Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna familijna.forumoteka.pl
Forum familijne - wszystko wokół rodziny
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Biuro architektoniczne

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Zdrowie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
deborah
Familijniak VIP


Dołączył: 21 Lip 2020
Posty: 380

PostWysłany: Sro Lis 03, 2021 2:53 pm    Temat postu: Biuro architektoniczne Odpowiedz z cytatem

Jakie Biuro Architektoniczne Nowy Sącz polecacie? Szukam miejsca, które przygotuje nowoczesny i minimalistyczny projekt.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
meredes
Ekspert na forum


Dołączył: 07 Sty 2020
Posty: 168

PostWysłany: Pią Kwi 01, 2022 3:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakiś czas temu zdecydowałem się na założenie własnego biura architektonicznego. Niezbędne były odpowiednie urządzenia pomiarowe. Skorzystałem z oferty https://vpi-polska.pl/skanery-3d/. Polecam serdecznie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tośka21
Familijniak VIP


Dołączył: 16 Gru 2020
Posty: 324

PostWysłany: Czw Cze 09, 2022 9:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie dlatego warto sięgać po takie rozwiązania, które mogą być dla Was najkorzystniejsze. Ja zastanawiam się nad tym, czy dobrym wyborem mogłyby być przygotowane wcześniej projekty domów jednorodzinnych. Czytałem na ten temat więcej w internecie i wydaje mi się to sensownym pomysłem na racjonalne podejście do budżetu budowlanego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
delta
Familijniak VIP


Dołączył: 04 Maj 2022
Posty: 339

PostWysłany: Pon Gru 19, 2022 9:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Projektowanie wnętrza samemu nie jest łatwe, a taka pomoc dużo daje. Ja osobiście za każdym razem korzystam z firmy www.architetto.pl i zawsze jestem bardzo zadowolona z ich pracy, wszystko jest solidnie wykonane.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mali_nowa
Stały bywalec


Dołączył: 23 Cze 2021
Posty: 124

PostWysłany: Pon Gru 26, 2022 9:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiem, że w internecie da się znaleźć sporo różnych projektów, które moim zdaniem wypadają całkiem w porządku. Chodzi w końcu o to, by zawsze dobierać takie rozwiązania, które typowo dla Was będą odpowiednie. To jest jednak inwestycja na wiele lat albo nawet na całe życie. Widziałem na Archon gotowe projekty domów i ciekawi mnie, czy ktoś z Was brał od nich projekt swojego domu? Z chęcią poznam Waszą opinię.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
grakia
Stały bywalec


Dołączył: 25 Cze 2022
Posty: 111

PostWysłany: Sob Sty 14, 2023 12:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo polecam fajne biuro https://architetto.pl/ Korzystałam z ich usług i jestem bardzo zadowolona z efektów tej współpracy. Świetnie zaprojektowali wnętrze pod moje wymagania. Myślę, że warto się do nich zgłosić, mogą wiele pomóc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Zdrowie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum