Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna familijna.forumoteka.pl
Forum familijne - wszystko wokół rodziny
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Samochód osobowy - wypożyczalnia
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Pogaduszki na różne tematy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zuzula12
Familijniak VIP


Dołączył: 24 Mar 2021
Posty: 429

PostWysłany: Czw Wrz 09, 2021 8:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawą ofertą ma firma wypożyczalnia aut sportowych Kraków to oni maja atrakcyjne ceny wynajmu i pożyczają samochody bez kaucji, samochody sportowe jak i luksusowe. Mogą wynająć na dłuższy czas lub też krótki. Z nimi na pewno się dogadacie. Polecam ich serdecznie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fring
Familijniak VIP


Dołączył: 24 Maj 2017
Posty: 455

PostWysłany: Pią Wrz 10, 2021 10:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdy decydujemy się na wypożyczenie samochodu z wypożyczalni, to warto upewnić się że jest ono czyste. Można zapytać czy została wykonana dezynfekcja powierzchni oraz czy samochód został w środku umyty po poprzednich właścicielach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
depet
Bywalec


Dołączył: 14 Gru 2020
Posty: 28

PostWysłany: Pon Wrz 13, 2021 12:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z jakich krajów warto sprowadzać samochody? Pewne źródło? Czy import auta z USA się opłaca? A jeśli tak, to jakie modele polecacie, jak wiek pojazdów? Chodzi nam głównie o to, aby wszystko było załatwione z nastawieniem na jakość. Auta ma posłużyć przez kilka lat. Sugestie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
arletap
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 03 Mar 2021
Posty: 7

PostWysłany: Nie Gru 12, 2021 11:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My na weekend wzieliśmy auto z Fastrental wypożyczalnia samochodów Zamość . Auta nowe i ubezpieczone. bez limitu kilometrów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Malwina44
Ekspert na forum


Dołączył: 24 Maj 2021
Posty: 209

PostWysłany: Pią Cze 10, 2022 5:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W każdej wypożyczalni można wynająć samochód osobowy. Wybór marki zależy od Was. Ze swojej strony mogę podrzucić tę z Redy https://beep.rent/wypozyczalnia/miasto/wypozyczalnia-samochodow-reda . Mają bardzo dobre ceny, które zaczynają się od 50 zł za dobę. Flota jest rozbudowana, auta należą do osób prywatnych, które za wynajem zarabiają. Poza tym formalności wypełnia się internetowo w kilka minut. Polecam każdemu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
grakia
Stały bywalec


Dołączył: 25 Cze 2022
Posty: 111

PostWysłany: Czw Cze 30, 2022 2:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam super wypożyczalnie https://sexycars.pl/wypozyczalnia-samochodow-sportowych-warszawa/ mają duży wybór aut, każde jest dokładnie opisane na stronie, można sobie wszystko poczytać o nich. Obsługa jest bardzo miła, przy odbiorze opowiadają jak prawidłowo korzystać z samochodu, na co w nim uważać itp.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hylia7044
Stały bywalec


Dołączył: 02 Gru 2021
Posty: 72

PostWysłany: Pią Lip 01, 2022 5:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja myślę, że warto kupić sobie samochód nie wynajmować. Zobaczcie na oferty https://centrumpoznan.pl/ to salon samochodowy który ma nowe samochody różnych marek w świetnej cenie a także wiele fajnych samochodów używanych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jagódka
Stały bywalec


Dołączył: 07 Lis 2019
Posty: 74

PostWysłany: Czw Sie 25, 2022 11:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tutaj na pewno warto zajrzeć na Wypożyczalnia samochodów Kraków jeśli szukamy pewnego auta. Zresztą wystarczy poczytać opinie i od razu się przekonamy, że dobrze trafiliśmy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ina83
Familijniak VIP


Dołączył: 01 Gru 2020
Posty: 298

PostWysłany: Sro Wrz 06, 2023 12:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wynajem auta jest wygodny i nie trzeba kupować własnego samochodu, co jest drogim rozwiązaniem. Widziałam, że całkiem niskie ceny ma ta wypożyczalnia https://beep.rent/oferta/wypozyczalnia-samochodow-krakow/ . Ich flota pochodzi od prywatnych osób, dlatego jest dużo taniej. Poza tym wszystkie formalności można załatwić online i nie trzeba nawet wychodzić z domu, żeby mieć auto pod domem, bo pracownik może go podstawić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pmcglynn
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 07 Wrz 2023
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Wrz 07, 2023 12:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy da się również wypożyczyć Jeepa?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marcyskaa
Familijniak VIP


Dołączył: 04 Sty 2019
Posty: 3820

PostWysłany: Sro Wrz 27, 2023 9:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja niedawno wypożyczyłam samochód marki Volvo i tak mi się go dobrze prowadziło, że zdecydowałam się na zakup tego typu auta. Na tej stronie: https://volvocarkalisz.volvocars-partner.pl/dostepne-na-miejscu/ znalazłam wiele modeli dostępnych na miejscu. Według Was który najlepiej by się sprawdził na długie, dalekie podróże z cała rodziną?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Pogaduszki na różne tematy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum