Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna familijna.forumoteka.pl
Forum familijne - wszystko wokół rodziny
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Leki
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Pogaduszki na różne tematy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
alicjast
Stały bywalec


Dołączył: 29 Sie 2019
Posty: 96

PostWysłany: Wto Wrz 10, 2019 6:45 pm    Temat postu: Leki Odpowiedz z cytatem

Hej. Jesli szukacie strony z tanimi lekami to polecam zajrzec tu https://www.ceneo.pl/Leki_OTC Sama kupuje tu czesto i jestem zadowolona. Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
public
Stały bywalec


Dołączył: 27 Cze 2019
Posty: 106

PostWysłany: Pią Gru 27, 2019 11:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A pro po leków to macie może jakiś sprawdzony lek na wszelkiego typu rany i otarcia? Zależy mi na tym aby lek ten był na tyle dobry by bez problemu zdezynfekował ranę i łatwo się rozprowadzał. Wtedy koleżanka poleciła mi octenisept, gdyż octenisept przyspiesza gojenie https://zagojeni.pl/czy-wiesz-ze/octenisept-fakty-mity/ A czy Wy stosujecie ten lek?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
parch
Familijniak VIP


Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 1105

PostWysłany: Pon Lip 13, 2020 11:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo ważne jest aby wiedzieć jakie leki stosować w jaki sposób. Oczywiście najbezpieczniej zamawiać je z apteki, albo kupować w aptece internetowej (innym źródłom nie wierzę). Niewiele osób wie jak tak naprawdę działać w przypadku problemów z potencją. Na stronie: http://fryzjerpieskow.pl/ to jest naprawdę fajnie wyjaśnione, więc przed podjęciem tego typu leczenia najlepiej zajrzeć na tą stronę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Trenos
Ekspert na forum


Dołączył: 19 Maj 2017
Posty: 224

PostWysłany: Pią Lip 24, 2020 8:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Leki należy stosować po uzgodnieniu z lekarzem lub specjalistą, czasami mogą nie być potrzebne. Czasami wystarczy dieta, suplementy https://www.bodypak.pl/pl/aminokwasy/14184-formotiva-citrulline-malate-capsules-120-kaps.html i dawka aktywności fizycznej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
staszekk
Familijniak VIP


Dołączył: 21 Wrz 2017
Posty: 345

PostWysłany: Sob Lip 31, 2021 6:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W aptece można dostać mnóstwo leków bez recepty ale warto się upewnić, że jeśli po taki sięgamy to naprawdę pomoże na nasze dolegliwości. Czy leczymy chorobę którą naprawdę mamy. I tak w sieci znajdziecie informacje jakie są przyczyny grypy i jak powinniśmy ją leczyć. Na jesieni na pewno wielu z nas zachoruje a nie od razu uda się dostać do lekarza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Malwa
Familijniak VIP


Dołączył: 01 Sie 2021
Posty: 754

PostWysłany: Pon Sie 09, 2021 12:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy słyszeliście - w DOZie jest bardzo fajna akcja zniżkowa dla seniorów. Osoby +60 mogą u nich kupić swoje leki ze zniżką, 20%
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czekoladka
Ekspert na forum


Dołączył: 26 Lis 2018
Posty: 228

PostWysłany: Pią Sie 20, 2021 1:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czasami zdarza się tak, że nie możemy opłacić leczenia i leków naszym chorym dzieciom. I zupełnie nie ma czego się wstydzić. Takie hospitalizacje są bardzo kosztowne i część nie jest refundowana. Dobrym pomysłem jest wtedy zbiórka pieniędzy na leczenie - Dotuje. Na pewno znajdzie się dobra dusza, która pomoże.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tośka21
Familijniak VIP


Dołączył: 16 Gru 2020
Posty: 324

PostWysłany: Pon Sie 30, 2021 7:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak radzicie sobie z infekcjami u całej rodziny, kiedy dzieci wracają do przedszkola? U nas przez wakacje nie chodzą, dlatego we wrześniu zawsze mamy niestety jakieś zapalenia ucha, gardła itd. Teraz planujemy zapobiegać od razu, coś z tego się sprawdzi https://ktomalek.pl/pozostale-leki-przeciwinfekcyjne/k-1843/1?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sasalendra
Stały bywalec


Dołączył: 20 Lip 2021
Posty: 117

PostWysłany: Pon Sie 30, 2021 11:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiepsko sobie radzimy. U nas cały czas choroba w powietrzu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adamka
Ekspert na forum


Dołączył: 13 Maj 2017
Posty: 216

PostWysłany: Pią Wrz 10, 2021 1:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też się staram regularnie badać bo to nieraz ratuje życie i można zapobiegać poważnym chorobom, między innymi rakowi szyjki macicy. Dzięki temu że stosowałam żel papilocare cofneły mi się zmiany wywołane przez wirusa hpv odpowiedzialnego za powstawanie raka szyjki macicy, dobrze że lekarz wcześnie je zauważył podczas badania
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
quyburn
Familijniak VIP


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1069

PostWysłany: Czw Wrz 23, 2021 10:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć. Wiecie co, jeżeli mogę wam coś podpowiedzieć, to moim zdaniem warto sobie zaglądać od czasu do czasu na portal ceneo.pl możecie sprawdzić, czy cena leku Contractubex w innych sklepach nie jest niższa, od ceny z waszej apteki. Według mnie, dzięki temu portalowi, naprawdę sporo zaoszczędzić. Dajcie znać, co wy o tym uważacie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zuzula12
Familijniak VIP


Dołączył: 24 Mar 2021
Posty: 397

PostWysłany: Czw Wrz 23, 2021 10:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli musimy przyjmować jakieś leki to tak róbmy i słuchamy zaleceń lekarza sami nie eksperymentujmy bo to chodzi o nasze zdrowie

_________________________
fizjoterapia bydgoszcz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolcia
Stały bywalec


Dołączył: 24 Mar 2020
Posty: 57

PostWysłany: Nie Wrz 26, 2021 3:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W przypadku leków to moja mama jest od nich uzależniona. Nie wiem sama co powinnam zrobić w takiej sytuacji. Chyba najlepsza byłaby odpowiednia terapia w ośrodku Krajna. Zastanawiam się tylko czy ona tak łatwo się zgodzi na pobyt tam i leczenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
miska91
Ekspert na forum


Dołączył: 13 Lip 2020
Posty: 202

PostWysłany: Pią Paź 01, 2021 9:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znacie Miositogyn? Na ostatniej wizycie ginekolog mi go zalecił, bo planujemy z mężem dziecko. Z tego co się dowiedziałam Miositogyn ma unormować moje hormony i wesprzeć owulację. Ma bardzo dobry skład i jest całkiem smaczny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
missa
Ekspert na forum


Dołączył: 08 Cze 2019
Posty: 201

PostWysłany: Pon Paź 04, 2021 9:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Są takie leki, które zawsze powinny być w domowej apteczce, nawet tak w razie czego. Zwłaszcza o tej porze roku, kiedy mamy do czynienia z różnego rodzaju infekcjami. To co może się przydać to spray do nosa na katar . Zawsze to ulga na przykład przy zatkanym nosie czy męczącym katarze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Pogaduszki na różne tematy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum