Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna familijna.forumoteka.pl
Forum familijne - wszystko wokół rodziny
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Depilacja laserowa miejsc intymnych
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Pogaduszki na różne tematy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
komedyjka
Ekspert na forum


Dołączył: 16 Sty 2020
Posty: 150

PostWysłany: Sob Lut 26, 2022 8:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja juz od jakiegos czasu sie tak czaje i czaje i jakos nie moglam sie zdecydowac, ale przekonalas mnie:D
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mich
Stały bywalec


Dołączył: 04 Lut 2022
Posty: 97

PostWysłany: Nie Lut 27, 2022 4:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ja też poszłam na depilację laserową. Najpierw byłam na nogach i efekt mnie zszokował, bo nie wiedziałam, czy faktycznie wszystkie włoski znikną, ale tak się stało. Depilację miałam w Esthe w Lublinie, teraz skończyłam już wszystkie zabiegi na bikini i wow, dziewczyny, na serio wam polecam. To, ze już nie muszę się w tym rejonie depilować i jest to bardzo wygodne. Cenowo te zabiegi się opłacają, skórę mam gładką, bez żadnego włoska.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sasalendra
Stały bywalec


Dołączył: 20 Lip 2021
Posty: 117

PostWysłany: Nie Lut 27, 2022 6:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tez muszę to w takim razie rozważyć, by mieć spokój.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
meredes
Ekspert na forum


Dołączył: 07 Sty 2020
Posty: 168

PostWysłany: Nie Kwi 03, 2022 7:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakiś czas temu sama zdecydowałam się na serię zabiegów depilacji laserowej. Od kiedy pamiętam moim największym problemem była bardzo wrażliwa skóra, przez co każde golenie kończyło się podrażnieniami. Problem oczywiście nasilał się latem. Z polecenia znajomej trafiłam do gabinetu http://odnowa.eu/zabiegi/depilacja-laserowa-lightsheer-desire/ gdzie poddałam się serii zabiegów depilacji laserowej. Polecam serdecznie. Zabieg przebiega właściwie bezboleśnie a efekty są zachwycające.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
szkolna
Stały bywalec


Dołączył: 21 Sty 2019
Posty: 120

PostWysłany: Sro Lip 27, 2022 8:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie masz się nad czym zastanawiać moja droga. Jeśli chcesz się pozbyć włosków i czuć się pewniej i ogólnie bardziej komfortowo to zapisz się od razu na wizytę do kliniki novoderm https://novoderm.pl/epilacja-diolasheer-ice/ i wykonaj kilka zabiegów depilacji laserowej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Pogaduszki na różne tematy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum