Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna familijna.forumoteka.pl
Forum familijne - wszystko wokół rodziny
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

psychiatra online
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Zdrowie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
miki09
Bywalec


Dołączył: 26 Maj 2021
Posty: 51

PostWysłany: Czw Mar 17, 2022 8:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wsparcie psychologiczne podczas choroby onkologicznej to bardzo istotna sprawa. Dzięki usługom i specjalistom którzy oferują pomoc za pośrednictwem https://onkodietetyka.pl ty oraz twoja rodzina otrzyma fachową pomoc w oswojeniu emocji towarzyszących diagnozie i chorobie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nerra
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 17 Mar 2022
Posty: 4

PostWysłany: Czw Mar 17, 2022 11:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to prawda, to bardzo ważne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
milk
Bywalec


Dołączył: 06 Kwi 2022
Posty: 27

PostWysłany: Pią Kwi 08, 2022 10:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczerze mówiąc, nie korzystałam nigdy z usług psychiatry online, ale mam dobrego specjalistę, które szczerze mogę wam polecić. To psychiatra dr Andrzej Wilk, który ma swój gabinet w Dębicy. Jestem zdecydowanie zadowolona z jakości jego usług, on jest naprawdę rzetelny. Doskonale sobie z moim przypadkiem radzi, jest wyrozumiały, rzetelny, przypisał mi odpowiednie leki w dobrej dawce, dzięki nim faktycznie czuję się dobrze. Farmakoterapia w moim przypadku była wymagana, ale wiem, że nie zawsze tak jest. Leki mnie nie otępiają, nie widzę żadnych ich negatywnych skutków.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agnes
Stały bywalec


Dołączył: 12 Kwi 2022
Posty: 59

PostWysłany: Czw Kwi 14, 2022 2:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja korzystam z terapii online z wetalk i jestem zachwycona. Czuję, że mi pomaga, a przez formę czuję się komfortowo
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
parch
Familijniak VIP


Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 1131

PostWysłany: Wto Lis 15, 2022 3:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z pewnością korzystanie z usług specjalisty jest również zalecane podczas jesiennej chandry. Warto jednak wiedzieć, że w tym okresie można zrobić dla siebie wiele w zaciszu domowym. Tutaj: https://www.mistrzu.com/co-robic-jesli-dotknela-cie-jesienna-chandra/ można przeczytać, co ze sobą robić, gdy dotknie nas jesienna chandra.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adrian77
Familijniak VIP


Dołączył: 02 Gru 2021
Posty: 864

PostWysłany: Sro Lis 16, 2022 4:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto korzystać z usług specjalistów, zwłaszcza w przypadku spraw związanych ze zdrowiem.

Zarządzanie czasem szkolenie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
verlie.murray
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 24 Lis 2022
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Lis 24, 2022 2:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro jesteśmy w takim temacie chciałabym zapytać również, czy ktoś z Was miał przepisany xanax? Substancją czynną leku jest alprazolam, który jest pochodną beznodiazepiny. Podczas działania lek wpływa na ośrodkowy układ nerwowy. Ma działanie przeciwlękowe, zmniejsza napięcie mięśniowe, działa przeciwdrgawkowo i uspokajająco.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolcia
Stały bywalec


Dołączył: 24 Mar 2020
Posty: 57

PostWysłany: Sob Lis 26, 2022 6:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zastanawiam się, czy porada psychologiczna online może pomóc na przykład przy uzależnieniu. Szukam pomocy dla siostry, która jest narkomanką i zależy mi na jakichś poradach. Znajomi kierują nas do Ośrodka Borowik, bo podobno tam są skuteczne terapie. A Wy co o tym myślicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
koziolek99
Familijniak VIP


Dołączył: 08 Lis 2018
Posty: 662

PostWysłany: Czw Lut 16, 2023 9:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem w przypadku spraw związanych ze zdrowiem warto korzystać z usług specjalistów, dlatego polecam Wam sprawdzić ofertę https://centrum-terapii.pl/ gdzie możecie rozpocząć terapię.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
yska
Ekspert na forum


Dołączył: 28 Paź 2020
Posty: 212

PostWysłany: Wto Kwi 11, 2023 12:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Psychika jest zwykle bardzo krucha dlatego jeśli podejrzewacie u siebie czy swoich bliskich depresję czy inne zaburzenia to zdecydowanie nie ma co czekać tylko umawiać się do specjalisty. w Warszawie polecam lekarzy przyjmujących w Instytucie Zdrowia Psychicznego na ulicy Siennej https://psychiatrzy.pl/. Nie ma problemu z tym, by umówić się z nimi na wizytę online, bez konieczności podrózy do miasta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wolka
Ekspert na forum


Dołączył: 13 Kwi 2022
Posty: 200

PostWysłany: Sob Lip 08, 2023 9:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chciałabym podzielić się moim doświadczeniem z psychiatrą online i decyzją o skorzystaniu z hipnoterapii, której nie żałuję. Dzięki terapii u Pani Agnieszki Luchowskiej https://www.facebook.com/profile.php?id=100083995792368 odzyskałam równowagę emocjonalną i znacząco poprawiłam jakość swojego życia. Jeśli szukasz skutecznej i wygodnej formy terapii, polecam rozważyć hipnoterapię online - to zmieniające życie doświadczenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
polimind
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 25 Lip 2023
Posty: 6

PostWysłany: Sro Sie 09, 2023 8:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam poczytać na stronie https://neuroza.pl/psychoterapia-online/ obecnie bez większych przeszkód można uzyskać dostęp do usług psychoterapeutycznych świadczonych online. Wiele gabinetów wprowadza ten rodzaj terapii jako standard.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dorrie
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 10 Sie 2023
Posty: 4

PostWysłany: Czw Sie 10, 2023 11:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze warto mieć taką wiedzę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
botsford.katrine
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 18 Sie 2023
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Sie 18, 2023 11:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto pamiętać o tym, że nie poradzimy sobie ze wszystkimi problemami samemu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Koracha
Czytający


Dołączył: 01 Kwi 2022
Posty: 13

PostWysłany: Pon Mar 25, 2024 2:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też jestem zwolenniczką kontaktu z psycholog online. Naprawdę same zalety, pomoc można otrzymać codziennie, nie trzeba nigdzie jeździć, w zasadzie wystarczy telefon i można z każdego miejsca otrzymać pomoc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Zdrowie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum