Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna familijna.forumoteka.pl
Forum familijne - wszystko wokół rodziny
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

usuwanie znamion skórnych

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Pogaduszki na różne tematy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marcyskaa
Familijniak VIP


Dołączył: 04 Sty 2019
Posty: 3761

PostWysłany: Pon Paź 03, 2022 8:50 pm    Temat postu: usuwanie znamion skórnych Odpowiedz z cytatem

Witam,co sądzicie o tym,by zainwestować w usuwanie znamion? Wiem,że znamiona trzeba regularnie badać,dlatego ostatnio zdecydowałam się ich usunięcie. https://mediderm.com.pl/oferta/dermatochirurgia/usuwanie-znamion-skornych Co myślicie? Zapraszam do komentowania i dyskusji,pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marrly
Familijniak VIP


Dołączył: 04 Lut 2018
Posty: 525

PostWysłany: Pią Paź 14, 2022 8:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz kliniki, na przykład https://klinikamiracki.pl/ oferują takie zabiegi i bez problemu można takie znamiona sprawnie usunąc czy inne niedoskonałości na skórze
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ania77
Familijniak VIP


Dołączył: 29 Sty 2018
Posty: 458

PostWysłany: Sro Maj 03, 2023 7:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie to naprawę ważne. Tym bardziej, że takie znamiona często mogą być bardzo niebezpieczne...Najlepiej zapisać się na Usuwanie pieprzyków Kraków szczególnie, że obecnie medycyna gwarantuje iż taki zabieg jest niemal całkowicie bezbolesny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adrian77
Familijniak VIP


Dołączył: 02 Gru 2021
Posty: 863

PostWysłany: Pon Maj 08, 2023 3:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli szukacie sprawdzonego centrum kosmetologii i depilacji laserowej w Białymstoku, to osobiście mogę Wam polecić ofertę Shaperoom, które w ofercie posiada m.in. Kosmetolog Białystok . Sama niejednokrotnie korzystałam z ich usług, ponieważ cenię sobie jakość w rozsądnej cenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Pogaduszki na różne tematy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum