VIP


Dołączył: 01 Gru 2022
Posty: 518

PostWysłany: Pią Wrz 29, 2023 7:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem, balustrady szklane dodają nowoczesności wnętrzom. Jeśli ktoś z Was jest z Wrocławia i szuka takiego rozwiązania, warto zwrócić uwagę na tę ofertę: balustrady szklane wrocław
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marcyskaa
Familijniak VIP


Dołączył: 04 Sty 2019
Posty: 3835

PostWysłany: Wto Paź 31, 2023 12:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Barierkę na balkonie. Jest ze stali i po kilkunastu latach wygląda po prostu koszmarnie. Potrzebna jest jej całkowita wymiana lub profesjonalne czyszczenie, tak zwane piaskowanie czy śrutowanie. Już nawet znalazłam firmę https://impostal.pl/iii/uslugi-serwis/srutowanie , która świadczy takie usługi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
yska
Ekspert na forum


Dołączył: 28 Paź 2020
Posty: 219

PostWysłany: Sob Lis 04, 2023 3:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na ten moment chciałabym na pewno zmienić kolory ścian w w salonie i naszej sypialni. I tak się zastanawiam od dłuższego czasu czy granatowa ściana w pokoju w połączeniu z jasnymi meblami to będzie dobry pomysł ? Generalnie mieszkanie mamy dość duże więc nie ma raczej obaw o to, ze powstanie zbyt mała przestrzeń.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
komina
Ekspert na forum


Dołączył: 21 Maj 2019
Posty: 174

PostWysłany: Sro Gru 27, 2023 9:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Latem wymieniliśmy okna na nowe i naszą kolejną inwestycją będzie wymiana parapetów w każdym pomieszczeniu, bo aktualne już mają ślady użycia. W sklepie internetowym https://www.krakstone.com/oferta/parapety-wewnetrzne/ mamy już upatrzone parapety granitowe wewnętrzne i ze względu na to, jak granit nadaje wnętrzu charakter, to na pewno je zamówimy. Na razie zastanawiamy się nad konkretnym modelem, jednak mając białe ściany będziemy chcieli troszeczkę balansować kolorem i wybierzemy raczej ciemny odcień.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tkmkula
Bywalec


Dołączył: 02 Gru 2023
Posty: 27

PostWysłany: Pią Gru 29, 2023 6:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rzeczą o której ciągle myśle jest nowa kołdra. Marzy mi się taka https://idealnysen.pl/pl/c/Koldry-Bambusowe/339. Jest lekka, nowoczesna i najważniejsze podobno podnosi komfort snu na wyższy poziom Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zuzula12
Familijniak VIP


Dołączył: 24 Mar 2021
Posty: 449

PostWysłany: Sob Gru 30, 2023 10:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy są tutaj osoby, które są zainteresowane tematem horoskopów lub numerologii? W moim przypadku często korzystam z usług mojego ulubionego numerologiczna 11 , który pomaga mi z wyborami osobistymi oraz biznesowymi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
koytek
Ekspert na forum


Dołączył: 31 Paź 2021
Posty: 172

PostWysłany: Sob Gru 30, 2023 2:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zrobiłabym taras drewniany zamiast kompozytowego. Znalazłam świetną ofertę tartaku: https://tartakmirotki.pl i widzę że wcale nie wyszedłby mnie dużo drożej, a byłby lepszy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Zakupy do domu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Strona 10 z 10
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum