Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna familijna.forumoteka.pl
Forum familijne - wszystko wokół rodziny
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Klimatyzacja
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Zakupy do domu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
papaja5
Familijniak VIP


Dołączył: 29 Mar 2019
Posty: 385

PostWysłany: Czw Cze 09, 2022 11:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakość powietrza w przestrzeni biurowej ma ogromny wpływ na samopoczucie i zdrowie naszych pracowników, Oczywistym jest, ze wpływa to na ich produktywność. Dlatego należy zadbać o to, aby zapewnić jak najlepszą jakość powietrza. Sprzętem, który może stworzyć najlepsze warunki są klimatyzatory biurowe. W kwestii klimatyzacji warto popytać profesjonalistów- stap-hvacr.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JoaU
Ekspert na forum


Dołączył: 24 Sie 2021
Posty: 202

PostWysłany: Czw Cze 23, 2022 12:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

slonecznypatrol napisał:
Cała instalacja jest bardziej efektywna. Uważam, że jest to rozwiązanie warte swojej ceny



Też tak uważam Smile A na pewno warto, bo lato coraz bardziej gorące w naszym kraju - https://www.omnibus.biz.pl/klimatyzatory-lodz/ Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Donia
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 23 Cze 2022
Posty: 4

PostWysłany: Czw Cze 23, 2022 3:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno trzeba regularnie serwisować
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KasjuszMag
Stały bywalec


Dołączył: 30 Mar 2022
Posty: 100

PostWysłany: Wto Mar 07, 2023 1:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Montowałem klimatyzację w Krakowie w zeszłym roku i nie wiem czemu tyle się nad tym zastanawiałem, ponieważ latem było fajnie chłodno, a w zimę mogłem szybko ogrzać pomieszczenie,
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Urszulka20
Ekspert na forum


Dołączył: 13 Sty 2023
Posty: 241

PostWysłany: Pią Mar 31, 2023 11:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może tutaj doradzicie jakieś dobrej jakości dźwigary wentylatorów ? Długo przeglądałam i już prawie jestem zdecydowana żeby zakupić takie https://www.ventech.pl/dzwigary-wentylatorow/ co myślicie? Znacie tą firmę?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rodzinka
Stały bywalec


Dołączył: 15 Mar 2022
Posty: 93

PostWysłany: Sro Maj 24, 2023 8:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znajomi wśród których się obracam polecają firmę Thermotronic Wolsztyn. Przebywając u nich w mieszkaniu czuję komfort związany z działaniem klimatyzatora. Podobno ceny są konkurencyjne w porównaniu z innymi firmami. Poza tym, co dla mnie istotne, kontakt z monterami jest łatwy i czytelny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zelda
Stały bywalec


Dołączył: 24 Wrz 2020
Posty: 142

PostWysłany: Wto Wrz 19, 2023 10:52 am    Temat postu: Tłumiki akustyczne Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o klimatyzację, czy wentylację, to ja bym brała pod uwagę w tej kwestii dodatkowe, nowoczesne rozwiązania. Warto tu wspomnieć o tłumikach akustycznych https://www.bh-res.pl/katalog-produktow/prod,29,tlumiki-akustyczne-silentver.html . Są one niezwykle skuteczne w ograniczaniu hałasu powstałego w wyniku działania systemów wentylacyjnych. Dzięki zastosowaniu specjalnych materiałów i technologii, tłumiki akustyczne mogą znacznie poprawić komfort akustyczny w budynkach, minimalizując hałas generowany przez urządzenia wentylacyjne. Sprawdza się to w wielu obiektach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fafik
Familijniak VIP


Dołączył: 20 Lis 2021
Posty: 629

PostWysłany: Pią Wrz 22, 2023 1:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyznam szczerze, że mi Bardzo spodobały się części do klimatyzacji na stronie internetowej zymetric.pl. Uważam, że ichniejsza firma posiada sprzęt wysokiej jakości i to w dobrej cenie. Moim zdaniem warto zajrzeć do ich oferty w wolnej chwili.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zelda
Stały bywalec


Dołączył: 24 Wrz 2020
Posty: 142

PostWysłany: Wto Paź 17, 2023 2:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio nawiązałam współpracę z firmą BH-Res z Rzeszowa. Zajęli się utworzeniem wentylacji na terenie naszego zakładu pracy. To właśnie u nich zaopatrzyliśmy się w wiele elementów wentylacyjnych, takich jak: termostaty, tłumiki czy skrzynki rozprężne do anemostatów https://www.bh-res.pl/oferta/skrzynki-rozprezne/. Dodatkowo firma zajęła się montażem całego systemu wentylacyjnego, wszystko przebiegło sprawnie i już działa bez zarzutu Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zakochanapouszy
Familijniak VIP


Dołączył: 09 Maj 2019
Posty: 680

PostWysłany: Nie Lis 05, 2023 10:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odpowiedni klimatyzator , to rzecz która warto przewidzieć już na etapie projektu, wydajne systemy klimatyzacji np. dla biur czy hoteli, są rozwiązaniami bardzo złożonymi. Składają się z wielu elementów, które montowane są na stałe na etapie budowy, to rozwiązania które dają też duże możliwości rozbudowy oraz zarządzania, stworzone do efektywnego zapewnienia odpowiednich warunków.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
yska
Ekspert na forum


Dołączył: 28 Paź 2020
Posty: 212

PostWysłany: Wto Gru 19, 2023 9:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

klimatyzacja to podstawa, zgadzam się Smile my na ten moment nie jesteśmy w stanie pozwolić sobie na montaż takiej tradycyjnej, stacjonarnej klimy ale wiem, że na rynku są dostępne m.in takie klimatyzatory przenośne noxa. Co sądzicie o takim sprzęcie i generalnie o tej firmie ? Warto skorzystać z ich oferty? cenowo prezentuje się bardzo konkurencyjne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tyseniaa
Familijniak VIP


Dołączył: 23 Mar 2019
Posty: 361

PostWysłany: Sro Mar 27, 2024 6:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zastanawiasz się nad zakupem klimatyzatora? Teraz jest odpowiedni czas, aby pomyśleć o przygotowaniach do instalacji, zanim nadejdzie lato. Dla tych, którzy szukają urządzeń wysokiej klasy i specjalistycznego montażu, propozycja firmy TMSU https://www.tmsu.pl/klimatyzacja-piastow/ z Warszawy może być atrakcyjna. To zespół specjalistów, gotowych znaleźć rozwiązanie idealnie pasujące do Twoich oczekiwań.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zuzula12
Familijniak VIP


Dołączył: 24 Mar 2021
Posty: 429

PostWysłany: Czw Mar 28, 2024 9:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na stronie https://wentmaster.pl/ znajdziecie ofertę firmy WentMaster, która specjalizuje się w czyszczeniu oraz regulacji wentylacji lub klimatyzacji. Czy ktoś z Was również korzystał z ich usług?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Zakupy do domu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum