Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna familijna.forumoteka.pl
Forum familijne - wszystko wokół rodziny
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Ciąża - kiedy zaczęły się wam mdłości?
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Ciąża i poród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mamma
Site Admin


Dołączył: 20 Sie 2014
Posty: 41

PostWysłany: Sob Sie 23, 2014 8:02 pm    Temat postu: Ciąża - kiedy zaczęły się wam mdłości? Odpowiedz z cytatem

Ciąża - kiedy zaczęły się wam mdłości?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MniejszaNiz
Familijniak VIP


Dołączył: 05 Sty 2019
Posty: 516

PostWysłany: Sro Cze 05, 2019 6:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja miałam od 8 do 12 tygodnia
Wiesz już gdzie zrobisz badania prenatalne?
Polecam testy Nifty https://testnifty.eu/
Wyniki dają większą dokładność oraz mniej pomyłek
Coraz więcej kobiet robi ten rodzaj badania
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
quyburn
Familijniak VIP


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1069

PostWysłany: Wto Gru 03, 2019 8:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciąża to chyba najważniejszy okres w życiu każdej kobiety. Aby jak najlepiej przygotować się do porodu i pierwszych dni z dzieckiem, warto skorzystać z różnych poradników, dostępnych w sieci. Tutaj : https://whisbear.com/pl/blog/co-slyszysz-malenstwo/ możecie poznać odpowiedź na pytanie, co taki maluch może słyszeć Smile Ciekawi? To zachęcam do zajrzenia na stronę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
koziolek99
Familijniak VIP


Dołączył: 08 Lis 2018
Posty: 660

PostWysłany: Wto Sty 21, 2020 2:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja swój pierwszy poród wspominam naprawdę bardzo źle... nawet lekarze mówili, że to był ciężki przypadek. Dlatego później zabezpieczaliśmy się z mężem, ale mimo to - i tak wpadłam. Teraz zastanawiam się jak rozwiązać ten problem. Podobno w sieci są bezpieczne tabletki poronne. Wiecie coś więcej na ten temat?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sony
Stały bywalec


Dołączył: 01 Lip 2020
Posty: 57

PostWysłany: Sro Lis 18, 2020 1:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro mowa o ciąży to zastanawiam się nad tym gdzie szukałyście jakichkolwiek informacji odnośnie ciąży? Bo moja koleżanka powiedziała mi, że o objawach ciąży przeczytasz na https://lekarzebezkolejki.pl/ i tyle. W sumie to racja, bo z tego co wstępnie tam już czytałam to opisali tam bardzo szczegółowo odnośnie różnych objawów ciąży
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
darka
Stały bywalec


Dołączył: 14 Sie 2019
Posty: 102

PostWysłany: Nie Lis 22, 2020 2:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie mdłości zaczęły się po drugim miesiącu. Rano przez pewien okres to praktycznie codziennie się pojawiały. Dobrze, że mam już to za sobą. Chciałam przy okazji zapytać czy ktoś z was decydował się na bankowanie krwi pępowinowej? Przyznam, że mocno rozważam taki krok. Komórki macierzyste są pomocne w leczeniu wielu chorób. Diagnostyka Bank Komórek Macierzystych ma różne oferty atrakcyjne, a od 26.11 ma się pojawić najbardziej atrakcyjna oferta cenowa w tym roku. To poczekam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
julamazurek
Bywalec


Dołączył: 24 Lis 2020
Posty: 22

PostWysłany: Pon Lis 30, 2020 12:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie praktycznie od samego początku, nawet jak jeszcze nie wiedziałam że jestem w ciąży to nie mogłam znieść zapachu pieczonych ziemniaków... Dotąd robi mi się niedobrze na ich widok xD
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
milunia
Familijniak VIP


Dołączył: 30 Maj 2019
Posty: 411

PostWysłany: Pon Gru 07, 2020 9:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie praktycznie już od samego początku. Praktycznie na starcie ciąży już wiedziałam, że to jest to. Że nie jest to choroba, tylko ciąża. Czułam się zupełnie inaczej. No, ale teraz powoli mnie odpuszczają takie objawy. A czy badania połówkowe już ktoś z was robił? Słyszałam, że warto je wykonać? Zgadzacie się z tym?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ossa
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 14 Gru 2020
Posty: 4

PostWysłany: Pon Gru 14, 2020 9:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie wymioty były do 5 miesiąca, to była męczarnia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niko32
Stały bywalec


Dołączył: 17 Wrz 2018
Posty: 120

PostWysłany: Wto Gru 15, 2020 11:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u mnie początek drugiego miesiąca, to były najgorsze mdłości nie chodziłam do pracy i ledwo poruszałam się po domu, najgorzej było z rana. W czasie ciąży zajmował się mną lek. Adam Górski przyjmuje w nowoczesnym Centrum Medycznym Babka Medica w Warszawie teraz są już dwie placówki, nowa na ul. Wąwozowej – polecam wysokiej jakości sprzęt, nowocześnie i przestronnie. Lekarz Adam Górski pomógł mi przejść przez te mdłości, dostałam od niego mnóstwo rad i przez cały czas mogłam liczyć na jego wsparcie – polecam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
abby
Familijniak VIP


Dołączył: 09 Gru 2020
Posty: 485

PostWysłany: Nie Gru 20, 2020 7:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najważniejsze jest to, aby dbać w tym czasie o siebie i pilnować wszystkich podstawowych badań. Chociażby w tym okresie sprawdza się czy nie ma się cukrzycy ciążowej, dlatego tutaj https://www.neomedica.pl/2019/09/27/jak-sie-przygotowac-do-testu-obciazenia-glukoza/ możecie poczytać sobie co nieco na ten temat i jak się do takiego badania przygotować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Violla
Familijniak VIP


Dołączył: 15 Gru 2019
Posty: 533

PostWysłany: Nie Gru 20, 2020 8:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy macie już swojego ginekologa? Bo, jak cały czas jeszcze szukacie dobrego specjalisty, to mogę wam zdradzić że w przychodni Innova-Med https://innova-med.pl z tego co wiem jest dobry ginekolog. Ogólnie sporo słyszałam na temat tej placówki, także według mnie jest to miejsce godne uwagi. Gdzie można liczyć naprawdę na dobrą opiekę medyczną
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dariakowal
Czytający


Dołączył: 22 Lis 2020
Posty: 15

PostWysłany: Sro Gru 30, 2020 3:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja miałam mdłości od 3 miesiąca i to straszne. Mdliło mnie całą dobę. Znajoma mi poleciła https://imbifem.pl/ . Wszystko minęło jak ręką odjął. Szkoda, że o nich nie wiedziałam w 1 ciąży, tylko się tak męczyłam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
niko32
Stały bywalec


Dołączył: 17 Wrz 2018
Posty: 120

PostWysłany: Pią Lut 26, 2021 11:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja długo nie mogłam zajść w ciążę i po badaniach krwi lekarz zlecił mi wykonanie usg tarczycy. W dobrej cenie i sprawnie wykonać można to badanie w przychodni Multimed – świetnie wyposażona, mili i doświadczeni lekarze, dodatkowo można umawiać się telefonicznie, dzięki czemu nie ma długich kolejek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tośka21
Familijniak VIP


Dołączył: 16 Gru 2020
Posty: 324

PostWysłany: Sob Lut 27, 2021 9:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat ciążę każda kobieta może przechodzić inaczej. Właśnie dlatego nie ma co oglądać się na to, jak czuła się Wasza mama, siostra, czy koleżanka. Liczy się to, jak Wy się czujecie. Ja na pewno mogę Wam od razu podpowiedzieć, że jeśli obawiacie się tego czasu, to powinnyście zajrzeć do https://psychomedic.pl/tokofobia-zaswiadczenie-cesarskiego-ciecia/ i przepracować tokofobię z psychologiem. Ciąża naprawdę może być świetnym czasem!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Ciąża i poród Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum