Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna familijna.forumoteka.pl
Forum familijne - wszystko wokół rodziny
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

System Trezado i opony bezdętkowe

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Pogaduszki na różne tematy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
filmoteka
Ekspert na forum


Dołączył: 14 Sty 2019
Posty: 196

PostWysłany: Wto Sie 13, 2019 9:51 pm    Temat postu: System Trezado i opony bezdętkowe Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś z posiadaczy rowerów stosował system Trezado i zamienił opony dętkowe na bezdętkowe? Przeczytałam artykuł na portalu https://portal.bikeworld.pl/artykul/testy_i_nowosci/testy_czesci/17877/test_zestaw_do_uszczelniania_trezado i chcę mieć takie w swoim rowerze. Rzeczywiście jest tak prosto jak wynika z artykułu i uszczelnienie sprawdza się w trasie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zakochanapouszy
Familijniak VIP


Dołączył: 09 Maj 2019
Posty: 663

PostWysłany: Pon Paź 14, 2019 7:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To prawda, taki opony bezdętkowe są zdecydowanie bardziej szczelne i sprawdzają się na długich codziennych dystansach. Na pewno rower fitness - przykłady w sklepie rowerzysta tutaj będą doskonałym miejscem dla tego typu opon. To rower, stworzony do treningów i jazdy w różnych warunkach pogodowych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hart
Familijniak VIP


Dołączył: 15 Cze 2019
Posty: 257

PostWysłany: Czw Kwi 08, 2021 8:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety, ale ja nie znam się na tym na tyle, żeby w razie czego powiedzieć, czy to dobry wybór, czy nie. Na pewno warto będzie przemyśleć takie https://sklep.isport.pl/ sklepy, gdzie są różnego rodzaju dodatki i elementy do rowerów. Wydaje mi się, że dzięki temu kupicie najlepsze i tylko to, co naprawdę będzie konieczne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
public
Stały bywalec


Dołączył: 27 Cze 2019
Posty: 106

PostWysłany: Pon Sie 16, 2021 8:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczerze mówiąc to nie słyszałam o takich oponach lecz bardzo chętnie poczytam sobie na ten temat. A to dlatego, że tak się składa, że nadeszła pora na zakup nowych opon do mojego samochodu. Więc przeglądałam jakie będą najlepsze i między innymi tutaj https://wulkanista.pl/uniroyal-rainsport-5/ znalazłam takie opony. Czy może ktoś już takie ma i może się na ich temat wypowiedzieć?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Pogaduszki na różne tematy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum