Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna familijna.forumoteka.pl
Forum familijne - wszystko wokół rodziny
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wycieczka z kolezanką
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Podróże małe i duże
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mona
Ekspert na forum


Dołączył: 25 Sie 2019
Posty: 159

PostWysłany: Czw Gru 12, 2019 7:39 pm    Temat postu: Wycieczka z kolezanką Odpowiedz z cytatem

Koleżanka zaproponowała mi spędzenie wspólnego urlopu letniego. W sumie to całkiem fajny pomysł by wspólnie spędzić trochę czasu i zresetować się od wszelkich obowiązków. Gdzie warto na taki urlop wybrać się za granicę byśmy czuły się bezpiecznie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Andzia
Bywalec


Dołączył: 03 Paź 2019
Posty: 46

PostWysłany: Pią Gru 27, 2019 3:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem warto rozważyć jakąś opcje wycieczki objazdowej. Na tego typu wyjazdach można wiele zobaczyć no i w grupie zawsze człowiek czuje się bezpiecznie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Beata
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 25 Sie 2019
Posty: 2

PostWysłany: Sob Gru 28, 2019 10:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam takie wycieczki objazdowe.W ciągu jednego urlopu można zobaczyć i zwiedzić bardzo dużo ciekawych miejsc.W zeszłym roku z moją koleżanką zdecydowałyśmy na taką wycieczkę do Gruzji i było bardzo fajnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ursacheba
Ekspert na forum


Dołączył: 21 Sie 2019
Posty: 237

PostWysłany: Nie Gru 29, 2019 3:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Objazdówka to fajna sprawa. Szczególnie jak sie pojedzie gdzieś dalej. My na takiej objazdówce byliśmy z Wytwórnią Wypraw w Gruzji. Bodajże 15 dni, łącznie z dojazdem (dolotem). Na miejscu 13 dni. Można sporo zobaczyć. Samodzielnie na pewno tak intensywnego planu byśmy nie zaplanowali.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karolinaiwanska
Ekspert na forum


Dołączył: 27 Sie 2019
Posty: 176

PostWysłany: Pon Sty 13, 2020 3:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ursacheba napisał:
Objazdówka to fajna sprawa. Szczególnie jak sie pojedzie gdzieś dalej. My na takiej objazdówce byliśmy z Wytwórnią Wypraw w Gruzji. Bodajże 15 dni, łącznie z dojazdem (dolotem). Na miejscu 13 dni. Można sporo zobaczyć. Samodzielnie na pewno tak intensywnego planu byśmy nie zaplanowali.


Oj fajnie zaplanowana ta wycieczka jak widzę. 15 dni na Gruzję i Armenię to spokojnie się zobaczy najważniejsze atrakcje a nawet więcej. Armenia nie za często w takich wycieczkach jest odwiedzana, a szkoda. Fajnie to Wytwórnia Wypraw wymyśliła.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
parch
Familijniak VIP


Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 1105

PostWysłany: Nie Lut 02, 2020 5:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem gdzie się wybieracie, ale na pewno warto byłoby na ten czas pomyśleć o ubezpieczeniu turystycznym. Na stronie: http://kompleksowaochrona.pl/ są informacje na temat tego i innych ubezpieczeń. Warto zapoznać się z tą stroną przed wykupieniem jakiegokolwiek ubezpieczenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rumba
Bywalec


Dołączył: 10 Sie 2019
Posty: 52

PostWysłany: Pon Lut 17, 2020 3:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na wyjazd nie mam specjalnie pomysłu, ale wiem, jak mogłybyście go sobie uatrakcyjnić. Warto ściągnąć sobie na smartfon presety Instafota, z których pomocą zrobicie bardzo atrakcyjne zdjęcia. Wystarczy do tego tylko jedno kliknięcie, a później od razu można fotki wrzucić na Instagram albo Fb. Sama chcę ten pomysł wykorzystać w wakacje, bo to bardzo wygodna opcja i nie trzeba profesjonalnego aparatu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
staszekk
Familijniak VIP


Dołączył: 21 Wrz 2017
Posty: 345

PostWysłany: Sro Lut 26, 2020 11:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byliście może w Sandomierzu? zastanawiam się nad wycieczką właśnie do tego miasta. Na http://www.widnokrag.com.pl/pokoje można nie tylko zjeść pysznie ale również zatrzymać się na nocleg. Myślę, że to bardzo dobra propozycja. A sam Sandomierz zainteresował mnie ze względu na jeden z seriali w telewizji. pewnie wiecie o jaki chodzi. Pięknie to miasto się prezentowało.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
madulka
Familijniak VIP


Dołączył: 17 Lut 2017
Posty: 448

PostWysłany: Czw Lut 27, 2020 10:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie byłam nigdy, ale myślę że kiedyś się jeszcze wybiorę. W tym roku jednak czeka mnie wyjazd nad morze. Już się powolutku przygotowuję, zamawiam różne rzeczy jak deskę do pływania czy kamizelki https://gosup.pl/kamizelki-asekuracyjne-10 , tak by móc cieszyć się urlopem na maksa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sewila
Stały bywalec


Dołączył: 28 Gru 2018
Posty: 64

PostWysłany: Pią Lut 28, 2020 7:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tutaj https://quadrille.pl/oferta/pomorze/ jest fajna opcja. Można bowiem zwiedzić Trójmiasto. Hotel Quadrille na życzenie gości organizuje bowiem różne wycieczki. Na stronie jest więcej informacji na ten temat. Propozycji jest naprawdę wiele. Jeśli zdecydujecie się na nocleg w tym hotelu, to nie będziecie musieli się martwić o organizację czasu wolnego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
quyburn
Familijniak VIP


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1069

PostWysłany: Sro Mar 04, 2020 10:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiecie co, jeśli chodzi o wycieczki, to warto wcześniej zarezerwować sobie nocleg Jeżeli wybieracie się w okolice Warszawy, to polecam zainteresować się tą ofertą : https://www.afrodytaspa.pl/hotel/aktualnosci/hotel-z-jacuzzi-w-pokoju Dajcie później znać co o niej sądzicie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
n-pack
Czytający


Dołączył: 10 Mar 2020
Posty: 16

PostWysłany: Sro Kwi 01, 2020 9:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli wybieracie się busem do Anglii, to szczególnie polecam ergobus.eu. Anglia to idealny kierunek na urlop
_________________
papierowy plaster miodu, wypełnienia z plastra miodu, tekturowy plaster miodu, kątowniki tekturowe, papier bobiny, palety plaster miodu, przekładki tekturowe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Zosia
Bywalec


Dołączył: 22 Maj 2019
Posty: 53

PostWysłany: Czw Sty 28, 2021 7:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja to chętnie teraz z przyjaciółką bym wyjechała i nie czekała do lata. Już tak zmęczone jesteśmy pandemią, że potrzebujemy też zresetowania swoich sił. Polecono nam nawet ofertę tego przewoźnika https://www.biletyautokarowe.pl/ , bo cały czas kursuje z Polski i do Polski. Bilety można kupić na stronie i chyba tak zrobimy. Ciekawe tylko jaka sytuacja jest obecnie w związku z Covid-19 we Francji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
duff231
Ekspert na forum


Dołączył: 11 Sty 2019
Posty: 174

PostWysłany: Nie Sty 31, 2021 8:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Super miejscem na taki pobyt z koleżanką czy kolegą to mazury. Ja z kumplem też myślimy nad takim wyjazdem. Są tam fajne miejsca do żeglowania, piękne jeziora i dobre czartery jachtowe jak np. https://www.sailor.pl/pl/czarter-jachtow-motorowych-mazury.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kaska
Stały bywalec


Dołączył: 28 Paź 2020
Posty: 137

PostWysłany: Sob Lut 27, 2021 4:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My z koleżanką planujemy taką wycieczkę do Rybnika. Udało nam się trafić na bardzo fajny portal lokalny https://porady.rybnik.pl/, z którego dowiedziałyśmy się co nieco o tym mieście. Skąd jeszcze mogłybyśmy zaczerpnąć takie informacje?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Podróże małe i duże Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum