Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna familijna.forumoteka.pl
Forum familijne - wszystko wokół rodziny
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Dobra lodówka - jakiej marki?
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Zakupy do domu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lynette
Ekspert na forum


Dołączył: 30 Sie 2014
Posty: 158
Skąd: Kraina Trufli:)

PostWysłany: Sob Sie 30, 2014 7:40 pm    Temat postu: Dobra lodówka - jakiej marki? Odpowiedz z cytatem

Jakiej marki lodówki sa dobre tzn nie rozlecą się po 3 latach?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sanqi
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 24 Maj 2018
Posty: 8

PostWysłany: Czw Maj 24, 2018 9:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Samsung, Liebher,r Bosch. Z przenośnych lodówek waeco.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
superman
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 05 Paź 2018
Posty: 3

PostWysłany: Czw Gru 20, 2018 11:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem na etapie kupna nowej chłodziarki do zabudowy ponieważ obecna ma już swoje lata i nie posiada dodatkowych funkcji. Jakiej marki posiadacie sprzęt AGD w swoim domu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
koziolek99
Familijniak VIP


Dołączył: 08 Lis 2018
Posty: 660

PostWysłany: Sob Mar 23, 2019 1:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My też musimy pomyśleć o zakupie nowej lodówki i niestety też nie wiem, na jaką się zdecydować. Z jednej strony jest ogromny wybór, a z drugiej - podjęcie decyzji jest bardzo ciężkie. Chociaż właściwie, to orientowałam się już w cenach i wiem, ze sklep https://www.neonet.pl/ ma najlepszą oferte. Poza tym bez problemu taką lodówkę można wziąć na raty 0%.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kiljen
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 03 Kwi 2019
Posty: 6

PostWysłany: Sro Kwi 03, 2019 9:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W domu posiadam wąską lodówkę LG. Był to chyba jedyny model gdy 10 lat temu ja kupowałam, który miał 59,5 cm szerokości. Ogólnie, byłam dość sceptycznie nastawiona do tej marki, bo nie sądzę, by specjalizowała się w produkcji lodówek, ale jestem miło zaskoczona, bo lodówka służy doskonale i nic się w niej nie popsuło. Coś w stylu https://www.mediaexpert.pl/lodowki/lodowka-lg-premium-gbb60pzdzs,id-691742
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ganaska
Stały bywalec


Dołączył: 02 Gru 2018
Posty: 113

PostWysłany: Wto Kwi 09, 2019 3:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam
zamierzam zakupić zamrażarkę szufladkową do 200 l , może ktoś zna jakąś godną polecenia ? Bo szczerze to nie wiem na co zwracać uwagę przy wyborze a znalazłam Zamrażarki A++ . Lodówkę mamy ale zamrażarka jest w niej mała, a ja zawsze latem czy jesienią duzo warzyw i owoców mrożę więc potrzebuje większej, co doradzicie ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
quyburn
Familijniak VIP


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1069

PostWysłany: Sob Sie 24, 2019 3:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o dobre lodówki, zmywarki czy zamrażarki - polecam wam zajrzeć na stronę tego sklepu : https://sklep.elektrospark.pl/duze-agd,5185.html Znajdziecie tam wszystko, czego potrzebuje wasza kuchnia. Dajcie znać, czy trafiliście na coś szczególnego Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
camelia
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 26 Sie 2019
Posty: 7
Skąd: Sosnowiec

PostWysłany: Pon Sie 26, 2019 9:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U siebie mam lodówkę MPM i póki co działa bez zarzutu. Teraz wszystkie sprzęty szybko się psują.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dorotha
Familijniak VIP


Dołączył: 30 Cze 2018
Posty: 595

PostWysłany: Pią Wrz 06, 2019 9:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już dawno nie wymieniałam lodówki. Aktualnie mam lodówkę firmy Amica. Trudno mi się odnieść jakie aktualnie się najlepiej sprawdzają, ale jak słyszę, co mówią znajomi, to podobno firma Beko ma lodówki z dobrą gwarancją. No i wiem też, że są w interesujących cenach. Po co przepłacać, kiedy można mieć sprawdzony i dobry sprzęt za przystępne pieniądze. Radziłabym zajrzeć tutaj https://skorpion-24.pl/ , to sklep w którym kupuje połowa mojej rodziny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kermelita
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 24 Wrz 2019
Posty: 5
Skąd: Ciechocinek

PostWysłany: Wto Wrz 24, 2019 7:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dużo słyszałam o lodówkach Liebher, ale to już wyższa półka cenowa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
madulka
Familijniak VIP


Dołączył: 17 Lut 2017
Posty: 448

PostWysłany: Wto Mar 31, 2020 9:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Temat jest dość mocno złożony i nie da się w paru słowach powiedzieć jaki rodzaj lodówki będzie najlepszy. Polecam Ci ten artykuł https://hamakdesign.pl/jaka-lodowke-wybrac-czym-kierowac-sie-przy-wyborze/ , ponieważ tu jest w sposób przystępny opisane zagadnienie i na pewno pomoże ci to podczas wyboru nowej lodówki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
milunia
Familijniak VIP


Dołączył: 30 Maj 2019
Posty: 411

PostWysłany: Pon Wrz 28, 2020 5:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto też wyposażyć swoją lodówkę w takich https://strefafiltrow.pl/whirlpool-ant001-microban-zamiennik.html filtr do lodówki, który będzie pochłaniał nieprzyjemne zapach. A wiecie, że trzyma się najróżniejsze artykuły w swoich lodówkach- ryby, sery, czosnek. Jak wszystkie te zapachy się skumulują nic przyjemnego z tego nie wyniknie. A taki filtr oczyści zapach i wymienicie go dopiero za 6 miesięcy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Terry
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 11 Lut 2021
Posty: 4

PostWysłany: Czw Lut 11, 2021 6:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kupno lodówki to jest ciężkie zadanie, mnogość modeli i marek potrafi przyprawić o zawrót głowy. Dlatego ja polecam poczytać artykuł https://kobieta.onet.pl/jak-kupic-lodowke-by-byc-zadowolonym/jsyxddp - tam jest sporo przydatnych porad, czym się kierować przy wyborze lodówki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
GasProm
Bywalec


Dołączył: 01 Lip 2020
Posty: 34

PostWysłany: Wto Lut 23, 2021 3:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak już mowa o lodówce to moja ma już ładnych parę lat i zauważyłam, że zaczyna się z nią coś niepokojącego dziać. A że nie chcę od razu kupować nowej to wolę ją naprawić. Ale nie wiem gdzie znajdę dobry i sprawdzony serwis. I tak znajoma podesłała mi na nich namiary https://www.restartagd.pl/miasto/naprawa-serwis-agd-gliwice/ z usług których korzystała już nie raz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
missa
Ekspert na forum


Dołączył: 08 Cze 2019
Posty: 201

PostWysłany: Nie Lut 28, 2021 8:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy można wymienić jedną jedyną markę, która będzie najlepsza. W sumie to jest ich wiele. Często się sugerujemy marką urządzenia, które wcześniej mieliśmy. Zawsze warto sobie porównać modele i ceny przy okazji. Odwiedzić sklepy z elektroniką poznań i wtedy z pewnością wybierze się coś odpowiedniego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Zakupy do domu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum