Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna familijna.forumoteka.pl
Forum familijne - wszystko wokół rodziny
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj siÄ™, by sprawdzić wiadomoÅ›ciZaloguj siÄ™, by sprawdzić wiadomoÅ›ci   ZalogujZaloguj 

drzwi wejściowe
Idź do strony 1, 2  NastÄ™pny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Pogaduszki na różne tematy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastÄ™pny temat  
Autor Wiadomość
hannak
Ekspert na forum


Dołączył: 06 Paź 2021
Posty: 154

PostWysÅ‚any: PiÄ… Gru 17, 2021 3:54 pm    Temat postu: drzwi wejÅ›ciowe Odpowiedz z cytatem

drzwi wejściowe Wadowice - Jakiego producenta drzwi wejściowych moglibyście mi polecić? Szukam trwałego i sprawdzonego produktu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czem
Stały bywalec


Dołączył: 27 Lut 2022
Posty: 76

PostWysÅ‚any: Wto Mar 08, 2022 2:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogólnie, wszystkie drzwi, wraz z usługą montażu, zamówiliśmy i kupiliśmy z firmy Gross Gliwice. Uważam, że warto skorzystać z ich oferty, drzwi od nich są wytrzymałe, porządnie wykonane, no i oprócz swojej funkcjonalności, zachęciły nas swoim wyglądem. Do tego firma świetnie poradziła sobie podczas ich montażu. Warto skorzystać z ich usług, mają doświadczenie w branży i są profesjonalni, do tego wszystko opłaciło się cenowo, szczerze ich polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
theron.trantow
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 30 Mar 2022
Posty: 4
SkÄ…d: Katowice

PostWysÅ‚any: Sro Mar 30, 2022 11:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też obecnie szukam dobrego producenta drzwi. Jesteśmy na końcowych etapach budowy naszego domu, więc niedługo nadejdzie pora na montaż takich elementów. Co sądzicie o firmie Dako - https://www.dako.eu/ ? Mają bardzo szeroką i ciekawą ofertę nie tylko drzwi, ale również okien i rolet zewnętrznych. Jak oceniacie ich produkty pod względem jakości? Warto? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
misia25
Ekspert na forum


Dołączył: 14 Maj 2019
Posty: 214

PostWysÅ‚any: PiÄ… Kwi 08, 2022 9:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie nad czymś takim się zastanawiam, dlatego sprawdzam drzwi wejściowe Rzeszów . Może to nie będzie jakoś specjalnie zagmatwane, żeby to wybrać, ale jednak się wciąż waham. Dobrze byłoby, gdybyście mi w tym jednak jakoś pomogli. To naprawdę mi sprawia problem, a to jednak nie jest fajne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
agnes
Stały bywalec


Dołączył: 12 Kwi 2022
Posty: 59

PostWysÅ‚any: Wto Kwi 12, 2022 12:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli decydujecie się na wymianę drzwi wejściowych to warto też zmienić zamek. najlepszeotwieranie na swoim blogu zamieściło krótki ranking, który może być pomocny przy wyborze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Warta
Ekspert na forum


Dołączył: 20 Gru 2021
Posty: 209

PostWysÅ‚any: Sro Cze 29, 2022 10:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też szukaliśmy dobrych drzwi wejściowych, które oczywiście będą wytrzymałe, porządne, trwałe, ale przy tym będą dobrze się prezentowały, bo jest to taka wizytówka domu. W końcu znaleźliśmy drzwi zewnętrzne http://dallas-drzwi.pl/produkty/drzwi-wewnetrzne-drewniane/ Tam mają szeroki asortyment, drzwi nie były naszym jedynym zakupem u nich. Ceny mają konkurencyjne, produkty są faktycznie wysokiej jakości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maagiera
Stały bywalec


Dołączył: 28 Paź 2020
Posty: 134

PostWysÅ‚any: Pon Sie 01, 2022 10:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a co powiecie na drzwi wykonane z litego drewna dobrego gatunku ? Super sprawdzą się jako drzwi wejściowe ale też takie wewnętrzne. Jeśli chodzi o firmę, która realizuje zamówienia indywidualne to warto zgłosić się do Kris Drzwi. Szeroka oferta, rozsądne ceny a do tego terminowa dostawa i szybki montaż.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tyseniaa
Familijniak VIP


Dołączył: 23 Mar 2019
Posty: 361

PostWysÅ‚any: Wto Sie 09, 2022 10:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Drzwi wejściowe powinny być wyposażone w dobry zamek i klamkę. Teraz są bardzo różne rozwiązania jeśli chodzi o zamki. Ciekawą opcją są zamki elektroniczne https://rawos.pl/ , które nie wymagają posiadania klucza. Taki zamek otwierany jest przy pomocy kodu, pilota lub numeru PIN.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KalinaOs
Familijniak VIP


Dołączył: 21 Kwi 2022
Posty: 280

PostWysÅ‚any: PiÄ… Wrz 16, 2022 10:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie jeżeli będziecie szukali naprawdę dobrej jakości w zakresie wyboru odpowiednich drzwi do swojego domu to na pewno warto zapoznać się z ofertą przygotowaną przez https://www.ola-kaliska.pl/pl/produkt/drzwi-pcv/ gdzie będziecie mogli trafić również na wersje PCV w tradycyjnej konstrukcji profilowej i szerokiej palecie kolorów. Warto się przekonać i co najważniejsze podjąć jak najlepszą decyzję zakupową dla swojego pięknego domu. Pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dajmond
Familijniak VIP


Dołączył: 29 Cze 2019
Posty: 300

PostWysÅ‚any: Sob Paź 15, 2022 6:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

salon drzwi łódź ma tez szeroka oferte drzwi dobrej jakosci. Warto porownac, moja siostra teraz u nich zamawiala i bardzo zadowolona z transakcji
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cristina
Stały bywalec


Dołączył: 28 Lis 2021
Posty: 65

PostWysÅ‚any: Nie Paź 30, 2022 11:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chcecie urządzic domowe biuro a nie macie pomysłów polecam ten artykuł https://domzikely.pl/blog/jak-urzadzic-domowe-biuro/ Dla mnie był ogromną inspiracją Smile W końcu zdecydowałam się na zrobienie biura na poddaszu. Wyszło super Smile Aż chce się tam pracować!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
morti
Familijniak VIP


Dołączył: 12 Sie 2021
Posty: 800

PostWysÅ‚any: Pon Lis 07, 2022 5:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli o mnie chodzi, to ostatnio zastanawiałam się, do kogo mogłabym się zgłosić w sprawie zakupu i montażu drzwi wejściowych. Koleżanka doradziła mi przed chwilą że spory wybór tego typu produktów można znaleźć w ofercie tego sklepu https://vrata.pl/drzwi-warszawa/ i chyba się z nimi skontaktuję żeby poznać więcej szczegółów. Dajcie znać, to wy uważacie o ich propozycjach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Violla
Familijniak VIP


Dołączył: 15 Gru 2019
Posty: 547

PostWysÅ‚any: Czw Gru 29, 2022 4:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy obicie drzwi
wiecie gdzie dostanę? Pytam, ponieważ musielibyśmy przy naszych jednych drzwiach wymienić i szukam czegoś skórzanego, ładnego i dobrze ocieplonego. Czy wiecie gdzie za takimi rzeczami warto byłoby się rozglądnąć?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KalinaOs
Familijniak VIP


Dołączył: 21 Kwi 2022
Posty: 280

PostWysÅ‚any: Nie Sty 08, 2023 2:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odnośnie poszukiwań nowoczesnych i dobrze wykonanych drzwi zewnętrznych, które zarówno świetnie się prezentują oraz wyróżniają od strony parametrów technicznych i zabezpieczenia przed włamaniem. Możesz sprawdzić sobie, jak aktualnie kształtuje się oferta firmy Drawex, którzy działają na terenie Trójmiasta i jeżeli chcecie zajrzeć w wolnej chwili też na ich stronę to mogę polecić do sprawdzenia https://www.drzwidrawex.pl/rolety/ bo dostępnych jest wiele świetnych opcji, dopasowane pod wymiar i wsparcie montażowe, aby efekt końcowy był w pełni zadowalający. Pozdrawiam i koniecznie dajcie znać jaką decyzję podjęliście!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czekoladka
Ekspert na forum


Dołączył: 26 Lis 2018
Posty: 228

PostWysÅ‚any: Sro Sty 11, 2023 1:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie w sumie to jednak jest ważne, żeby odpowiednio dom wybudować i wyposażyć, ale na razie nie mam pojęcia, co mam zrobić. Wstępnie na pewno będę zerkać na takie https://www.mgprojekt.com.pl/willa-floryda-2 projekty domów, bo bez żadnego ale muszę wybudować sobie ładny domek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WyÅ›wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Pogaduszki na różne tematy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  NastÄ™pny
Strona 1 z 2
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum