Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna familijna.forumoteka.pl
Forum familijne - wszystko wokół rodziny
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Telewizor

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Pogaduszki na różne tematy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
alicjast
Stały bywalec


Dołączył: 29 Sie 2019
Posty: 96

PostWysłany: Czw Sie 29, 2019 9:20 am    Temat postu: Telewizor Odpowiedz z cytatem

Hej. Jaki telewizor polecacie? Telewizory Sony - Ceneo.pl Czy taki model bedzie odpowiedni? Z gory dzieki za pomoc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fatimka2
Stały bywalec


Dołączył: 03 Sie 2018
Posty: 80

PostWysłany: Sro Lis 27, 2019 8:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my mamy chyba też z Sony własnie, i telewizje z UPC https://www.upc.pl/pakiety/poznaj/nowe-pakiety/ Zestaw idealny Very Happy zwłaszcza teraz jak się długie zimne wieczory zaczynają i człowiekowi się nudzi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
quyburn
Familijniak VIP


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1069

PostWysłany: Wto Gru 03, 2019 6:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jeśli chodzi o telewizor, to interesują Cię większe opcje czy takie 32 cale wystarczą? Jeżeli poszukujesz większych, to polecam Ci zajrzeć na stronę tego sklepu : https://www.euro.com.pl/telewizory-led-lcd-plazmowe/sharp-4t-c65bl3ef2ab-uhd-android-tv.bhtml ponieważ mają najciekawszą ofertę pod tym względem. Co sądzicie o asortymencie tego sklepu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
izraelita100
Familijniak VIP


Dołączył: 05 Paź 2018
Posty: 261

PostWysłany: Sob Sty 02, 2021 3:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja sobie cenię markę Philips i każdy sprzęt RTV miałem z tej firmy. Teraz możemy zauważyć spore promocje na telewizory w znanych sklepach i trzeba korzystać bo zniżki są spore. Tydzień temu właśnie dorwałem telewizor 70 calowy i dzięki promocji kosztował kilkaset złotych mniej. Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KalinaOs
Familijniak VIP


Dołączył: 21 Kwi 2022
Posty: 277

PostWysłany: Pią Cze 17, 2022 12:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukając naprawdę dobrego telewizora o bardzo dobrych parametrach i jakości obrazu to myślę, że warto abyście również wzięli pod uwagę ofertę producenta Manta u którego będziecie mogli znaleźć kilka ciekawych opcji z jakością obrazu 4k, większych rozmiarach i jednocześnie systemem smarttv i modułem internetowym. Tym bardziej, że ceny są naprawdę konkurencyjne na tle innych producentów. Przykładem jest 50LUA19D - Telewizor TV 50" T2 HEVC/265 Pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
koziolek99
Familijniak VIP


Dołączył: 08 Lis 2018
Posty: 660

PostWysłany: Nie Cze 19, 2022 6:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sluchajcie, a nie lepiej sprawdzić sobie ranking TV? Wydaje mi się, że w taki sposób to znacznie łatwiej będzie wam podjąć decyzje. Tutaj https://ostrapromocja.pl/ranking-telewizory-24-cale-smart-tv/ macie namiar na ranking, z którego sama korzystałam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
yska
Ekspert na forum


Dołączył: 28 Paź 2020
Posty: 208

PostWysłany: Sro Sie 03, 2022 10:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak już będziecie mieć telewizor to warto też pomyśleć o kablówce Smile mieszkańcom Białegostoku polecam ofertę lokalnego dostawcy, firmy ELPOS Smile Duży wybór pakietów, rozsądne ceny, szybka aktywacja usług.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sara32
Familijniak VIP


Dołączył: 25 Gru 2018
Posty: 661

PostWysłany: Czw Wrz 29, 2022 7:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na rynku jest wiele różnych sprzętów. Trzeba wybrać telewizor, który spełni wszelkie nasze oczekiwania i zmieści się w naszym budżecie. Tutaj https://www.emanta.pl/telewizory-19-cali/telewizor-19-cali-manta-19lhn122d-dvbt2-hevc sobie zerknijcie. Poczytajcie koniecznie o tym modelu. Może dla was będzie odpowiedni. Mają tam również inne propozycje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
weldon.renner
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 21 Mar 2023
Posty: 4
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto Mar 21, 2023 5:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Telewizor, który mam w mieszkaniu ma już dobre kilka lat. Nie jest on już pierwszej nowości i zdarza się, że zaczyna szwankować, co znacząco utrudnia oglądanie filmów i seriali. Przez to chciałabym się rozejrzeć za jakimś nowym telewizorem. Po przeczytaniu tego artykułu - https://gostynin24.pl/index.php/publicystyka/item/8880-wybieramy-telewizor-oled-co-nalezy-wziac-pod-uwage rozważam zakup telewizora OLED. Czy moglibyście mi w związku z tym jakiś taki telewizor polecić? Czy LG to dobra marka? Na co zwrócić uwagę przed zakupem telewizora OLED?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ykilback
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 28 Mar 2023
Posty: 1
Skąd: Poznań

PostWysłany: Wto Mar 28, 2023 2:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Decydując się na nowy telewizor, oczywiście warto zwrócić uwagę na to, aby ten był idealnie dopasowany pod względem wymiarów do powierzchni pomieszczenia oraz odległości, np. kanapy od urządzenia.
_________________
Nowoczesne telewizory – na jakie parametry zwrócić uwagę podczas zakupu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mona
Ekspert na forum


Dołączył: 25 Sie 2019
Posty: 159

PostWysłany: Wto Kwi 25, 2023 8:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ykilback napisał:
Decydując się na nowy telewizor, oczywiście warto zwrócić uwagę na to, aby ten był idealnie dopasowany pod względem wymiarów do powierzchni pomieszczenia oraz odległości, np. kanapy od urządzenia.


Tak, to ważne by to dopasowanie było idealnie. A czy zastanawiałeś się co będziesz na nowym sprzęcie oglądał? Jeżeli, a jesteś z Białegostoku warto zastanowić się nad kablówką, a może i internetem z Elpos. Pakiety w dobrych cenach, a i wybór programów spory.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pancake
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 25 Kwi 2023
Posty: 4

PostWysłany: Wto Kwi 25, 2023 9:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie nie ma po co mieć TV w domu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
odietrich
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 26 Kwi 2023
Posty: 4
Skąd: Katowice

PostWysłany: Sro Kwi 26, 2023 11:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja lubię oglądać wieczorem filmy na telewizorze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vicky57
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 17 Maj 2023
Posty: 1
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Maj 17, 2023 11:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej! Czy wiecie czym warto się kierować podczas wyboru telewizora? Chciałabym sobie kupić nowy sprzęt do mieszkania, ale kompletnie nie wiem na co zwrócić uwagę podczas zakupów. Byłabym wdzięczna za wszelkie porady w tej kwestii.
_________________
Czy wiesz, na co zwrócić uwagę przy wyborze telewizora?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
patinka
Ekspert na forum


Dołączył: 16 Paź 2022
Posty: 219

PostWysłany: Pon Sie 07, 2023 8:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o wybór klawiatury, to ze swojej strony polecam wam klawiatura do telewizora LG Świetna jakość w przystępnej cenie. Na pewno spełni wasze oczekiwania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Pogaduszki na różne tematy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum