Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna familijna.forumoteka.pl
Forum familijne - wszystko wokół rodziny
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jakie zabiegi kosmetyczne najlepsze?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lora
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 29 Paź 2019
Posty: 6
Skąd: KOŁOBRZEG

PostWysłany: Wto Paź 29, 2019 8:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście korzystam z zabiegów laserem ponieważ mam tendencję do pękania naczynek na twarzy. Laser też jest bardzo skuteczny w leczeniu blizn. W tej klinice http://www.klinika-medycyna-estetyczna.warszawa.pl/firma/klinika-medycyny-estetycznej-dr-parda.html można wykonać laser frakcyjny, który daje świetne efekty i ma szerokie zastosowanie w medycynie estetycznej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zemek
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 05 Lis 2019
Posty: 5

PostWysłany: Wto Lis 05, 2019 6:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Laser potrafi zdziałać cuda. Jeśli mamy blizny czy przebarwienia, powinniśmy wybrać się na taki zabieg.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Gogolas
Ekspert na forum


Dołączył: 07 Paź 2019
Posty: 187

PostWysłany: Pią Lis 22, 2019 6:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zależy tez czego konkretnie potrzebujecie. Będziecie musieli dopasować coś do swojego stanu cery. Zerknijcie sobie może tu na stronkę https://evospa.pl Znajdziecie tu zarówno zabiegi na twarz, pielęgnacje dłoni i stóp, czy też modelowanie sylwetki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
quyburn
Familijniak VIP


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1069

PostWysłany: Pią Lis 29, 2019 9:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli szukacie naprawdę bardzo dobrej firmy, związanej od A do Z z tematyką urody, to zachęcam was do zajrzenia pod ten link: www.jadoreinstytut.com/warszawa/ gdzie znajdziecie naprawdę świetny salon urody, umiejscowiony w Warszawie. Moim zdaniem warto sprawdzić ich usługi, ponieważ jest tego sporo w bardzo dobrych cenach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
famka8
Familijniak VIP


Dołączył: 23 Paź 2018
Posty: 364

PostWysłany: Wto Sty 07, 2020 7:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Medycyna estetyczna pozwala dzisiaj na wiele i można też poprawić wygląd swoich ust. Kobiety decydują się na powiększanie ust kwasem Restylane Kysse. To naturalnie je ujędrni i sprawi, że będą pełniejsze. Zabiegi tego typu są delikatne a poprawiają wygląd.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
heisi
Stały bywalec


Dołączył: 23 Sty 2017
Posty: 110

PostWysłany: Czw Lut 27, 2020 8:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli interesują Was odmładzające zabiegi na twarz to poczytajcie sobie też o czymś takim wolumetria twarzy kwasem hialuronowym. Jest to jeden z zabiegów dających naprawdę widoczne efekty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anabelka
Familijniak VIP


Dołączył: 18 Wrz 2018
Posty: 617

PostWysłany: Pią Lut 28, 2020 6:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zdecydowałam się na nawilżanie skóry w okolicach czoła i policzków produktem Restylane Skinboosters na bazie kwasu hialuronowego. Poprawa kondycji skóry i nawilżenie jest widoczne gołym okiem Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fring
Familijniak VIP


Dołączył: 24 Maj 2017
Posty: 438

PostWysłany: Czw Mar 19, 2020 2:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jednym z ważnych zabiegów medycyny estetycznej to korekta nosa w klinice https://www.lineacorporis.pl/operacje-plastyczne-dla-kobiet/plastyka-nosa. Jest to zabieg mocno wpływający na nasz wygląd, więc warto go rozważyć.

Ostatnio zmieniony przez Fring dnia Sro Mar 25, 2020 7:55 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
parch
Familijniak VIP


Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 1105

PostWysłany: Czw Mar 19, 2020 3:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z takich zabiegów które ja miałam wykonywane to dobre efekty dał lipofilling, pozbyłam się w ten sposób zmarszczek. No i też lifting twarzy, tutaj http://klinikagrzesiak.pl/ w tej klinice oba miałam robione. Co jakiś czas będę je chyba ponawiała żaby cały czas wyglądać tak dobrze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
NataliaN
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 29 Paź 2019
Posty: 6

PostWysłany: Wto Mar 31, 2020 9:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anabelka napisał:
Ja zdecydowałam się na nawilżanie skóry w okolicach czoła i policzków produktem Restylane Skinboosters na bazie kwasu hialuronowego. Poprawa kondycji skóry i nawilżenie jest widoczne gołym okiem Smile


również polecam produkt Restylane Skinboosters, dużo podróżuje i skórę mam dość przesuszoną, uszkodzoną przez słońce często więc ten zabieg jest dla mnie wybawieniem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
n-pack
Czytający


Dołączył: 10 Mar 2020
Posty: 16

PostWysłany: Sro Kwi 01, 2020 9:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jesli zabiegi kosmetyczne to tylko w domu i tylko z kosmetykami zamawianymi na ladiosa.pl. Sprawdzona i najlepsza hurtownia kosmetyczna. Polecam
_________________
papierowy plaster miodu, wypełnienia z plastra miodu, tekturowy plaster miodu, kątowniki tekturowe, papier bobiny, palety plaster miodu, przekładki tekturowe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
editt22
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 02 Kwi 2020
Posty: 1

PostWysłany: Czw Kwi 02, 2020 9:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja korzystam z mezoterapii mikroigłowej i jestem bardzo zadowolona, przebarwienia i blizny szybko znikają Smile
_________________
Sprawdzone sposoby na suchą skórę rąk: https://odkrywcy.pl/pielegnacja-dloni-czyli-sprawdzone-sposoby-na-sucha-skore-rak/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oslo
Ekspert na forum


Dołączył: 15 Mar 2018
Posty: 167

PostWysłany: Czw Wrz 03, 2020 2:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uważam, że mezoterapia jest naprawdę dobrym zabiegiem, który przynosi świetne rezultaty. Ja regularnie wykonuje mezoterapię w https://beautymarine.pl/oferta/ i jestem bardzo zadowolona z efektów. Skóra jest naprawdę jędrna i pełna blasku. Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Alaiza
Stały bywalec


Dołączył: 17 Cze 2020
Posty: 62

PostWysłany: Nie Wrz 27, 2020 3:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uwielbiam dać o siebie i regularnie wykonuję zabiegi, wcześniej bardzo często bywałam w salonie kosmetycznym, ale stwierdziłam że niektóre zabiegi zacznę wykonywać samodzielnie i teraz chociażby mezoterapie wykonuję w domu, wyposażyłam się w derma pen od https://www.permanent24.pl/pl/c/Dr-Pen/58 i okazało się, że zabieg jest naprawdę prosty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marcyskaa
Familijniak VIP


Dołączył: 04 Sty 2019
Posty: 3760

PostWysłany: Czw Gru 03, 2020 9:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A próbowaliście już fototerapii? Ma dobroczynny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu pobudzając naturalne procesy regeneracyjne, wzmacniając układ immunologiczny, poprawiając krążenie. Jest też skuteczną formą leczenia wielu chorób skóry. Sami możecie się przekonać w https://febumed.pl/oferta_/57-Fototerapia-naswietlanie-lampami-UVB
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 2 z 5
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum