Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna familijna.forumoteka.pl
Forum familijne - wszystko wokół rodziny
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Biuro tłumaczeń

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Szkoła
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
deborah
Familijniak VIP


Dołączył: 21 Lip 2020
Posty: 378

PostWysłany: Pon Maj 16, 2022 2:35 pm    Temat postu: Biuro tłumaczeń Odpowiedz z cytatem

Jakie biuro tłumaczeń Poznań polecacie? Chciałabym zlecić przetłumaczenie treści inżynieryjnej z j. polskiego na francuski.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
lambada
Familijniak VIP


Dołączył: 18 Mar 2021
Posty: 1132

PostWysłany: Czw Maj 26, 2022 7:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście samo korzystanie z usług biura tłumaczeń jest czymś ważnym i ja również jestem zdania, że fajnie jest wiedzieć na jakie zarobki może liczyć tłumacz przysięgły. Jeśli ktoś jest tym zainteresowany to na pewno na stronie https://turbotlumaczenia.pl/blog/ile-zarabia-tlumacz-przysiegly-angielski-niemiecki-francuski-hiszpanski-i-innych-jezykow-obcych/ może się zapoznać z takimi informacjami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dare.jamil
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 06 Cze 2022
Posty: 4
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pon Cze 06, 2022 9:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecacie kogoś z Poznania?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nemempo59
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 04 Sie 2022
Posty: 4

PostWysłany: Czw Sie 04, 2022 8:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobrze o tym napisałeś.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Natka456
Familijniak VIP


Dołączył: 08 Lis 2021
Posty: 569

PostWysłany: Sob Sie 13, 2022 4:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najważniejsze jest, aby znaleźć dobrego tłumacza albo biuro tłumaczeń, którzy wykonają swoją pracę dokładnie i terminowo. Nie jest to łatwe, szczególnie, że wielu z nich okazuje się być mało kompetentnych. Na stronie tłumaczenia online - https://tlumacz.lodz.pl/tlumaczenia/ macie świetnych specjalistów, zerknijcie sobie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nowak22
Ekspert na forum


Dołączył: 19 Wrz 2022
Posty: 201

PostWysłany: Pon Paź 17, 2022 5:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, że tak. Przecież dzisiaj można znacznie efektywniej poradzić sobie z wykonaniem konkretnych przekładów. Trzeba zawsze zadbać o to, by dobrać odpowiednie biuro tłumaczeń, które w sposób profesjonalny wykona dla Was dane zlecenie. Na https://gztlumaczenia.pl/tlumaczenie-stron-internetowych/ czytałem o tłumaczeniu stron internetowych. Wydaje mi się, że tego typu działania mogą być coraz częściej wykorzystywane w następnych latach. Co o tym sądzicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lambada
Familijniak VIP


Dołączył: 18 Mar 2021
Posty: 1132

PostWysłany: Sob Gru 03, 2022 12:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co by nie mówić to oczywiście samo korzystanie z takich usług jest na pewno czymś bardzo ważnym i ja również jestem zdania, że fajnie jest wiedzieć kiedy przyda nam się korekta tekstów wykonana przez native speakera. Myślę, że bardzo fajnie o tym napisano w https://influencer.pl/763/3-powody-dla-ktorych-potrzebujesz-korekty-tekstu-native-speakera i właśnie dlatego ja również na takich sprawach się skupiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
keith90
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 23 Gru 2022
Posty: 4
Skąd: Piaseczno

PostWysłany: Pią Gru 23, 2022 5:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo ciekawy temat
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lambada
Familijniak VIP


Dołączył: 18 Mar 2021
Posty: 1132

PostWysłany: Pią Lut 24, 2023 6:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie same biura tłumaczeń są na pewno bardzo fajną opcją, ale ja chcę jeszcze dodać, że na pewno sporo ciekawych wpisów zawsze możemy znaleźć w sieci. Mi spodobało się to co przeczytałam w https://dogadamycie.pl/blog/czym-sa-emocje-i-jak-je-tlumaczyc/ i jestem zdania, że dobrze wiedzieć czym są emocje i jak je przetłumaczyć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
madulka
Familijniak VIP


Dołączył: 17 Lut 2017
Posty: 465

PostWysłany: Nie Kwi 30, 2023 7:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chcesz, aby Twoje tłumaczenia były na najwyższym poziomie, najlepiej zostawić to profesjonalistom. biuro tłumaczeń Poznań mogą Ci pomóc. Dbają one o to, aby Twoje tłumaczenia były dokładne i precyzyjne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Szkoła Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum