Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna familijna.forumoteka.pl
Forum familijne - wszystko wokół rodziny
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kupno samochodu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Pogaduszki na różne tematy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ebert.ben
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 25 Lis 2021
Posty: 4
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Czw Lis 25, 2021 4:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A w jaki sposób najszybciej sprzedać samochód? Macie na to jakieś rady, pomysły?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
quyburn
Familijniak VIP


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1073

PostWysłany: Nie Gru 26, 2021 5:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W mojej ocenie jakościową stroną z różnorakimi ubezpieczeniami jest https://superpolisa.pl/partner/ubezpieczenia-pocztowe/ . Jeśli chcielibyście znaleźć odpowiednie ubezpieczenie prywatne lub firmowe, to moim zdaniem jest to idealne miejsce. Szybko, tanio i uczciwie. Polecam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
domi.nika
Ekspert na forum


Dołączył: 30 Wrz 2019
Posty: 225

PostWysłany: Pon Gru 27, 2021 2:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czekam na dobra oferte pracy i potem szukam auta! Very Happy



________________
https://www.czasopismabranzowe.pl/pracownicy-ze-wschodu-wspomaganie-rozwoju-dzialalnosci-rolnej
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Krzysianowski
Czytający


Dołączył: 27 Paź 2021
Posty: 11

PostWysłany: Sro Gru 29, 2021 8:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może coś z oferty Forda cię zainteresuje? Polecam program Ford Używane, można znaleźć fajne auta w doskonałym stanie technicznym i atrakcyjny cenach. Ja mam samochód z tego programu, konkretnie Ford Kuga. Jeżeli poszukujesz auta rodzinnego to mogę powiedzieć, że doskonale się sprawdza w przypadku rodziny 2+3. Samochód jest komfortowy i ma wiele nowoczesnych technologii, które ułatwiają codzienne prowadzenia i poprawiają bezpieczeństwo. Z SUV-ami również bywa pod kątem wyglądu, a tu w mojej opinii wszystko się zgadza. Zobacz ofertę Ford Auto-Boss znajdziesz u nich szeroki wybór aut i mają fajną obsługę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Warta
Ekspert na forum


Dołączył: 20 Gru 2021
Posty: 209

PostWysłany: Czw Gru 30, 2021 1:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój dobry znajomy kupił samochód z usa. Na początku musiał zrobić takie coś jak konwersja usa na eu https://fabryczne.pl/. konwersja w pierwszej kolejności polega na wymienianie/ dostosowaniu reflektorów. Przepisy europejskie mają inną ogniskową świateł przednich. Tak samo sytuacja przedstawia się z lampami tylnymi. Kierunkowskazy nie mogą świecić na czerwono, a auto musi być wyposażone w światła przeciwmgielne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marcyskaa
Familijniak VIP


Dołączył: 04 Sty 2019
Posty: 3830

PostWysłany: Wto Sty 11, 2022 2:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój brat przymierza się do wymiany swojego auta. Chce żebym pojechała z nim do tego salonu: https://volvocarkalisz.volvocars-partner.pl i pomogła mu wyborze nowego samochodu. Moja wiedza na temat aut jest niestety minimalna. Na co powinniśmy zwrócić szczególną uwagę przy wyborze odpowiedniego modelu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
koziolek99
Familijniak VIP


Dołączył: 08 Lis 2018
Posty: 668

PostWysłany: Czw Sty 13, 2022 3:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma co się śpieszyć z zakupem samochodu. Przecież macie łatwy dostęp do oferty na wynajem samochodów Katowice Z nimi naprawdę jazda się opłaca - zarówno krótko jak i długoterminowa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jodełka
Stały bywalec


Dołączył: 04 Sty 2022
Posty: 105

PostWysłany: Sro Lut 23, 2022 11:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mając stary samochód musimy być świadomi że może wyjść korazja. Nie tylko a karoserii ale również w miejscach gdzie się nie spodziewacie. Wtedy należy używać środki antykorozyjne DINITROL 3850 . To można używać na przykład do podwozia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
morti
Familijniak VIP


Dołączył: 12 Sie 2021
Posty: 802

PostWysłany: Pią Maj 27, 2022 5:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio był przeze mnie poszukiwany moduł gps do radia samochodowego w dobrej cenie. Udało mi się takowy znaleźć na stronie centrumaudio.pl. Wydaje mi się, że posiadają naprawdę świetne produkty w dobrych cenach. Moim zdaniem warto sięgnąć do ichniejszej oferty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
taksa
Czytający


Dołączył: 25 Maj 2022
Posty: 11

PostWysłany: Sro Lip 06, 2022 5:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli stoicie przed takim wyzwaniem jakim jest kupno samochodu, to osobiście polecam Wam to miejsce w Łodzi https://volvocarnova.pl/, bo oferta cenowa nie tylko na nowe auta, ale i na używane jest naprawdę bardzo atrakcyjna i na pewno uda się Wam coś wybrać dla siebie. Obsługa tam jest bardzo profesjonalna i w razie czego doradzi i pomoże. A jeśli chodzi o samą markę Volvo to nie ma co gadać, bo to ikona motoryzacji!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tomekpio
Stały bywalec


Dołączył: 08 Lut 2022
Posty: 98

PostWysłany: Sro Lip 20, 2022 9:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chcecie sprzedać auto szybko, sprawnie i bez problemów to polecam skup samochodów https://zamienautonagotowke.pl/. Świetna obsługa i bardzo wygodne rozwiązanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marrly
Familijniak VIP


Dołączył: 04 Lut 2018
Posty: 533

PostWysłany: Pią Sie 26, 2022 11:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kupno samochodu to spore wydarzenie! Potem jeszcze warto wybrać rozsądnie ubezpieczenie np. korzystając z tych porad https://informacjelodzkie.pl/20220722495464/sprawdz-dlaczego-warto-korzystac-z-kalkulatora-oc
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cristina
Stały bywalec


Dołączył: 28 Lis 2021
Posty: 65

PostWysłany: Czw Wrz 01, 2022 10:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zobacz sobie też uszlachetniacz do paliwa Myślę, że warto go stosować. Niestety niektóre stacje benzynowe sprzedają paliwo bardzo słabej jakości. Dlatego warto zwrócić na to uwagę i w razie potrzeby poprawić jakość paliwa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
zuzula12
Familijniak VIP


Dołączył: 24 Mar 2021
Posty: 442

PostWysłany: Pią Wrz 09, 2022 5:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja myślę, że część z was ma stare samochody. Możecie je oddać do skup aut Wrocław oni odkupią każdy wóz za gotówkę. To łatwy sposób by się pozbyć starych gratów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Urszulka20
Familijniak VIP


Dołączył: 13 Sty 2023
Posty: 252

PostWysłany: Wto Cze 27, 2023 11:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecam też karty flotowe bp https://www.flotex.pl/ bardzo fajna sprawa. Są wygodne, stacji jest bardzo dużo, a do tego są też zniżki, w zależności od wielkości firmy, ilości tankowań itd. My sobie bardzo chwalimy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Pogaduszki na różne tematy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum