Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna familijna.forumoteka.pl
Forum familijne - wszystko wokół rodziny
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Odchudzanie z głową
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Zdrowie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
septaria
Ekspert na forum


Dołączył: 15 Kwi 2022
Posty: 230

PostWysłany: Czw Cze 30, 2022 3:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój głos rozsądku podczas początków odchudzania doprowadził mnie do szukania wsparcia i nawiązania współpracy z dobry trener personalny Poznań Teraz jestem przekonana, że to była najlepsza decyzja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mewrik
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 20 Lip 2022
Posty: 3

PostWysłany: Sro Lip 20, 2022 1:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam współprace z trenerami personalnymi. Ja schudłem -15kg i zmieniłem całe swoje życie dzięki temu! Gorąco polecam https://vazz.pl/ to dzięki niemu schudłem!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
parch
Familijniak VIP


Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 1135

PostWysłany: Sro Sie 31, 2022 9:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co sądzicie o takich zabiegach jak liposukcja? Powiem szczerze, że nie chce mi się katować dietami, czy morderczymi treningami na siłowni. Już wielokrotnie słyszałem, że taki zabieg może zdziałać cuda. Znajoma poleciła mi tę klinikę https://lipoline.pl/liposukcja-laserowa/ . Ktoś z Was robił u nich jakiś zabieg?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AnnaLizyna
Stały bywalec


Dołączył: 15 Sty 2018
Posty: 79

PostWysłany: Sro Sie 31, 2022 10:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej, ćwiczenia w domu też mogą być efektywne i warto się do nich dobrze przygotować tak samo jak na siłownię. Dlatego ćwicząc w domu mam pod ręką ręcznik szybkoschnący Mam ulubiony zestaw ćwiczeń do którego zakładam sportowe legginsy oraz wyogdy, nie krępujący ruchów top do ćwiczeń Jako że podchodzę do tematu profesjonalnie zakładam też odpowiednie buty sportowe i wykonuję trening z taką samą intensywnością co na siłowni. Ostatnio znalazłam ciekawą ofertę i mam pytanie czy ściskacz do dłoni faktycznie dobrze wpływa na przygotowanie dłoni do intensywnych treningów?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
koziolek99
Familijniak VIP


Dołączył: 08 Lis 2018
Posty: 668

PostWysłany: Czw Wrz 08, 2022 12:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ważny temat. Każdy chce dobrze wyglądać, zrzucić zbędne kilogramy. Ale ważne jest tutaj wlaśnie to, aby do tematu podejść z głową i rozsądnie. Jak to mówią: co nagle to po diable. Ja zastanawiałam się nad tym, jak schudnąć z brzucha i te porady https://wspolniedlazdrowia.com/jak-schudnac-z-brzucha w moim przypadku okazały się niezwykle przydatne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
patrikos940
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 01 Paź 2021
Posty: 4

PostWysłany: Pon Wrz 12, 2022 3:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odchudzanie to cięzka sprawa... mi nie wychodzi Sad
__
https://e-seksuolog.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Malwa
Familijniak VIP


Dołączył: 01 Sie 2021
Posty: 816

PostWysłany: Wto Wrz 13, 2022 7:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy znacie stronę https://foodmedcentrum.pl jeśli nie, to zajrzyjcie sobie do nich, można zamówić naprawdę smaczny jadłospis.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
septaria
Ekspert na forum


Dołączył: 15 Kwi 2022
Posty: 230

PostWysłany: Czw Wrz 15, 2022 12:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co sądzicie o narzędziu, jakim jest generator diety ? Wg mnie dość kontrowersyjne, czy ktoś z Was stosował?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
joanie79
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 16 Wrz 2022
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Wrz 16, 2022 11:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

BMI, czyli indeks masy ciała (Body mass index) to liczbowe przedstawienie wzajemnej relacji masy ciała i wzrostu. Dzięki obliczeniu BMI można z pewnym przybliżeniem określić prawidłowość składu ciała danej osoby, mierząc jej wzrost i wagę oraz znając jej wiek. W sieci udało mi się znaleźć pomocny kalkulator bmi - https://www.budujmase.pl/kalkulatory/kalkulator-bmi.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marcyskaa
Familijniak VIP


Dołączył: 04 Sty 2019
Posty: 3831

PostWysłany: Pią Lis 18, 2022 9:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli zależy Wam na zdrowej utracie kilogramów to myślę, że warto na początek przeanalizować to, co jecie każdego dnia a na pewno okaże się że musicie zmienić lub chociaż lekko zmodyfikować swoje nawyki żywieniowe. Najbardziej rujnuje nas podjadanie i wieczorne objadanie się niezdrowymi przekąskami. Poczytajcie o tym tutaj http://pelnakorzysci.pl/jak-zmniejszyc-apetyt-sposoby-na-hamowanie-apetytu/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adrian77
Familijniak VIP


Dołączył: 02 Gru 2021
Posty: 865

PostWysłany: Wto Sty 10, 2023 10:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zainteresowanym tematem mogę polecić ofertę kliniki, z której sam niejednokrotnie korzystałem. Jeżeli szukacie sprawdzonej kliniki medycznej świadczącej usługi z zakresu medycyny estetycznej, chirurgii ogólnej i wiele więcej, to polecam Wam sprawdzić ofertę Wilmed, która specjalizuje się m.in. w operacja przepukliny warszawa .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jjones
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 28 Lis 2023
Posty: 1
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Lis 28, 2023 12:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na rynku znajdziemy kilka odmian tej substancji. Do głównych i najczęściej stosowanych należą monohydrat kreatyny oraz jabłczan kreatyny. Monohydrat połączony jest z cząsteczką wody. Ten typ substancji nie tylko poprawia właściwości mięśniowe, ale również jest silnym sprzymierzeńcem o doskonałych właściwościach anabolicznych.
_________________
Czym jest kreatyna i jak ją stosować, aby uzyskać najlepsze efekty?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krzysiek7432
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 29 Lis 2023
Posty: 6

PostWysłany: Czw Lis 30, 2023 3:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Macie jeszcze jakieś porady co do odchudzania się?
_________________
Uczucia zawsze są śmieszne, a szczególnie wówczas, kiedy dostaną się w ręce osób niepowołanych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zuzula12
Familijniak VIP


Dołączył: 24 Mar 2021
Posty: 442

PostWysłany: Pon Gru 04, 2023 1:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli są tutaj osoby, które szukają najlepszego producenta tradycyjnych wędlin z dziczyzny, to chciałbym Wam polecić sprawdzić stronę, gdzie znajdziecie m.in. Polędwiczka wieprzowa . W moim mieście nie ma sklepu z dobrej jakości mięsem, dlatego często decyduje się na zamówienie wędlin z tego sklepu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ida
Stały bywalec


Dołączył: 13 Lis 2020
Posty: 105

PostWysłany: Sro Sty 24, 2024 10:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukasz naturalnych metod wspierających odchudzanie, gorąco polecam wizytę w gabinecie medycyny chińskiej http://energiazycia.net.pl/. Doświadczyłam tam kompleksowego podejścia do zdrowia, które nie tylko wspierało proces utraty wagi, ale także poprawiło moje ogólne samopoczucie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Zdrowie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 5 z 6
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum