Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna familijna.forumoteka.pl
Forum familijne - wszystko wokół rodziny
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj siÄ™, by sprawdzić wiadomoÅ›ciZaloguj siÄ™, by sprawdzić wiadomoÅ›ci   ZalogujZaloguj 

Neurolog - kiedy do niego pójść?
Idź do strony 1, 2  NastÄ™pny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Pogaduszki na różne tematy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastÄ™pny temat  
Autor Wiadomość
parch
Familijniak VIP


Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 1137

PostWysÅ‚any: Czw Mar 19, 2020 3:58 pm    Temat postu: Neurolog - kiedy do niego pójść? Odpowiedz z cytatem

Jeśli macie jakieś objawy neurologiczne, to polecam ten http://lista20.pl/kiedy-warto-pojsc-do-neurologa-trzy-sytuacje/ artykuł który pomoże wam zdecydować czy warto udać się do specjalisty. Warto wtedy mieć dodatkowe ubezpieczenie które pozwoli wam zarezerwować wizytę na już, bez czekania w kolejkach na nfz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
orchidea
Bywalec


Dołączył: 10 Wrz 2019
Posty: 37

PostWysÅ‚any: Wto Mar 31, 2020 9:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciężko dostać się w dzisiejszych czasach do lekarza na nfz. Albo czeka się po kilka miesięcy albo lepiej skorzystać z opcji prywatnej konsultacji. Osobiście wykupiłam sobie i rodzinie dodatkowe ubezpieczenie Żagań, w cenie mam kilka możliwych wizyt u specjalistów. Czasem warto mieć takie opcje, czuję się z tym bezpieczniej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lilak
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 03 Kwi 2020
Posty: 4
SkÄ…d: Ustrzyki Dolne

PostWysÅ‚any: PiÄ… Kwi 03, 2020 8:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Potwierdzam, na wizytę do neurologa trzeba długo czekać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marcyskaa
Familijniak VIP


Dołączył: 04 Sty 2019
Posty: 3833

PostWysÅ‚any: PiÄ… Gru 03, 2021 1:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli masz wykupiony pakiet w https://mediccentre.pl/specjalisci/neurolog wcale nie musisz długo czekać na wizytę u lekarza. Mój mąż bardzo długo zmagał się z przewlekłymi migrenami. Żadne leki mu nie pomagały. Dopiero gdy skorzystał z wizyty u neurologa, zaczął odczuwać coraz mniejszy dyskomfort. Teraz jest pod stalą kontrolną i gdy ból się pojawia od razu umawia kolejną wizytę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fafik
Familijniak VIP


Dołączył: 20 Lis 2021
Posty: 634

PostWysÅ‚any: Wto Gru 21, 2021 4:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć. Myślę że do neurologa warto wybrać się wtedy, kiedy odczuwacie na przykład bardzo silne migreny, zawroty głowy lub nie jesteście się stanie na niczym skupić. Jeżeli mogłabym wam coś podpowiedzieć, to z tego co wiem, naprawdę dobrych specjalistów w tym zakresie można znaleźć w ofercie tego ośrodka zdrowia https://www.nzozrevita.pl/. Zajrzyjcie sobie tam w wolnej chwili, myślę że nie pożałujecie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
madulka
Familijniak VIP


Dołączył: 17 Lut 2017
Posty: 466

PostWysÅ‚any: PiÄ… Lut 18, 2022 9:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście każdy chciałby cieszyć się zdrowiem i nie musieć chodzić do lekarza. Niestety nie zawsze jest tak kolorowo, a z wiekiem niestety schorzeń przybywa. Najważniejsze jest to, by w razie pojawienia się niepokojących objawów jak najszybciej udać się do lekarza. I jeśli chodzi o poradnię neurologiczną to polecam https://www.neuro-care.pl/poradnie-i-centra/poradnia-neurologiczna . Tutaj można się zgłaszać kiedy pojawiają się nieprawidłowości ze strony układu nerwowego (mózgu, rdzenia nerwowego, nerwów obwodowych)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
milk
Bywalec


Dołączył: 06 Kwi 2022
Posty: 27

PostWysÅ‚any: PiÄ… Kwi 08, 2022 11:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja poszłam, jak miałam takie bóle głowy, że nie byłam w stanie już pracować. Zdecydowałam się skorzystać z usług neurologa profesora Wojciecha Kozubskiego, który prowadzi konsultacje neurologiczne w Poznaniu. On mnie zbadał i zdiagnozował, okazało się, że mam migreny, które faktycznie są bardzo silne. Lekarz zaproponował mi także odpowiednie leczenie, które faktycznie przyniosło dobry rezultat. Neurologa szczerze wam polecam, jest rzetelny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sacowar64
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 11 Kwi 2022
Posty: 4

PostWysÅ‚any: Pon Kwi 11, 2022 6:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jak wy do tego podchodzicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Monodiet
Bywalec


Dołączył: 31 Sty 2022
Posty: 36

PostWysÅ‚any: Wto Kwi 12, 2022 12:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czasami wizyta u neurologa to nie koniec. Ja na przykład z powodu uporczywych bóli pleców zgłosiłam się do neurologa. Jednak ten po zrobieniu rezonansu od razu wysłał mnie do kolegi po fachu doktora Jarosława Andrychowskiego, który konkretnie jest neurochirurgiem. Nie obyło się bez operacji ale teraz funkcjonuję wreszcie bez bólu. On przyjmuje w Warszawie przy Jana Kochanowskiego 8B/84 a tutaj macie link do strony https://www.neurochirurg.warszawa.pl/oferta/chirurgia-kregoslupa Rzetelny i kompetentny lekarz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Malwina44
Ekspert na forum


Dołączył: 24 Maj 2021
Posty: 209

PostWysÅ‚any: Czw Cze 30, 2022 5:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W przypadku silnych bólów głowy wizyta u neurologa może być niezbędna, bo on może stwierdzić migrenę. Możliwe, że przepisze też Sumatriptan SUN . To skuteczny i sprawdzony lek we wstrzykiwaczu, który podaje się przez wstrzyknięcie w ramię albo udo. Jest on bezpieczny i działa szybko. Przykre objawy mogą zniknąć już w ciągu 10 minut od podania leku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
koytek
Ekspert na forum


Dołączył: 31 Paź 2021
Posty: 172

PostWysÅ‚any: Sob Sie 20, 2022 10:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja mama jest pod stałą opieką neurologa. Czasem ma również wizyty domowe, w Krakowie jest taka możliwość, przyjeżdża neurolog z https://lekarze-krakow.com.pl/ bardzo polecam Wam takie rozwiązanie. Bez kolejek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
dach.mable
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 21 Sie 2022
Posty: 4
SkÄ…d: Radom

PostWysÅ‚any: Nie Sie 21, 2022 11:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że od razu kiedy coś nas niepokoi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marcyskaa
Familijniak VIP


Dołączył: 04 Sty 2019
Posty: 3833

PostWysÅ‚any: Sro Lis 23, 2022 12:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio znalazłam ciekawy wpis o neurologu na stronie firmy https://medicapark.pl/neurologia,76,pl . Z uwagi na strukturalną i funkcjonalną złożoność układu nerwowego schorzenia neurologiczne mogą wywoływać bardzo zróżnicowane objawy takie jak bóle i zawroty głowy, bóle pleców, drętwienia kończyn, zaburzenia czucia, zaburzenia widzenia, zaburzenia ruchów, drżenia rąk, zaburzenia pamięci czy szumy uszne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wolka
Ekspert na forum


Dołączył: 13 Kwi 2022
Posty: 201

PostWysÅ‚any: Pon Gru 12, 2022 3:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli masz objawy niepokojące, to warto się do takiego specjalisty zapisać. Od siebie dodam, że w Poznaniu jednym z lepszych jest neurochirurg Maciej Mielczarek, chodzę do niego i jestem zadowolony, doskonały specjalista z ogromną wiedzą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
morti
Familijniak VIP


Dołączył: 12 Sie 2021
Posty: 802

PostWysÅ‚any: PiÄ… Gru 16, 2022 11:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć. Jeżeli byłby nam potrzebny namiar na dobrego lekarza, to myślę że w enel.pl można znaleźć naprawdę wielu świetnych specjalistów. Wiem, że przyjmuje tam między innymi Neurolog dziecięcy Katowice, jeżeli potrzebujecie tego typu wsparcia medycznego, to na pewno tam je otrzymacie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WyÅ›wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Pogaduszki na różne tematy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  NastÄ™pny
Strona 1 z 2
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum