Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna familijna.forumoteka.pl
Forum familijne - wszystko wokół rodziny
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Piżama damska dwuczęściowa

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Zakupy do domu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tyseniaa
Familijniak VIP


Dołączył: 23 Mar 2019
Posty: 361

PostWysłany: Nie Lis 27, 2022 6:38 pm    Temat postu: Piżama damska dwuczęściowa Odpowiedz z cytatem

hej!
Jaka piżama na zimę jest według was najlepsza? Ja właśnie rozglądam się za ciepłą piżamą, bo jak robi się zimno to szybko marznę w nocy, dlatego przydałaby mi się jąkać przytulna piżama damska dwuczęściowa. Widziałam, że w tym sezonie bardzo modne sa kwieciste wzory na piżamach. Bardzo podoba mi się taki wzór - moim zdaniem wygląda niezwykle stylowo. W wy jakie piżamy wybieracie na zimę?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marrly
Familijniak VIP


Dołączył: 04 Lut 2018
Posty: 531

PostWysłany: Pon Sty 16, 2023 1:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zerknij sobie na https://valetta.pl/ Smile tam jest wiele zestawów fajnych i do tego odzież sportowa i piżamy - na wiele okazji można kupić tam prezent dla bliskich albo dla siebie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adrian77
Familijniak VIP


Dołączył: 02 Gru 2021
Posty: 864

PostWysłany: Wto Sty 17, 2023 9:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy według was jest to dobry pomysł na prezent?

oryginalne paski Casio
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iz-kaaa
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 05 Mar 2023
Posty: 5

PostWysłany: Sob Mar 11, 2023 9:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja widziałam bardzo fajne piżamy w Hibou. To jest polska marka modowa, oni nie robią masowej produkcji i też ich ubrania nie są jakości "sieciówkowej" Wink Dzięki temu że to nie jest masówka to kładą duży nacisk na jakość materiałów i jakość wykonania. Także jeśli szukasz porządnej piżamy to najlepiej właśnie u nich Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Natka456
Familijniak VIP


Dołączył: 08 Lis 2021
Posty: 569

PostWysłany: Pon Mar 13, 2023 6:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro już o ubraniach mowa, to czy ktoś z was zamawiał już coś w tym sklepie https://bialcon.pl/odziez/bluzki-damskie/bluzki-nietoperz ? Widziałam, że mają spory wybór, a chciałabym kupić coś eleganckiego mamie na urodziny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Zakupy do domu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum