Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna familijna.forumoteka.pl
Forum familijne - wszystko wokół rodziny
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kwiaty i krzewy do ogrodu
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Zakupy do domu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
madulka
Familijniak VIP


Dołączył: 17 Lut 2017
Posty: 448

PostWysłany: Wto Lip 25, 2017 12:04 pm    Temat postu: Kwiaty i krzewy do ogrodu Odpowiedz z cytatem

cześć! wiem, że już trochę późno, bo połowa lata, ale chciałabym posadzić kilka nowych krzewów ozdobnych do mojego ogrodu.Bardzo podoba mi się migdałek trójklapowy , chciałabym przy ogrodzeniu go umiejscowić. Pytanie czy jak teraz to zrobię to zdąży się przyjąć do jesieni?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
perks
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 18 Cze 2019
Posty: 5

PostWysłany: Wto Cze 18, 2019 5:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli Ci się podoba to go kup. Ogród powinnaś urządzić w taki sposób, by Tobie się podobał i byś chętnie spędzała w nim czas.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
parch
Familijniak VIP


Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 1105

PostWysłany: Czw Cze 20, 2019 4:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No dobrze a jakie mam zamówić lampy do swojego ogrodu i na taras? Co polecacie? Widziałem na stronie https://gardenspace.pl/lampy-tarasowe ładne stylowe lampy, jak będą w dobrej cenie to zamawiam na pewno Ale sprawdze też inne oferty bo widziałem że wybór jest dość duży. No zobaczymy jak będzie wyglądał efekt końcowy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
papaja5
Familijniak VIP


Dołączył: 29 Mar 2019
Posty: 385

PostWysłany: Czw Cze 27, 2019 7:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze jest wiedzieć w jaki sposób postępować z ogrodem aby był on jak najbardziej miarodajny i pełny pięknych roślin i trawy! Wiele dobrego można usłyszeć o nawozie z obornika. Możesz go kupić na stronie https://florovit.pl/hobby/produkty/florovit-pro-natura-bydlecy-granulowany i przetestować samemu do swojego ogrodu!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czreps
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 22 Lip 2019
Posty: 5

PostWysłany: Pon Lip 22, 2019 5:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Naturalny nawóz to najlepszy nawóz. Takiego nawozu nie zastąpi żaden sztuczny nawóz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
filmoteka
Ekspert na forum


Dołączył: 14 Sty 2019
Posty: 196

PostWysłany: Czw Sie 01, 2019 1:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W kwestii nawozów i ich sprzedaży najlepiej skontaktować się z firmą https://polfert.com.pl/ceny-nawozow-p4.html która przedstawi stosowną ofertę oraz aktualne ceny nawozów. Na pewno pomogą dobrać odpowiedni środek i szybko zrealizują twoje zamówienie. Przejrzyj ich stronę i zapoznaj się z ofertą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marcyskaa
Familijniak VIP


Dołączył: 04 Sty 2019
Posty: 3760

PostWysłany: Pią Sie 02, 2019 11:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Strona tej firmy wygląda okej, w sumie ciekawe jak ich opinia w necie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
milli
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 08 Sie 2019
Posty: 8
Skąd: Toruń

PostWysłany: Czw Sie 08, 2019 7:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej poradź się doświadczonego ogrodnika bo szkoda roślinki jak ma się nie przyjąć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czekoladka
Ekspert na forum


Dołączył: 26 Lis 2018
Posty: 228

PostWysłany: Pon Sie 19, 2019 4:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My to krzewów mamy w brud, ale chcielibyśmy poszerzyć w przyszłym roku nasze miejsce na kwiaty i rośliny ozdobne. Wymarzyłam sobie kolorowy dywan z takich bylinek https://www.gardenowo.pl/sadzonki/byliny , ale nie wiem jeszcze, jak je ładnie i kolorystycznie połączyć. Może macie dla mnie jakieś inspiracje z tego rodzaju roślinkami? W sieci już co nieco znalazłam, ale zawsze lepiej zapytać doświadczonego ogrodnika ;p .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zielona
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 30 Sie 2019
Posty: 8
Skąd: Bircza

PostWysłany: Pią Sie 30, 2019 9:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mogę polecić złotokap. Jak zakwitnie wygląda bajecznie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rumba
Bywalec


Dołączył: 10 Sie 2019
Posty: 52

PostWysłany: Wto Wrz 17, 2019 10:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wreszcie doprowadziłam swój ogród do porządku i wygląda naprawdę pięknie. Nawet kupiłam nawóz osmocote https://rolmarket.pl/pol_m_Nawozy-ogrodnicze_Nawoz-osmocote-3880.html , który uwalniając się stopniowo sprawia, że rośliny są wspaniale odżywione. Jeśli chodzi o sadzenie roślin, to każda ma swoją porę i zawsze można wybrać takie, które będą najlepiej pasować i się przyjmą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
papaja5
Familijniak VIP


Dołączył: 29 Mar 2019
Posty: 385

PostWysłany: Sro Paź 02, 2019 2:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kto nie kocha tworzenia i modyfikacji ogrodów? Kto raz się tym zajął, często przepada na wieki! Dlatego też ważnym elementem jest postawienie na nawóz ogrodniczy który w odpowiedni sposób zadba o Twoje rośliny Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bibi
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 15 Paź 2019
Posty: 7
Skąd: Chorzów

PostWysłany: Wto Paź 15, 2019 9:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie znam się na tym zupełnie. Najlepiej zapytaj w sklepie ogrodniczym powinni ci powiedzieć czy się przyjmie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Blondia
Familijniak VIP


Dołączył: 08 Paź 2019
Posty: 279

PostWysłany: Pon Lis 18, 2019 10:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogród to na pewno miejsce wypoczynku dla rodziny, ale i także jest to bardzo reprezentatywny element waszej posesji. Warto zadbać o jego elegancki wygląda. Ja z przodu zadbałam o każdy detal, w tyłu z kolei mam sporo mebli ogrodowych, a także i drzew i krzewów owocowych. Urządzając ogród warto pomyśleć o propozycjach od firmy https://sieci-siatki.pl/siatki-na-woliery/ Znajdziecie tu nie tylko siatki na woliery, niezbędny przy hodowli drobiu, także siatki ochronne na drzewa i krzewy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
misia25
Ekspert na forum


Dołączył: 14 Maj 2019
Posty: 214

PostWysłany: Sro Mar 25, 2020 9:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mając takie rośliny w ogrodzie, nie możemy zapominać, jak ważne jest nawożenie gleby. Dzięki temu nasza roślinka może dać nam lepsze plony, o czym doskonale na przykład wiedzą rolnicy. Korzystają z takich https://nawozy.pl/ nawozów bardzo często i dobrze, że to robią. Mogą się przynajmniej utrzymać za to.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Zakupy do domu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum