Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna familijna.forumoteka.pl
Forum familijne - wszystko wokół rodziny
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Mieszkanie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Zakupy do domu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Dorotha
Familijniak VIP


Dołączył: 30 Cze 2018
Posty: 608

PostWysłany: Pią Maj 26, 2023 8:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na kolejny zakup się nie zapowiada, najpierw muszę doprowadzić do porządku to, które mam. Czy może ktoś z Was korzystał z pomocy firmy LafHome https://lafhome.pl/. Z oferty wynika, że przeprowadzają remonty mieszkań w Poznaniu, będę wdzięczna za opinie osób, korzystających z ich usług.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Natka456
Familijniak VIP


Dołączył: 08 Lis 2021
Posty: 569

PostWysłany: Sob Maj 27, 2023 7:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dużym udogodnieniem dla lokatorów jest zarządca nieruchomości. Będzie on dbać o stan techniczny budynku i załatwiać wiele formalności za lokatorów. Pod adresem: http://www.per-modum.pl/ jest oferta takiego zarządcy. Tutaj można poznać więcej szczegółów o zakresie ich obowiązków.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
morti
Familijniak VIP


Dołączył: 12 Sie 2021
Posty: 802

PostWysłany: Sro Cze 14, 2023 6:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Muszę przyznać że długo szukałam strony internetowej na której zainspiruje się różnorakimi wnętrza mi domów czy mieszkań. Moja znajoma poleciła mi ten blog internetowy: http://www.zjawiskowydom.pl . Muszę przyznać, że ty mi bardzo wdzięczna, ponieważ oferowane tam porady czy inspiracje są naprawdę świetne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anabelka
Familijniak VIP


Dołączył: 18 Wrz 2018
Posty: 630

PostWysłany: Nie Cze 25, 2023 12:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Współcześnie styl skandynawski jest bardzo popularny w aranżacji wnętrz. Charakteryzuje się on prostotą, jasnymi barwami i inspiracją naturą. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat urządzania mieszkania w stylu skandynawskim, polecam odwiedzić stronę https://elubaczow.com/2023/04/28/jak-urzadzic-mieszkanie-w-skandynawskim-stylu/, gdzie znajdziecie ciekawe porady w tym temacie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
morty
Familijniak VIP


Dołączył: 01 Gru 2022
Posty: 514

PostWysłany: Sro Sie 02, 2023 4:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osoby mieszkające w budynkach objętych programami socjalnymi lub wsparciem mieszkalnym mogą być chronione przed eksmisją. Ale to kogo nie można eksmitować? najlepiej podpytać prawnika.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
morty
Familijniak VIP


Dołączył: 01 Gru 2022
Posty: 514

PostWysłany: Wto Sie 29, 2023 5:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zaległe długi w mieszkaniu spółdzielczym mogą być przytłaczające, ale istnieją sposoby, aby sobie z nimi poradzić. Jeśli rozważasz sprzedaż takiego mieszkania, polecam sprawdzić sprzedaż zadłużonego mieszkania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marcyskaa
Familijniak VIP


Dołączył: 04 Sty 2019
Posty: 3833

PostWysłany: Wto Sie 29, 2023 9:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej, ja już od jakiegoś czasu poszukuję mebli kuchennych. Jestem w trakcie remontu. Znalazłam ten sklep https://www.gama-sklep.com.pl/category/meble-kuchenne-85 i rzeczywiście mają tam szeroki asortyment, więc chyba się zdecyduję. Co sądzicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hoppe.adriel
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 30 Sie 2023
Posty: 4
Skąd: Żywiec

PostWysłany: Sro Sie 30, 2023 7:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie wszystkich na forum! Jestem obecnie w trakcie poszukiwań dobrego producenta profili z tworzyw sztucznych do mojego projektu. Interesuje mnie wysoka jakość, trwałość i różnorodność dostępnych rozwiązań. Czy może ktoś z Was ma doświadczenie z tą firmą? https://zeltech.pro/ Chętnie poznam Wasze opinie i sugestie! Dziękuję z góry za wszelkie wskazówki!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
araynor
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 11 Wrz 2023
Posty: 1
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Wrz 11, 2023 10:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Centra miast oraz lepsze dzielnice zwykle są droższe. Dlatego, jeśli przez dłuższy czas nie możesz znaleźć mieszkania, warto przeglądać także ogłoszenia nieruchomości z innej lokalizacji. Wiele miejsc, które obecnie nie należą do najpopularniejszych, może w przyszłości zyskać atrakcyjność.
_________________
Jak szukać mieszkania w serwisach ogłoszeniowych?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zuzula12
Familijniak VIP


Dołączył: 24 Mar 2021
Posty: 447

PostWysłany: Pią Wrz 15, 2023 7:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co sądzicie o obecnych cenach nieruchomości?

frytka z pianki poliuretanowej
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AdamWin
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 29 Wrz 2023
Posty: 4

PostWysłany: Pią Wrz 29, 2023 8:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy obecnych cenach nieruchomości, warto zastanowić się nad alternatywnym rozwiązaniem. Ja znalazłem- domy mobilne . Metraże zbliżone do mieszkań, ale cenowo, dużo korzystniej wychodzi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
koziolek99
Familijniak VIP


Dołączył: 08 Lis 2018
Posty: 671

PostWysłany: Sob Wrz 30, 2023 11:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na pewno warto przeglądać jakieś ogłoszenia a jeśli chcesz kupić nowe mieszkanie to lepiej patrzec na oferty deweloperów bo kupowanie bezpośrednio lepiej się opłaca zdecydowanie. Uważam, że https://www.ekopark.pl/turniejowa-59/mieszkania/ ma świetną ofertę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
parch
Familijniak VIP


Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 1137

PostWysłany: Nie Paź 01, 2023 8:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wspominaliście wcześniej o ubezpieczeniach mieszkania, moim zdaniem to jest dobry pomysł i sposób na zabezpieczenie wszystkich inwestycji poczynionych w nieruchomość. Kto mieszkał w bloku, ten wie, że takie przypadki jak zalania czy jakieś zwarcia instalacji nie są wcale takie rzadkie. Ubezpieczenie zabezpiecza nas finansowo na wypadek pokrycia szkód. Teraz takie ubezpieczenia można wykupić przez internet, przykładowo tutaj https://tueuropa.pl/ubezpieczenia-mieszkania-i-domu.htm
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zuzula12
Familijniak VIP


Dołączył: 24 Mar 2021
Posty: 447

PostWysłany: Czw Paź 05, 2023 9:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakie macie zdanie na temat obecnych cen nieruchomości?

notojob.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
morty
Familijniak VIP


Dołączył: 01 Gru 2022
Posty: 514

PostWysłany: Pią Paź 06, 2023 8:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zastanawiałeś się kiedyś, jakie są konsekwencje sprzedaży mieszkania z osobą zameldowaną? Jeśli tak, polecam ten sprzedaż mieszkania z osobą zameldowaną. Dobrze jest znać swoje prawa i możliwości w takiej sytuacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Zakupy do domu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 6 z 7
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum