Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna familijna.forumoteka.pl
Forum familijne - wszystko wokół rodziny
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Powiększanie piersi

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
milan12
Bywalec


Dołączył: 09 Lis 2017
Posty: 34

PostWysłany: Sro Paź 23, 2019 5:55 pm    Temat postu: Powiększanie piersi Odpowiedz z cytatem

Hej dziewczyny,

Od dłuższego czasu rozważam poddanie się operacji powiększenia piersi. Nigdy nie narzekałam na ich wygląd i rozmiar, ale po porodzie wiele zmieniło się u mnie w tej kwestii. Nie chcę się więcej łudzić i oszukiwać, że uda mi się poprawić ich wygląd tylko i wyłacznie kosmetykami. Zastanawiam się nad operacją w Euroklinika , bo mają przejrzystą ofertę. Może któraś z Was słyszała o tej klinice i mogłaby mi coś więcej o niej napisać?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
isarnia
Ekspert na forum


Dołączył: 07 Lut 2019
Posty: 247

PostWysłany: Czw Lis 14, 2019 9:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w Dermed w Krakowie kolezanka zafundowala sobie taki zabieg, wiem ze tam powiekszaja wlasna tkanka tluszczowa, pobieraja i wstrzykuja w piersi, wydaje mi sie to fajna metodą i sama sie zastanawiam czy sie nie zdecydowac, tym bardziej ze zawsze mialam kompleks malych piersi a teraz po urodzeniu dziecka to juz w ogole
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tyseniaa
Familijniak VIP


Dołączył: 23 Mar 2019
Posty: 349

PostWysłany: Pon Gru 02, 2019 6:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie zawsze trzeba piersi powiększać aby nadać im ładnego wyglądu. Jednym z zabiegów poprawiających wygląd piersi jest ich podniesienie. Taki zabieg wykonuje pani doktor Jędrys https://chirurgplastyczny-krakow.pl/podniesienie-piersi/ . Pani doktor jest specjalistką od biustu. Do niej można zgłosić się nie tylko w sprawach związanych z estetyką ale też z chorobami piersi. Na stronie gabinetu znajdziecie szczegółowe informacje dotyczące oferowanych usług.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malarz09
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 16 Gru 2019
Posty: 1

PostWysłany: Pon Gru 16, 2019 2:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czytałam kiedyś, że jak się powiększa własnym tłuszczem to efekt jest krótkotrwały, bo ten tłuszcz się wchłania - to prawda?
_________________
https://e-ziaja.com/blog/porady/sposoby-na-przetluszczajace-sie-wlosy-okielznaj-swoja-fryzure.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
szkolna
Stały bywalec


Dołączył: 21 Sty 2019
Posty: 120

PostWysłany: Wto Gru 17, 2019 11:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli kobieta ma problem ze swoim wyglądem to powinna robić wszystko żeby być w końcu zadowolona. A biust to nie oszukujmy się, ale jest wizytówką kobiety i bez niego to nie czujemy się zbyt dobrze i pewnie. Sama myślę nad tym żeby coś z nim zrobić i chyba w końcu zdecyduję się na wizytę i konsultację w https://alfaestetica.med.pl/ . A dalej to myślę, że już odpowiednio zostanie mi dobrana odpowiednia wielkość, leczenie itp
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
parch
Familijniak VIP


Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 1105

PostWysłany: Pią Sty 03, 2020 5:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli masz kompleks na punkcie swoich piersi to musisz coś z tym zrobić. Moja żona przez takie kompleksy straciła całą swoją pewność siebie. Dopiero po zabiegu stała się promienna i zadowolona ze swojego wyglądu. Zabieg przeszła w klinice, której oferta znajduje się na stronie: http://klinikagrzesiak.pl/ . Polecamy - efekt jest świetny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dajmond
Familijniak VIP


Dołączył: 29 Cze 2019
Posty: 292

PostWysłany: Wto Sty 07, 2020 7:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to moze pomysl o takim bezinwazyjnym sposobie jak https://bienkowscyclinic.pl/blog/bezinwazyjne-powiekszanie-biustu-kwas-hialuronowy-czy-lipotransfer/ - moim zdaniem duzo lepsza opcja niz implantny, ktore czesto niestety nie wygladaja naturalnie...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fatimka2
Stały bywalec


Dołączył: 03 Sie 2018
Posty: 80

PostWysłany: Nie Mar 22, 2020 6:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jakbym miała się teraz decydować na powiększanie piersi to tylko metodą lipotransferu - https://klinikamiracki.pl/lipotransfer/ Dzięki temu z jednego miejsca w ciele pobiera się tłuszcz a do drugiego go wszczepia Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czekoladka
Ekspert na forum


Dołączył: 26 Lis 2018
Posty: 228

PostWysłany: Sro Lip 29, 2020 3:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie czytałam, ze teraz wiele osób nie decyduje się na implanty, ale raczej starają się albo swoją własną tkanką powiększać biust (co jednak wiąże się z małą ingerencją w naturę) , albo z kolei myślą o takim https://eropteka.pl/wpis/sposoby-na-naturalne-powiekszenie-biustu/ rozwiązaniu, bez ingerencji. Ja to sama nie wiem, czego bym próbowała.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lenna4
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 05 Sie 2020
Posty: 8

PostWysłany: Sro Sie 05, 2020 11:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

isarnia napisał:
w Dermed w Krakowie kolezanka zafundowala sobie taki zabieg, wiem ze tam powiekszaja wlasna tkanka tluszczowa, pobieraja i wstrzykuja w piersi, wydaje mi sie to fajna metodą i sama sie zastanawiam czy sie nie zdecydowac, tym bardziej ze zawsze mialam kompleks malych piersi a teraz po urodzeniu dziecka to juz w ogole

W sumie się nad tym zabiegiem zastanawiałam i muszę poczytać jak długo się utrzymuje taki efekt.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bartkowy
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 10 Sie 2020
Posty: 1

PostWysłany: Pon Sie 10, 2020 12:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiększanie piersi to generalnie dosyć trudny zabieg, dlatego najważniejsze żebyście poszły do naprawdę porządnego chirurga plastycznego. Moja żona jechała aż do Krakowa na swoją operację.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
skarabeushek
Czytający


Dołączył: 15 Mar 2021
Posty: 12

PostWysłany: Pią Kwi 23, 2021 11:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Krakowie świetnym specjalistą chirurgii plastycznej jest dr Marek Ciesiński. Takie zabiegi jak powiększanie piersi warto powierzać w ręce specjalistów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Malwa
Familijniak VIP


Dołączył: 01 Sie 2021
Posty: 754

PostWysłany: Pią Sie 27, 2021 3:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogólnie, z tego, z czego się dowiedziałam - a uwierzcie, zanim zdecydowałam się na taką operację naprawdę zrobiłam spory rekonesans, jednym z najlepszych chirurgów od piersi w naszym kraju jest dr Anna Olender https://drolender.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
staszekk
Familijniak VIP


Dołączył: 21 Wrz 2017
Posty: 345

PostWysłany: Czw Mar 03, 2022 5:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Łodzi do dr Żukowskiej najlepiej się wybrać. Ma duże doświadczenie, zajmuje się wykonywaniem właśnie operacji powiększania piersi, podnoszenia. Mnóstwo kobiet już jej zaufało, warto się właśnie do niej wybrać dlatego na konsultację. W sieci znajdziecie namiary.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
madulka
Familijniak VIP


Dołączył: 17 Lut 2017
Posty: 448

PostWysłany: Sob Kwi 23, 2022 11:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ważne właśnie jest to, by powiększanie piersi warszawa wykonywać w sprawdzonym miejscu przez umiejętnego chirurga. Dlatego zawsze trzeba wcześniej weryfikować kompetencje i raczej unikać podejrzanych miejsc
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum