Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna familijna.forumoteka.pl
Forum familijne - wszystko wokół rodziny
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Strona internetowa
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Pogaduszki na różne tematy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sara212
Stały bywalec


Dołączył: 25 Mar 2021
Posty: 64

PostWysłany: Sro Maj 25, 2022 10:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkim zainteresowanym tematem chciałbym polecić czat wideo , jest to strona na której znajdziecie ofertę związaną z chatem wideo na stornie. Słyszeliście kiedyś o tego typu rozwiązaniach? Według mnie warto zapoznać się z ich ofertą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marcyskaa
Familijniak VIP


Dołączył: 04 Sty 2019
Posty: 3834

PostWysłany: Czw Cze 02, 2022 9:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co więcej, silna konkurencja w wielu branżach sprawia, że klienci korzystają z ofert najbardziej przyjaznych firm. Zbyt duże wymagania w stosunku do odbiorcy (dotarcie do określonej podstrony, podanie specyficznych danych) rodzi pewne trudności. Czas użytkownika jest coraz ważniejszy, więc w przypadku jakichkolwiek wątpliwości może po prostu zrezygnować z transakcji. Zatrudnienie UX writera chroni przed podobnymi sytuacjami, które niestety zdarzają się często w przypadku bardziej zaawansowanych rozwiązań. Możecie poczytać więcej na https://uxupgrade.pl/czym-jest-ux-writing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fafik
Familijniak VIP


Dołączył: 20 Lis 2021
Posty: 634

PostWysłany: Sro Cze 29, 2022 11:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że jeżeli zależy wam na profesjonalnych i porządnie wykonanych narzędziach jak np. stacja ładowania , to najlepiej będzie, jak zerknijcie sobie na stronę tego sklepu onninen.pl. Moim zdaniem, tam można znaleźć największy wybór w tym zakresie Więc koniecznie sobie tam zerknijcie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tośka21
Familijniak VIP


Dołączył: 16 Gru 2020
Posty: 324

PostWysłany: Sro Cze 29, 2022 2:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uważam, że akurat jeśli chodzi o wybór domeny, to warto kierować się rozsądkiem. Skoro faktycznie można teraz postawić na skuteczne hostingi, to warto tak zrobić. Widziałem na stronie https://www.forpsi.pl/domain/ promocję na pierwszy rok. Wystarczy wpisać kod "POLSKADOMENA" , a cena znacząco spadnie. Wydaje mi się to fajną opcją.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rachelle.murray
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 29 Cze 2022
Posty: 4
Skąd: Duszniki-Zdrój

PostWysłany: Sro Cze 29, 2022 4:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na szczęście nigdy nie musiałam sama robić strony. Czy to trudne?
_________________
wczasy odchudzające w górach
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Topowy34
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 17 Wrz 2022
Posty: 2
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sob Wrz 17, 2022 11:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy stronie internetowej warto zadbać o dobry i sprawdzony hosting, strona https://top10host.pl/ pomaga w doborze najlepszego rozwiązania dla danej firmy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pollich.nayeli
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 21 Wrz 2023
Posty: 4
Skąd: Jastrzębie-Zdrój

PostWysłany: Czw Wrz 21, 2023 12:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybór domeny nie powinien być przypadkowy. Dobra nazwa wpływa na rozpoznawalność i wizerunek strony w internecie. Jej znaczenie można przyrównać do marki firmy, która z czasem sama w sobie zaczyna stanowić dużą wartość, ponieważ kojarzy się klientom z konkretnym zestawem cech i użyteczności jak np. jakość, niezawodność, profesjonalizm. Czy ktoś z Was korzystał z pomocy tej firmy przy wyborze domeny internetowej - https://progreso.pl/pl/domeny?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Pogaduszki na różne tematy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum